Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności ×
Advertisement

Nawet 900 złotych premii dla przedsiębiorcy

Fot.

Trwa kolejna odsłona promocji mBanku skierowanej do przedsiębiorców. Tym razem za otworzenie konta firmowego możemy otrzymać nawet 900 zł. Premię w wysokości 600 zł dostaniemy, w przypadku gdy z rachunku bieżącego będziemy opłacać składki ZUS, dodatkowe 300 zł otrzymamy za korzystanie z mKsięgowości.

Za podstawowe czynności, których dokonują przedsiębiorcy mBank ponownie wynagradza premią. Tym razem możemy dostać nawet 900 złotych w ciągu roku. Jeśli z rachunku w mBanku będziemy przelewali co najmniej 250 zł miesięcznie na ZUS , to bank wypłaci nam w sumie 600 zł.

Bank daje również możliwość korzystania z księgowości elektronicznej, która została zintegrowana z systemem transakcyjnym. Narzędzie to ma na celu pomóc przedsiębiorstwom w wyliczeniu podatku dochodowego, rozliczaniu się z kontrahentami, czy w wystawianiu faktur. Gdy właściciel firmy zarejestruje w każdym miesiącu przynajmniej 3 faktury kosztowe, to bank naliczy kolejną premię w wysokości 300 zł.

Rachunki prowadzone w mBanku zapewniają przedsiębiorcom coraz więcej wygody. Opcja elektronicznej księgowości to z pewnością dobre rozwiązanie dla tych, którzy chcą zapewnić swojej firmie sprawne zarządzanie pieniędzmi i fakturami. Zakładając konto w promocji dodatkowo zyskujemy bezpłatne prowadzenie rachunku dla naszej firmy na rok. Jeśli prowadzimy działalność krócej niż 12 miesięcy możemy wybrać jedno z dwóch kont w zależności od naszych oczekiwań.

R E K L A M A

Jak zdobyć premię?

Aby otrzymać premię przedsiębiorca powinien:

 • do dnia 31.03.2016 roku otworzyć nowy rachunek mBiznes Start lub Komfort w promocji „900 zł na ZUS z mBiznes konto Start lub Komfort i aktywne korzystanie z mKsięgowości”. Można to zrobić korzystając z tego formularza.
 • dokonać minimum jednej transakcji kartą płatniczą wydaną do nowego rachunku w ciągu 12 miesięcy od jego otwarcia
 • raz w miesiącu opłacać składkę ZUS, na kwotę minimum 250 zł przez kolejne 12 miesięcy
 • dokonać minimum trzech zaksięgowań faktur kosztowych wpisanych w serwisie księgowym


 1. Kiedy otrzymam premię i w jaki sposób się nalicza?
 2. Środki zostaną zaksięgowane na rachunku bieżącym do 30-go dnia każdego miesiąca następującego po pierwszym miesiącu, w którym dokonamy płatności ZUS. Bank przelewa premię w ratach, oznacza to, że co miesiąc otrzymamy na konto 50 zł za ZUS i 25 zł za rozliczenie trzech faktur, za pomocą mKsięgowości.

 3. Kto nie może skorzystać z promocji?
 4. Z promocji nie mogą skorzystać przedsiębiorcy, którzy posiadali rachunek bieżący w mBanku lub usługę księgową w Cyber Productivity S.A. świadczące usługi księgowe.

 5. Czy transakcji kartą muszę dokonywać w każdym miesiącu trwania promocji?
 6. Kartę można zamówić w każdym momencie trwania promocji. Wystarczy dokonać jednej transakcji bezgotówkowej kartą, aby warunek został spełniony.

 7. Czy od premii muszę zapłacić podatek?
 8. Tak. Uczestnik promocji, który jest właścicielem działalności gospodarczej rozlicza się na zasadach przyjętych przez swoją firmę. Bank nie przejmuje obowiązków płatnika podatku dochodowego.

Podobne artykuły