Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności ×
Advertisement

Innowacje w koncie osobistym

Fot.

Do tej pory konto osobiste kojarzyło się z produktem, gdzie klient musiał zaakceptować warunki postawione przez bank. Ostatnio na rynku pojawiła się nowość, która umożliwia dostosowanie konta do własnych potrzeb. Sprawdźmy, gdzie jej szukać.

Nikogo nie dziwią już takie technologie jak płacenie telefonem, zbliżeniowe wypłacanie pieniędzy z bankomatu czy przelew na numer telefonu. Nadszedł czas na konto i kartę, które są naprawdę dobrze dopasowane do twoich potrzeb, ponieważ sam dobierzesz ich funkcje. Jak to możliwe i czy naprawdę może to ułatwić zarządzanie twoim budżetem?

R E K L A M A


Bank Zachodni WBK wprowadził do swojej oferty Konto Jakie Chcę, które możesz dowolnie konfigurować i zmieniać, kiedy będzie to konieczne. Dużą zaletą z pewnością jest to, że prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe i jeśli skonstruujesz rachunek z podstawowych opcji możesz utrzymać je bez żadnych opłat.

Co umożliwi ci aplikacja mobilna BZWBK24 mobile?

W aplikacji mobilnej do Konta Jakie Chcę skorzystasz z platformy walutowej, zapłacisz za pomocą kodu QR, wykupisz ubezpieczenie, ale także:

  • zapłacisz zbliżeniowo kartą mobilną,
  • spłacisz zadłużenia na karcie kredytowej,
  • sprawdzisz saldo na koncie, gdziekolwiek się znajdujesz,
  • znajdziesz najbliższy bankomat,
  • zapłacisz BLIK-iem,
  • zrobisz przelew internetowy za darmo.

Dodatkowe bonusy do Konta Jakie Chcę

Teraz możesz dobrać usługi, z których chcesz aktualnie korzystać, a jeśli zmieni się Twoja sytuacja życiowa czy finansowa, możesz sam w każdej chwili zmienić swoje pierwotne ustalenia, bez konieczności wizyty w oddziale. Możesz także włączyć darmową usługę, w której co miesiąc będziesz otrzymywać zwrot za opłacanie swoich rachunków za usługi telekomunikacyjne, prąd czy gaz. Jak to zrobić? Wystarczy, że załączysz w swojej bankowości internetowej fakturę za te usługi.

Dodatkowo, zachwycony będzie każdy, kto chce korzystnie ulokować oszczędności. Jeśli otworzysz konto oszczędnościowe – Konto Systematyczne i raz ustawisz comiesięczne automatyczne przelewy w wysokości co najmniej 20 zł, to w następnym miesiącu oprocentowanie na rachunku wzrośnie do 1,50 proc. Podwyższonym oprocentowaniem objęte są środki aż do 20 tys. zł, kwota ponad tę sumę będzie oprocentowana standardową stawką.

Jeśli jesteś zwolennikiem płacenia za zakupy kartą kredytową możesz liczyć na 3 proc. zwroty za rachunki w restauracjach, 2 proc. za tankowanie na stacjach benzynowych oraz 1 proc. za zakupy spożywcze.

Karta do konta

A co z opłatami za kartę? Może być ona darmowa i ty decydujesz jaką opcję wybierasz:

  • 0 zł pod warunkiem, że zapłacisz kartą 5 razy w miesiącu, jeśli tego nie zrobisz opłata wyniesie 5 zł.
  • 0 zł, jeśli zapłacisz kartą na łączną kwotę 500 zł w miesiącu, w innym wypadku zapłacisz 5 zł.
  • Ponosisz 3 zł stałej opłaty bez konieczności dokonywania transakcji.

Warto wiedzieć, że w każdym momencie możesz zmienić wybraną opcję.

Wypłaty z bankomatów

Poza tym możesz również włączyć 10 - dniowy pakiet bezpłatnych bankomatów na całym świecie. Jego koszt to 15 zł dla osób powyżej 26 roku życia i 10 zł dla osób, które nie skończyły jeszcze 26 lat. Będzie on przydatny dla każdego, kto wybiera się w podróż. Nie zapłacisz również za wpłaty pieniędzy na swoje konto we wpłatomatach BZ WBK. Osoby do 26. roku życia mogą korzystać ze wszystkich bankomatów za darmo.

Ciekawą propozycją jest również umieszczenie w jednym miejscu produktów które mogą nam się przydać podczas zagranicznych wyjazdów. Usługa „Wyjazd za granicę” może być pomocna również, kiedy nigdzie nie wyjeżdżamy, ale robimy operacje w obcych walutach.

Bank Zachodni WBK jako pierwszy wprowadził innowacyjne rozwiązanie, jakim jest rachunek, który tworzysz sam. Konto Jakie Chcę to rachunek, który dynamicznie dopasowuje się do twojej sytuacji. W każdej chwili będziesz mógł zmienić ustawienia swojego konta bez wychodzenia z domu. Osobiście trzymam kciuki za jeszcze więcej ciekawych i nowych rozwiązań. A jak ty zaprojektujesz swoje finanse?

Szczegóły oferty, informacje o opłatach, prowizjach i oprocentowaniu dostępne są w placówkach Banku Zachodniego WBK S.A., na bzwbk.pl oraz pod numerem infolinii 1 9999 – opłata zgodna z taryfą danego operatora. Stan na 20.09.2017r.