Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności ×
Advertisement

600 złotych na składki ZUS dla przedsiębiorcy

Fot. hesa2 - Fotolia.com

Wystarczy założyć rachunek firmowy w mBanku i regularnie opłacać z niego składki na ZUS, aby otrzymać nawet 600 zł zwrotu z ciągu roku.

Promocja, którą przygotował mBank trwa do końca lutego bieżącego roku i adresowana jest do różnych przedsiębiorców. Skorzystać z niej mogą osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, ale również spółki cywilne, jawne i partnerskie, a także spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, fundacje, stowarzyszenia i spółdzielnie. W jej ramach każdy przedsiębiorca, po zrealizowaniu dwóch prostych warunków, może otrzymał łącznie nawet 600 zł premii.

Wystarczy, w okresie trwania promocji, założyć jeden z dwóch, podanych w regulaminie, rachunków firmowych i opłacać z niego składki na ZUS na kwotę w wysokości minimum 250 zł miesięcznie. Co ważne, promocja jest skierowana zarówno do nowych, jak i obecnych klientów banku. Udziału, nie wezmą jednak osoby, które korzystają w chwili obecnej z bankowości dla firm.

R E K L A M A

Do wyboru mamy dwa rachunki: mBiznes konto Start i mBiznes konto Komfort. W ramach promocji zostajemy zwolnieni na cały rok z opłaty za prowadzenie rachunku i pierwszej, wydanej do niego, karty debetowej. Ma to znaczenie, jeśli skorzystamy z konta Komfort - za którego prowadzenie musimy standardowo zapłacić aż 25 złotych miesięcznie. Konto Start mogą złożyć tylko nowi przedsiębiorcy, którzy prowadzą działalność krócej niż rok. Korzystać z niego możemy tylko przez 12 miesięcy i w tym czasie rachunek zawsze będzie bezpłatny. Później musimy zdecydować, na jaki rachunek zostanie on przekształcony.

Premia jest wypłacana do 30 dnia miesiąca, za poprzedni miesiąc w którym został spełniony warunek promocji – zrealizowana została płatność składek na ZUS. Przedsiębiorcy muszą pamiętać, że otrzymana premia stanowi ich przychód, od którego będą musieli odprowadzić podatek.

Podobne artykuły