Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności ×
Advertisement

Młodzi nie płacą i dostają premię

Fot.

Ruszyła nowa oferta mBanku skierowana przede wszystkim do osób w przedziale wiekowym od 13 do 24 lat. Bank stworzył nowe konto – eKonto m, ma ono być odpowiedzią na związane z bankowością potrzeby młodych ludzi. Poza nowymi wizualizacjami i odmłodzonym wizerunkiem mBank wprowadził do swojej oferty wiele nowości. Bank kusi młodych premią w wysokości 760 zł, podpowiadamy jak ją zdobyć.

Premia w wysokości 760 zł będzie dużym wsparciem w budżecie młodych klientów . Dodatkowo nowe konto proponowane przez mBank ma być bezpłatne i przyjazne w użytkowaniu. Kampania związana z nowym RORem rozpoczęła się 2 sierpnia bieżącego roku. Premię możemy wydać na takie wydatki jak kurs prawa jazdy, pieniądze na paliwo czy wybranego przez nas smartfona w sieci Orange. Aby uzyskać premię musimy spełnić bardzo proste warunki.

Jak zdobyć premię 760 zł?

Nowa oferta jest połączona z promocją #brałbym, nowy klient mBanku będzie musiał zarejestrować się podczas Happy Hours (w dniach od 10.08 do 31.08 o godzinie 20:00) na stronie organizatora oraz polecić produkty mBanku trzem osobom, które będą aktywnie z nch korzystać. Uczestnik powinien wykonać 5 transakcji kartą lub BLIK-iem w ciągu 30 dni od Biorąc udział w akcji można otrzymać jedną z trzech wybranych przez siebie nagród.

Jakie nagrody możemy otrzymać?

  • 760 zł na kurs prawa jazdy,
  • 760 zł na paliwo,
  • 760 zł w formie vouchera na smartfona z oferty Orange.

 

Oferta zmienia się z wiekiem

Zakres usług ulegnie zmianie w chwili gdy ukończymy określony w regulaminie wiek. Rośnie liczba usług z których będziemy mogli korzystać za darmo za to dochodzą dodatkowe, ale proste w zrealizowaniu warunki dzięki którym będziemy mogli nadal korzystać z konta za darmo.

 

 

Opracowanie: direct.money.pl na podstawie TOiP mBank S.A.

 

Jak otworzyć eKonto m?

Najnowsze konto mBanku otworzymy używając jednej z trzech dowolnie wybranych możliwości:

  • za pośrednictwem kuriera,
  • w placówce,
  • przez infolinię.

 

Pozostałe korzyści

Korzystając z oferty eKonta m możemy korzystać z wielu rabatów, z programu lojalnościowego mOkazje, wykonywać wiele czynności z przyjaznej aplikacji mobilnej banku oraz korzystać z programów rabatowych partnerów mBanku.

Dodatkowo możemy spersonalizować wygląd karty debetowej i wybrać wzór spośród wielu propozycji znajdujących się w galerii lub ustawić nasze zdjęcie.

Nowa oferta mBanku wiąże się z pojawieniem dodatkowej wersji wizualnej, grafika z pewnością przyciągnie naszą uwagę ze względu na bardzo żywe kolory. Propozycja z pewnością jest bardzo ciekawym rozwiązaniem dla osób, które planują otworzyć sobie konto. Jest to również ciekawa opcja dla rodziców chcących otworzyć rachunek dla nastolatka. W momencie ukończenia 24 roku życia nasze konto zostanie automatycznie przekształcone na standardowe konto osobiste.

Podobne artykuły