Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności ×
Advertisement

Nie przegap szansy i zdobądź do 750 zł w Money Manii!

Fot.

Jeszcze tylko do końca tygodnia możesz wziąć udział w Money Manii! Tym razem partnerem naszej akcji został mBank, wraz z którym przygotowaliśmy dla ciebie 750 zł premii. Wystarczy, że będziesz aktywnie korzystał z karty oraz BLIK-a i możesz zyskać nawet 650 zł. Co więcej, każdy uczestnik Money Manii otrzyma gwarantowany bon o wartości 100 zł do zrealizowania na empik.com. Nie czekaj i już dziś zafunduj sobie pakiet korzyści!

Termin składania wniosków upływa 17 września 2017 r. Zostało więc niewiele czasu, ale każdy, kto chce przyłączyć się do naszej Akcji, z pewnością zdąży dopełnić wszystkich formalności. Oczywiście, jeśli zarejestruje się jak najszybciej (możesz to zrobić tutaj). Jaki warunek należy spełnić? Wystarczy, że ukończyłeś 18 lat i nie posiadałeś żadnego produktu w mBanku po 1 stycznia 2016 r. Sprawdź, co możesz zyskać, biorąc udział w Money Manii.

Bon o wartości 100 zł do realizacji na empik.com

Pierwszą nagrodą do zdobycia w Money Manii jest bon o wartości 100 zł na zakupy w Empiku. Aby go otrzymać, musisz spełnić następujące warunki:

 • Do 17 września 2017 r. zarejestrować się na stronie moneymania.pl. Jeśli brałeś już udział wpromocji, możesz się zalogować na swoje stare konto.
 • Podczas rejestracji zostaniesz poproszony o podanie adresu e-mail. Otrzymasz na niego link aktywacyjny, w który musisz kliknąć.
 • Wyślij wniosek na eKonto w mBanku poprzez link dostępny na stronie Akcji.
 • Pamiętaj, aby wyrazić zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej, w zakresie określonym w formularzu.
 • Do 30 września 2017 r. masz czas na podpisanie z bankiem umowy o prowadzenie rachunku eKonto w taryfie standard w promocji.
 • Do 31 października 2017 r. wykonaj 5 transakcji na dowolną kwotę.
Jakie transakcje możesz wykonać, aby spełnić warunki promocji?
płatność kartą, przelew na konto w innym banku, płatność internetowa zaksięgowaną na otwartym w promocji koncie; transakcjami nie są: wypłata z bankomatu, przelew na rachunek prowadzony w mBanku; nie będą brane pod uwagę transakcje anulowane

Po wykonaniu wszystkich kroków otrzymasz bon o wartości 100 zł do realizacji na empik.com. Bon w postaci kodu zostanie przekazany na twój adres e-mail do 30 listopada 2017 r.

Płać kartą i zdobądź nawet 650 zł

Jako posiadacz eKonta Standard, założonego w ramach Money Manii zyskujesz szansę na premię w wysokości do 650 zł. W tym celu:

 • zaloguj się do aplikacji mobilnej mBanku,
 • zasil swoje konto kwotą min. 1 tys. zł,
 • zapłać za zakupy kartą lub BLIK-iem na kwotę min. 250 zł.

Jeżeli każdą z tych rzeczy zrobisz przez kolejne 5 miesięcy, otrzymasz do 4 proc. zwrotu wartości transakcji, czyli łącznie nawet 650 zł! Premia zostanie zwrócona na twoje eKonto.

Załóż eKonto w mBanku i zyskaj

Biorąc udział w Money Manii, możesz nie tyko otrzymać atrakcyjną premię, lecz także stać się posiadaczem korzystnego konta osobistego. Wybierając eKonto Standard, zyskujesz:

 • darmowe otwarcie i prowadzenie rachunku
 • 0 zł za wypłaty kartą od 100 zł z bankomatów Planet Cash, BZ WBK i Euronet
 • 0 zł za krajowe przelewy internetowe
 • darmowy BLIK - płatności bezgotówkowe i wypłaty z bankomatów
 • 0 zł za kartę debetową

To już 11. edycja Money Manii. W tym czasie do naszej Akcji przyłączyło się tysiące użytkowników. Przekonaj się, że możesz zarabiać na swoim koncie i zyskać dodatkowe nagrody.