Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności ×
Advertisement

Przedsiębiorcy znów dostaną premię za korzystanie z konta

Fot.

Idea Bank po raz kolejny nagrodzi przedsiębiorców aktywnie korzystających z konta firmowego. Tym razem możemy zyskać nawet 741 złotych rocznie. Dodatkowo skorzystamy z wielu atrakcyjnych opcji w pakiecie z rachunkiem.

Promocja jest skierowana do klientów, którzy założą rachunek firmowy, a także tych posiadających już konto. Gwarantowaną premię uzyskamy za wykonywanie standardowych czynności, bez których żadna firma nie może funkcjonować. Mamy wiele możliwości zarobienia w promocji „Premiowanie za bankowanie”, już w przypadku spełnienia tylko dwóch warunków dostaniemy premię maksymalną.

Maksymalna miesięczna premia może wynieść 62 złotych, a rocznie zyskamy nawet 741 zł. W poniższej tabeli możemy sprawdzić w jakiej wysokości premię naliczy nam bank za określone czynności.

Operacje, za które otrzymamy premię
Czynność lub transakcja Szczegółowe warunkiWysokość premii
utrzymanie średniego miesięcznego salda na rachunku uczestnika w kwocie od 5 000,00 zł do 10 000,00 zł
od 10 000,01 zł do 15 000,00 zł
od 15 000,01 zł do 30 000,00 zł
od 30 000,01 zł
12,00 zł
25,00 zł
37,00 zł
49,00 zł
wpłata gotówkowa we wpłatomacie na rachunek uczestnika od każdej wpłaty jednorazowej nie niższej niż 1 000,00 zł 25,00 zł
przelew do ZUS lub US z rachunku uczestnika od pierwszego przelewu w miesiącu, w którym przystąpiono do promocji, dokonanego na kwotę minimum 250,00 zł 37,00 zł
wystawienie i opłacenie faktury na rachunek uczestnika poprzez bankowość internetową Idea Cloud za każdą poprawnie wystawioną i opłaconą fakturę na kwotę nie niższą niż 100,00 zł 25,00 zł
Opracowanie: direct.money.pl na podstawie regulaminu promocji dostępnego na stronie internetowej banku

Konto „Firma To Ja” zapewnia nam nie tylko wysoką premię, ale również wiele ciekawych możliwości. Większość z nich to innowacyjne rozwiązania, których nie znajdziemy w innych bankach. Idea Bank udostępni nam Idea Hub, czyli miejsce, z którego możemy korzystać jak z własnego biura. Nie zapłacimy za udostępnienie nam „biurka”, skorzystamy z wi-fi oraz przeprowadzimy spotkanie z naszymi kontrahentami.

Kolejnym rozwiązaniem, którego nie spotkamy w żadnym innym banku jest mobilny wpłatomat, funkcjonujący w wybranych miejscowościach, którego przyjazd w wyznaczone miejsce możemy zamówić przez telefon. To rozwiązanie ułatwi korzystanie z konta każdemu przedsiębiorcy, wpłacającemu do banku utarg z całego dnia.

Poza premią i ciekawymi rozwiązaniami zyskujemy m.in.:

 • 0 zł za prowadzenie rachunku,
 • 0 zł za wydanie karty do konta,
 • 0 zł za przelewy do ZUS-u i Urzędu Skarbowego,
 • 0 zł za aplikację mobilną i rachunek on-line.

Podsumowując jeśli skorzystamy z promocyjnej oferty Idea Banku dostajemy premię na dowolne wydatki oraz wygodne konto z wachlarzem innowacyjnych, bezpłatnych możliwości.

 1. Czy od premii powinienem odliczyć podatek dochodowy?

  Tak, uczestnik promocji, który jest właścicielem działalności gospodarczej rozlicza się na zasadach przyjętych przez swoją firmę. Bank nie przejmuje obowiązków płatnika podatku dochodowego.

 2. Jaką premię uzyskam jeśli spełnię więcej warunków za które mogę uzyskać wyższą kwotę?

  Maksymalna miesięczna premia, którą możemy uzyskać to 62 złote, jeśli przekroczymy tę wartość, bank wypłaci nam 62 zł. Nadwyżka środków nie przejdzie na następny miesiąc.

 3. Jakie warunki musi spełnić przedsiębiorca posiadający już konto?

  W oddziale lub za pośrednictwem bankowości elektronicznej złoży wniosek o przystąpienie do promocji „Premiowanie za Bankowanie”, jest użytkownikiem Idea Cloud oraz korzysta z karty debetowej wydanej do konta.
 4. W jaki sposób mogę założyć rachunek?

  Konto "Firma To Ja" możesz założyć korzystając z tego formularza.

Podobne artykuły