Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności ×

50 złotych na kolejne zakupy artykułów RTV i AGD

Fot.

Jeśli wydasz min. 100 złotych na zakupy na www.euro.com.pl albo na www.oleole.pl, dostaniesz kod rabatowy na kolejne zakupy o wartości 50 złotych w RTV EURO AGD lub 30 złotych w OleOle. Wystarczy tylko zapłacić portfelem elektronicznym MasterPass, który umożliwia szybkie i wygodne płatności on-line.

Portfel elektroniczny MasterPass jest to usługa, dzięki której możesz znacznie skrócić proces swoich zakupów internetowych. Raz rejestrujesz swoje karty płatnicze w systemie i dzięki temu unikasz wprowadzania swoich danych przy okazji każdej płatności. Klikasz raz, wprowadzasz login do wirtualnego portfela oraz kod PIN. Nawet więc gdy fizycznie nie masz ze sobą karty, możesz dokonywać płatności. Jeśli tylko masz przy sobie swój smartfon, tablet lub komputer oraz dostęp do internetu, możesz wygodnie robić zakupy. Jest to także rozwiązanie bezpieczne, ponieważ Twój portfel jest chroniony wielowarstwowym systemem zabezpieczeń: weryfikacja danych w momencie zakładania portfela, hasło przy logowaniu oraz kod mPIN. Jedynym bankiem, który umożliwia połączenie swoich kart z portfelem MasterPass jest Raiffeisen Polbank.

Jak aktywować portfel?

Jeśli posiadasz kartę debetową lub kredytową w Raiffeisen Polbanku, procedura znacznie się upraszcza, ponieważ dane zaciągną się automatycznie. Jest to więc dobry moment, aby ją sobie założyć. Następnie:

  • aktywuj portfel tutaj,
  • wpisz numer telefonu, który podawałeś jako numer kontaktowy w banku,
  • wpisz kod, który otrzymasz SMS-em (ma to na celu weryfikację Twoich danych),
  • wpisz dane do logowania: swój e-mail, który jest loginem oraz hasło,
  • wybierz kartę, którą chcesz płacić w internecie,
  • nadaj mPIN, za pomocą którego będziesz mógł akceptować płatności.

Jak dostać 50 złotych lub 30 złotych na zakupy?

Jeśli masz w planach kupno dwóch drobnych sprzętów do domu, to warto skorzystać z tej promocji, a przy okazji przetestować MasterPass. Warunki, które musisz spełnić, aby dostać premię są banalne. Zrób zakupy na stronie www.euro.com.pl lub oleole.pl na min. 100 złotych. Zapłać, używając portfela MasterPass Raiffeisen Polbank. Musisz zdążyć do 12 czerwca 2016 roku.

R E K L A M A

W ciągu 14 dni roboczych, na adres mailowy, który podałeś przy aktywacji portfela, dostaniesz kod rabatowy na kolejne zakupy. Jeśli kupiłeś coś na www.euro.com.pl, to dostaniesz 50 złotych na kolejne zakupy w tym sklepie, a jeżeli na www.oleole.pl, to 30 złotych do wykorzystania tamże. Który sklep wybrać? To zależy od tego, co chcesz kupić. Jeżeli Twoja wymarzona rzecz kosztuje więcej niż 50 złotych, wybierz RTV EURO AGD, ale jeżeli jest tańsza (min. 31 złotych), to zdecyduj się na OleOle. Jest to ważne, ponieważ cena kupionego przedmiotu musi być wyższa przynajmniej o złotówkę od wartości przyznanego kuponu. Musisz go wykorzystać do 12 sierpnia 2016 roku.

O czym warto pamiętać? Kodu rabatowego nie możesz wymienić na gotówkę. Promocja ta nie łączy się z innymi obniżkami, czyli towar musisz kupić w cenie regularnej. Przysługuje Ci tylko jeden kupon.

Podobne artykuły