Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności ×
Advertisement

Internetowi zyskują darmowe konto

Zwolennicy bankowości internetowej mogą zyskać darmowe konto w Alior Banku. Nie musimy spełniać żadnych warunków, aby konto, przelewy i karta były za darmo. Możemy także zarobić aż 4 proc. na lokacie na 2 miesiące. Konto ZEROzłotowe łączy więc bezkosztową obsługę i zysk z oszczędności.

Alior Bank jest kojarzony raczej z profesjonalną obsługą w oddziałach niż z nowoczesnymi kanałami dystrybucji swoich usług. Aby przyciągnąć klientów zorientowanych na samodzielną, łatwą i szybką obsługę bankową, Alior Bank wprowadził Konto ZEROzłotowe. Jego najważniejsze funkcje są darmowe, a możemy je założyć wygodnie przez internet.

(Prawie) wszystko darmowe

Decydując się na założenie Konta ZEROzłotowego, zyskujemy bezwarunkowe prowadzenie konta bez kosztów. Jest to jedna z nielicznych ofert na rynku, bo większość banków w zamian za zwolnienie z opłat, oczekuje wpływu wynagrodzenia. Za darmo możemy także wypłacać pieniądze z bankomatów sieci Euronet i Planet Cash w Polsce (za wypłatę z pozostałych płacimy 3 złote), a z wszystkich za granicą. Za wydanie karty także nie musimy płacić, a do końca 2015 roku możemy z niej korzystać za darmo bez konieczności spełnienia żadnych warunków.

R E K L A M A

Konto za 0 zł i zysk 4%. Zobacz >>

Od początku 2016 roku, aby karta była darmowa, musimy wydawać za jej pomocą 100 złotych miesięcznie. Jeśli nie uda nam się tego zrobić, to będzie kosztowała 4 złote. Dostajemy darmowe internetowe przelewy krajowe, ale wyjątkowym bonusem jest też możliwość realizowania ich na rachunki w innych europejskich bankach.

Zyskujemy na lokacie

Oprócz niezwykle korzystnych warunków na koncie, mamy także możliwość założenia promocyjnej 2-miesięcznej lokaty. Jeśli w ciągu 30 dni od otwarcia omawianego ROR-u, założymy lokatę, to zyskujemy 4 proc. odsetek w skali roku. Maksymalna kwota, którą możemy zdeponować to 10 tys. złotych. Najwięcej więc możemy zarobić 66 złotych. Warto jednak pamiętać, że aby skorzystać z promocji, konto musimy pozostać otwarte do momentu zapadalności lokaty, czyli dwa miesiące od jej założenia. Jeśli zamkniemy konto wcześniej, to oprocentowanie spada do 1 proc.

Założenie lokaty jest niezwykle proste. Możemy to zrobić za pośrednictwem bankowości elektronicznej, przechodząc do zakładki oszczędności i wybierając zakładkę lokaty. Z menu wskazujemy pozycję nowa lokata.

Konto korzystne dla internetowych

Oferta Konta ZEROzłotowego jest korzystna dla klientów, preferujących bankowanie przez internet. W przypadku tego konta jest bowiem zupełnie nieopłacalne korzystanie z usług bankowych w oddziale (przelew krajowy kosztuje 7 złotych, przelew zagraniczny 50 złotych, zlecenie stałe 2 złote). Dotychczasowi klienci Alior Banku, jeśli chcieliby zmienić swoje konto na Konto ZEROzłotowe, to za tę operację będą musieli zapłacić 150 złotych.

Jeśli jednak, jesteś zwolennikiem bankowości internetowej i wcześniej nie korzystałeś z usług Alior Banku, Konto ZEROzłotowe, możesz założyć tutaj.

Podobne artykuły