Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności ×
Advertisement

Proste rozwiązania są najlepsze

Fot. fotolia.com

Artykuł sponsorowany

Minimalistyczna garderoba i skandynawskie wnętrza to najlepszy dowód na to, że prostota jest w modzie. Ten trend można zauważyć także w bankowości, a oferta Getin Banku doskonale się w niego wpasowuje. Getin Noble Bank S.A. stworzył pod brandem Getin Banku Konto Proste Zasady, w ramach którego po spełnieniu jednego warunku, otrzymujesz za darmo usługi, z których najczęściej korzystasz.

Era skomplikowanych promocji bankowych powoli dobiega końca. Aktualnie banki idą w stronę prostoty. Klienci oczekują, że bez konieczności czytania obszernych cenników i regulaminów otrzymają po prostu dobre konto. Getin Bank wyszedł temu naprzeciw i skonstruował produkt, który właśnie taki jest.

Zapłacisz raz kartą? Dostajesz darmowe konto!

Getin Bank stawia sprawę jasno. Raz w miesiącu płacisz kartą lub telefonem za pomocą technologii BLIK i otrzymujesz za 0 zł:

  • prowadzenie konta,
  • wydanie i obsługę karty debetowej,
  • wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
  • przelewy standardowe krajowe w bankowości internetowej i mobilnej.

Aby uniknąć tych opłat, bank nie wymaga zapewniania wpływów na rachunek, więc nie musisz przejmować się kosztami, nawet gdy w danym miesiącu nie uda ci się wpłacić nic na konto.

R E K L A M A

Czuj się bezpiecznie

Zadbano także o większe bezpieczeństwo środków zgromadzonych na koncie. Wraz z kontem i kartą, możesz zdecydować się na dwa pakiety ubezpieczeń.

Jednym z nich jest Pakiet Niezawodny, obejmujący usługi assistance medycznego i domowego. Posiadacze konta otrzymają pomoc medyczną i techniczną w miejscu zamieszkania. W ramach ochrony można między innymi w razie nagłego zachorowania osoby ubezpieczonej lub dziecka skorzystać z wizyty domowej lekarza. W sytuacji, gdy zepsuje się sprzęt AGD/RTV/IT przyjedzie specjalista, aby go naprawić. Wystarczy zadzwonić do Centrum Alarmowego, które zorganizuje niezbędną pomoc. Przez pierwsze 6 miesięcy Pakiet jest bezpłatny dla klienta, opłaty ponosi Bank. Po tym okresie miesięczna składka wynosi 6 zł i jest pobierana automatycznie z konta osobistego.

Dodatkowo za 4 zł miesięcznie użytkownik karty do konta może skorzystać z Pakietu Ochrona Karty oferującego ochronę zarówno w Polsce jak i poza jej granicami. Ubezpieczenie chroni przed skutkami jej nieuprawnionego użycia, kradzieży pobranej gotówki, utratą bądź zniszczeniem zakupów dokonanych przy użyciu karty albo skutkami utraty rzeczy osobistych. Ochrona obejmuje także odpowiedzialność cywilną, z której można skorzystać w sytuacji uszkodzenia własności osób trzecich, w związku z wykonywaniem czynności życia prywatnego.

Ochrona ubezpieczeniowa w zakresie obu Pakietów udzielana jest przez Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A

Oszczędzaj korzystnie

Getin Bank przygotował także specjalną, przejrzystą ofertę oszczędnościową obowiązująca do 18 stycznia. Twoje nowe środki będą oprocentowane stawką 2,5 proc. w skali roku przez 4 miesiące aż do kwoty 200 tys. zł. Jeśli więc wpłacisz maksymalną kwotę, to w tym okresie zarobisz 1 350zł. Jedynym warunkiem jest posiadanie lub otwarcie konta osobistego oraz wyrażenie zgód marketingowych na kontakt ze strony banku. Proste, prawda?

Jak widać, proste i jasne zasady sprawdzają się doskonale także w bankowości. Konto Proste Zasady będzie dobrym wyborem, jeśli szukasz korzystnego, podstawowego rachunku. Getin Bank nie zaskoczy cię wymaganymi wpływami na konto czy prowizją od wypłat z bankomatów do określonej kwoty. Zakładając to konto, nie musisz pamiętać o spełnieniu skomplikowanych warunków, by bankować za darmo. Raz w miesiącu płacisz kartą lub BLIK-iem i już!


Podobne artykuły