Zapytaj eksperta
o najlepszą ofertę
Zostaw numer, oddzwonimy
do Ciebie
w ciągu 5 minut! *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FinansowySupermarket.pl sp. z o.o. podanych danych (zobacz)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FinansowySupermarket.pl sp. z o.o. podanych danych osobowych w celu przedstawienia oferty finansowej przez administratora danych oraz w celach marketingowych administratora, a w szczególności na udostępnienie podanych danych osobowych wskazanym [Partnerom], a w szczególności instytucjom finansowym i ubezpieczeniowym, w celu przedstawienia przez nich oferty, jak również na opracowywanie danych osobowych w celach wskazanych powyżej. Administratorem danych osobowych jest FinansowySupermarket.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Jutrzenki 137a, 02-231 Warszawa, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 309480, NIP 5833032096, kapitał zakładowy 100.050 złotych, a przetwarzanie danych osobowych będzie miało miejsce zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Informujemy ponadto, iż posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także zwrócenia się z żądaniem usunięcia podanych danych osobowych przez administratora danych. Zbierane dane będą przetwarzane, w tym przekazywane partnerom administratora, wyłącznie w celach podanych powyżej. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest całkowicie dobrowolne.
Wyrażam zgodę na złożenie przez FinansowySupermarket.pl sp. z o.o. w moim imieniu wniosku (zobacz)
Wyrażam zgodę na złożenie przez FinansowySupermarket.pl sp. z o.o. w moim imieniu wniosku o wybrany produkt przygotowany przez [Partnerów] FinansowySupermarket.pl sp. z o.o. Otrzymałem informację, że osoba współpracująca z FinansowySupermarket.pl sp. z o.o. będzie uprawniona do złożenia wniosku o wybrany produkt wyłącznie każdorazowo po uzyskaniu mojej odrębnej zgody
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (zobacz)
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ustawy prawo telekomunikacyjne przez FinansowySupermarket.pl sp. z o.o. oraz wskazanych [Partnerów].
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej od FinansowySupermarket.pl sp. z o.o. (zobacz)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej od FinansowySupermarket.pl sp. z o.o. w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres poczty elektronicznej.
* Od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 19:00 i w soboty od 8:00 do 16:00.