• Karol Górniak
    Ekspert direct.money.pl

  • 2013-03-13 11:43

Przegląd kobiecych kart kredytowych

1/2

Zniżki w modnych butikach, zwrot kilku procent ceny ulubionych kosmetyków, czy dodatkowe punkty w programie lojalnościowym za wizytę u fryzjera. To tylko niektóre korzyści, jakie każda kobieta może uzyskać płacąc kartą kredytową. Plastikowy pieniądz nie musi być jednak szary i nudny. Ten dedykowany dla Pań często wyróżnia się nowoczesnym designem stanowiąc ozdobę kobiecego portfela.

Banki zazwyczaj oferują produkty uniwersalne, które powinny zaspokoić potrzeby klienta nie zależnie od jego wieku, czy płci. Do nielicznych wyjątków można zaliczyć konta i karty kredytowe. W przypadku rachunków bankowych łatwo znaleźć rozwiązania przeznaczone dla studentów, młodzieży lub seniorów. W drugim przypadku znajdziemy przynajmniej kilka kart, z których posiadania mogą być wyjątkowo zadowolone kobiety.

Każda karta kredytowa, posiada przynajmniej kilka parametrów, które wpływają na jej atrakcyjność. Oprocentowanie, limit kredytowy, okres bezodsetkowy, koszt użytkowania, darmowe ubezpieczenia oraz programy rabatowe, to tylko kilka czynników, które warto wziąć pod uwagę wybierając kartę.

Dostępne na rynku karty znacznie różnią się od siebie, dlatego przed podjęciem decyzji warto poszukać rozwiązania, które najlepiej będzie spełniało oczekiwania. Niektóre z nich wyjątkowo się wyróżniają bogatą ofertą rabatów inne oferują wysoki money-back (zwrot części płatności realizowanych kartą). Jeszcze inne umożliwiają udział w programach lojalnościowych w których za każdą kwotę wydaną za pośrednictwem karty przyznawane są punkty, które później można wymienić na atrakcyjne nagrody.

Każda z pań wybierając kartę kredytową może np. poszukać takiej, która przyniesie największe oszczędności podczas zakupów w sklepach ulubionych marek. Oprócz tego kobiece karty kredytowe często wyróżniają się ciekawym i nowoczesnym designem, co zwiększa jej atrakcyjności i wyróżnia wśród innych.

Poniżej prezentujemy wybrane propozycje, które wyróżniają się bogatą ofertą rabatów i usług dodatkowych oraz ciekawym wzornictwem.Jeżeli żyjesz z pasją
BZ WBK - Karta kredytowa MasterCard<30

Karta wyróżnia się przykuwającym wzrok designem, a oprócz tego oferuje tani kredyt i 54 dniowy okres bezodsetkowy. Posiadaczka karty może korzystać z atrakcyjnych rabatów w ponad 200 sklepach internetowych, a dzięki usłudze Ratio wykorzystany limit może od ręki zamienić na niskooprocentowany kredyt gotówkowy.

Atuty:
- rabaty na zakupy w ponad 200 sklepach internetowych: m.in. w Winezji (15 proc.), Chocolissimio (10 proc.), HP (5 proc.), meblach Vox (10 proc.) czy Swissie (10 proc.)Jeżeli zawsze czerpiesz z życia pełnymi garściami
Bank Millennium - Visa/MasterCard Impresja

Panie, które ulegną pokusie zakupów mogą liczyć na zwrot 5% wartości wydatków dokonanych w punktach handlowo-usługowych ponad 20 partnerów programu. Rocznie bank może zwrócić nawet 760 złotych. Oprócz tego karta daje możliwość skorzystania z rozbudowanego pakietu assistance, który pomoże w realizacji codziennych obowiązków.

Atuty:
- zwrot 5 proc. wartości zakupów dokonanych kartą w popularnych sieciówkach (m.in. Zara, Pull&Bear, Bershka, Stradivarius, Oysho, Venezia, Deichmann, Max Mara, Apart, Sephora)
- rabaty i korzyści w sieci sklepów Carrefour (premie wymieniane na kupony, zakupy bez kolejki)
- zniżka na prenumeratę miesięcznika „Twój Styl”
- możliwość przystąpienia do rozbudowanego pakietu assistance (m.in. umawianie na wizyty u lekarza czy kosmetyczki, opieka nad dzieckiem)


Jeśli jesteś perfekcjonistką
Bank BPH - Karta Zakupowa

Karta pozwala zarabiać wydając pieniądze. Dzięki programowi money-back można zyskać nawet 40 zł miesięcznie za zakupy w sklepach spożywczych i restauracjach. W skali roku to już kwota 480 zł, które można przeznaczyć na mniej lub bardziej codzienne wydatki. Dodatkowo, dzięki darmowemu Asystentowi Finansowemu każda z pań będzie miała możliwość bieżącego monitorowania stanu swoich finansów.

Atuty:
- zwrot 1,5 proc. wartości zakupów w sklepach spożywczych (max. 20 zł miesięcznie)
- zwrot 3 proc. płatności kartą kredytową w restauracjach (max. 20 zł miesięcznie)
- zniżki na zakupy w wybranych sklepach


Jeżeli cenisz nieograniczone możliwości
mBank - Visa Classic Radość Życia

Propozycja mBanku to nie tylko Radość Życia, ale również (a może przede wszystkim) radość kupowania. Niektóre z oferowanych wraz z kartą rabatów sięgają nawet 55 procent, a do tego właścicielka karty może korzystać z dodatkowych promocji organizowanych przez VISA.

Atuty:
- zniżki u partnerów mBanku, m.in. Monnari (10 proc.), Reporter (10 proc), Cinema City (10 proc.), merlin.pl (10 proc.), Answear (10 proc.), Hashi Sushi (10 proc.), Taranko (5 proc.), Zień Home (10 proc.), Yves Rocher (30 proc)
- energetyczny i kobiecy design.

Jeśli lubisz życie na wysokich obrotach
Getin Bank - Visa Silver

Limit kredytowy ustalany jest indywidualnie w zależności od dochodów i potrzeb właścicielki karty. Długi okres bezodsetkowy (56 dni) i możliwość skorzystania z systemy Getin Raty (przy zakupach powyżej 300 zł) dają możliwość ograniczenia kosztów użytkowania karty. Dodatkowe ubezpieczenie może chronić pieniądze przed niepowołanym dostępem nawet do 72 godzin od utraty karty.

Atuty:
- system ratalny dostępny już przy zakupach przekraczających 300 zł

 

Jeżeli lubisz stylowe zakupy
Raiffeisen Polbank - World MasterCard Class&Club

Karta kredytowa Raiffeisen Polbanku to propozycja dla Pań, którym skończyły się już pomysły na to, jak wytłumaczyć swoją rozrzutność. W tym wypadku bowiem wydawanie się opłaca. Każda płatność dokonana tą kartą kredytową to kolejne punkty na koncie, które później można wymieniać na nagrody.

Atuty:
- program World MasterCard Rewards - nagrody przyznawane za korzystanie z karty
- rabaty u partnerów Class&Club, m.in. Alma (5 proc.), Almi Decor (10 proc.), Coffeeheaven (10 proc.), Deni Cler (10 proc.), W. Kruk (10 proc.)
- elegancki, kawowy design


Doradcy online

Zamów bezpłatny
kontakt z doradcą

Dziękujemy!

Twoje zgłoszenie zostało wysłane.

Czekaj na kontakt telefoniczny naszego doradcy. Powinien nastąpić w ciągu kolejnych kilkunastu godzin.

+48
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Money.pl sp. z o.o. podanych danych osobowych w celu przedstawienia oferty finansowej przez administratora danych oraz w celach marketingowych administratora, jak również na przekazanie podanych w rozmowie danych osobowych wskazanym Partnerom, w szczególności instytucjom finansowym i ubezpieczeniowym, w celu przedstawienia przez nich oferty.

    Administratorem danych osobowych jest Money.pl sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, pl. Grunwaldzki 23, 50-365 Wrocław, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej VI Wydział Gospodarzy KRS pod numerem KRS 45348, NIP 8971652608, kapitał zakładowy 2.366.000 złotych, a przetwarzanie danych osobowych będzie miało miejsce zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

    Informujemy ponadto, iż posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także zwrócenia się z żądaniem usunięcia podanych danych osobowych przez administratora danych. Zbierane dane będą przetwarzane, w tym przekazywane partnerom administratora, wyłącznie w celach podanych powyżej. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest całkowicie dobrowolne.
  • Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Money.pl sp. z o.o. informacji handlowej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres poczty elektronicznej.
  • Wyrażam zgodę na używanie przez Money.pl sp. z o.o. oraz wskazanych Partnerów telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ustawy prawo telekomunikacyjne.j