Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności ×
Advertisement

Takiej Money Manii jeszcze nie było!

Fot.

Właśnie ruszyła 10 edycja popularnej Money Manii. W mega kumulacji możesz zdobyć 100 zł premii za założenie Konta 360o w Banku Millennium, nawet 360 zł zwrotu za aktywne korzystanie z rachunku oraz bon o wartości 100 zł do zrealizowania na stronie wakacje.pl. Łącznie możesz więc zdobyć aż 560 zł! To jednak nie wszystko. Czterech szczęśliwców ma szansę otrzymać nagrodę dodatkową w wysokości 1 500 zł!

Money Mania, to cykliczna akcja promocyjna organizowana przez Money.pl, w której nagradzamy za aktywne korzystanie z produktów bankowych. Tym razem partnerem akcji został Bank Millennium z Kontem 360o. W związku z tym, że Money Mania odbywa się już po raz 10., przygotowaliśmy coś wyjątkowego. Uczestnicy akcji mogą nie tylko otrzymać gwarantowaną premię pieniężną, lecz także zapłacić mniej za wymarzone wakacje. Na tym jednak nie koniec. Czterech Money Maniaków otrzyma dodatkowo bon na wakacje o wartości 1 500 zł!

Zdobądź nawet 560 zł

Co musisz zrobić, aby zyskać nawet 560 zł? To bardzo proste W okresie od 12 kwietnia 2017 r. do 28 maja 2017 r.:

 • Wejdź na stronę moneymania.pl i zarejestruj się w serwisie. Jeśli brałeś udział w poprzednich edycjach akcji i posiadasz już konto, wystarczy, że się na nie zalogujesz.
 • Sprawdź pocztę i kliknij w link aktywacyjny, który otrzymasz. Zostaniesz przekierowany do swojego profilu na stronie moneymania.pl, skąd będziesz mógł złożyć niosek o założenie rachunku.
 • Otwórz Konto 360o lub Konto 360oStudent wraz z kartą debetową. W tym celu wypełnij wniosek o otwarcie i prowadzenie rachunku w Banku Millennium. Pamiętaj, aby wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych.
  Tylko konta bankowe założone w ten sposób biorą udział w promocji.


Na podpisanie umowy z bankiem masz czas do 31 maja 2017 r. Możesz to zrobić w najbardziej wygodny dla ciebie sposób - w jednym z oddziałów banku lub za pośrednictwem kuriera. Nie odkładaj jednak decyzji na ostatnią chwilę.

Założyłeś konto? Od zdobycia premii w wysokości 100 zł oraz bonu rabatowego na wakacje dzielą cię dosłownie dwa kroki:

 • W każdym z dwóch kolejnych miesięcy po otwarciu rachunku (czerwcu i lipcu bieżącego roku) zasil nowo otwarte konto w Banku Millennium kwotą min. 1 000 zł oraz wykonaj przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową BLIKIEM lub kartą dołączoną do wybranego przez ciebie Konta 360o
 • Do 31 lipca 2017 r. uzupełnij na swoim koncie w serwisie Money Mania numer aktywnego konta w Banku Millennium, które założyłeś w ramach promocji.

Jeśli spełnisz wszystkie powyższe warunki, na twoje Konto 360o lub Konto 360o Student wpłynie 100 zł premii. Na wskazany przez ciebie adres mailowy otrzymasz również bon o wartości 100 zł do zrealizowania w serwisie wakacje.pl. Na wykorzystanie vouchera masz czas aż do 10 sierpnia 2018 roku.

Informację o przyznaniu premii otrzymasz drogą mailową do 10 sierpnia 2017 r. Przekazanie nagród nastąpi do 16 sierpnia 2017 r. Do tego czasu twoje konto musi być aktywne.

Do 360 zł zwrotów

Oprócz bonu rabatowego i 100 zł w gotówce masz jeszcze szansę zdobyć nawet 360 zł premii. Wszyscy uczestnicy Money Manii mogą jednocześnie korzystać z promocji „Zyskaj 360 zł” dostępnej dla klientów Banku Millennium.

 • Po otwarciu Konta 360o lub Konta 360o Student zaloguj się do aplikacji mobilnej Banku Millennium.
 • Jeśli będziesz aktywnie korzystał z karty wydanej do rachunku, otrzymasz zwrot 2% wartości transakcji opłaconych kartą (do 30 zł miesięcznie) i 5% płatności BLIKIEM (również do 30 zł miesięcznie). W ten sposób możesz zyskać aż 60 zł premii przez 6 miesięcy, co daje ci łącznie 360 zł! W połączeniu z premią i bonem możesz więc zyskać nawet 560 zł.

Nagroda dodatkowa o wartości 1500 zł

Czterech uczestników biorących udział w 10 edycji Money Manii ma szansę zdobyć dodatkowo bon o wartości 1500 zł do wykorzystania na stronie wakacje.pl. Nagroda zostanie przyznana 90, 180, 270 i 360 osobie, która:

 • spełni warunki upoważniające do otrzymania gwarantowanej premii w wysokości 100 zł,
 • aktywuje aplikację mobilną Banku Millennium,
 • zarówno w czerwcu, jak i w lipcu 2017 r. dokona min. 5 transakcji BLIKIEM na dowolną kwotę.

Kolejność laureatów zostanie ustalona na podstawie daty aktywacji aplikacji mobilnej banku Millennium.

Zalety Konta Millennium

Uczestnicy Money Manii zyskują potrójnie. Po pierwsze, dostają premię o wartości 100 zł i bon zniżkowy na wakacje. Po drugie, mogą otrzymać do 360 zł zwrotu za płatności kartą oraz BLIKIEM. Po trzecie, zyskują dostęp do nowoczesnego konta.

Kto może wziąć udział w Money Manii?

Udział w Money Manii możesz wziąć jeśli:

 • masz ukończone 18 lat,
 • posiadasz polskie obywatelstwo i mieszkasz na terenie Polski,
 • nie jesteś klientem Banku Millennium i nie korzystałeś z jego usług oraz produktów po 1 kwietnia 2015 roku.

Spełniasz te kryteria?
Nie czekaj, wejdź na stronę moneymania.pl i już dziś dołącz do setek zadowolonych Money Maniaków!


Przydatne dokumenty:

 

Podobne artykuły