W specjalnej edycji Money Manii możesz zgarnąć nawet 300 zł

Fot.

Ruszyła specjalna edycja Money Manii – łączymy siły z BGŻ BNP Paribas. Nawet 300 zł może wpłynąć na twoje konto, jeśli wykonasz dosłownie kilka banalnych czynności. W 9 edycjach akcji rozdaliśmy pieniądze tysiącom klientów! Wielu z nich wraca, bo warunki są proste i przejrzyste. Od nas dostaniesz 100 zł, a od banku nawet 200 zł zwrotu za płatności kartą. To daje 300 zł, otrzymane właściwie bez wysiłku! To prawdziwy rarytas dla wyjadaczy promocji bankowych.

W akcji udział może wziąć każdy, kto ukończył 18 lat i nie posiadał konta osobistego w BGŻ BNP Paribas przed 6 marca 2014 roku. Jeśli spełniasz te warunki, jesteś idealnym Moneymaniakiem!

Co zrobić, aby na twoje konto wpłynęło 300 zł?

Jak dostać 100 zł ? - krok po kroku

  • Do 31 marca 2017 r. załóż swój profil na stronie moneymania.pl/edycja-specjalna-ikonto.
  • Do 18 kwietnia 2017 r. podpisz umowę ramową o prowadzenie konta i uzyskaj dostęp do systemu transakcyjnego,
  • W kwietniu zadbaj o to, aby na nowo otwarte konto wpłynęło min. 1 tys. zł (wskazówka: może to być nawet z twojego własnego konta, ale prowadzonego w innym banku) i zapłać kartą na łącznie min. 300 zł,
  • W maju zadbaj o wpływ na iKonto min. 1 tys. zł (na takich samych zasadach, jak zrobisz to w kwietniu) oraz zapłać kartą na łącznie min. 300 zł.

R E K L A M A


Jak powiększyć premię o dodatkowe 200 zł?

100 zł premii od nas to dla ciebie za mało? Słusznie myślisz. Dostaniesz jeszcze 200 zł od banku! Płacąc za zakupy kartą wydaną do iKonta, otrzymasz 3 proc. zwrotu aż przez 5 miesięcy! Co miesiąc możesz zgarnąć maksymalnie 40 zł, czyli w ciągu pięciu miesięcy 200 zł. Starczy na piękne szpilki, rodzinny obiad w restauracji wraz z deserem lub wciągającą grę na konsolę. Co wybierzesz?

Co zyskujesz poza premią?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta – dobre konto.

  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta,
  • 0 zł za aktywne korzystanie z karty,
  • 0 zł za krajowe przelewy przez internet,
  • 0 zł za korzystanie z bankomatów sieci Euronet, Banku Zachodniego WBK i Planet Cash,
  • liczne zwroty za aktywne korzystanie z konta i rabaty w sklepach.

Pamiętaj, że nikt nie zmusza cię do tego, żebyś związywał się z bankiem na długie lata. 30 czerwca dostaniesz od nas premię, a w sierpniu ostatni zwrot za zakupy od banku. Jest to dobra okazja do przetestowania rachunku. Jeśli ci się spodoba, to możesz korzystać z iKonta dłużej.

O czym warto pamiętać? – ważne wskazówki
1. Zanim złożysz wniosek, wyczyść pliki cookies i upewnij się, że nie używasz żadnych dodatków blokujących wyskakujące okienka oraz masz włączoną obsługę Java Script.

2. Sprawdź, czy twój program antywirusowy lub zapora sieciowa nie blokuje linków.

3. Upewnij się, że twoja zapora sieciowa akceptuje śledzenie ciasteczek (cookies).

4. 100 zł premii dostaniesz tylko, jeśli założysz iKonto za pośrednictwem strony moneymania.pl/edycja-specjalna-ikonto/

5. Premię od banku BGŻ BNP Paribas dostaniesz, jeśli w ciągu ostatnich trzech lat nie byłeś jego klientem (nie miałeś konta, kredytu, lokaty itp.)

6. Pamiętaj, aby podczas składania wniosku o konto zamówić kartę do konta oraz dostęp do bankowości elektronicznej.

7. Pamiętaj, aby wyrazić zgody marketingowe podczas rejestracji na stronie moneymania.pl/edycja-specjalna-ikonto/

R E K L A M A


Konto bez opłat i wysoka premia, które możesz zyskać dzięki Edycji Specjalnej Money Manii, to doskonała okazja na zdobycie dodatkowych pieniędzy. Gdy po zakończeniu promocji okaże się, że konto nie spełnia twoich oczekiwań, możesz je zamknąć w dowolnym momencie. Dodatkowo od premii, która wpłynie na twoje konto nie jest naliczony podatek dochodowy. Zasady są bardzo proste, nie czekaj i pozwól sobie na dodatkowy zastrzyk gotówki, który nie będzie wymagał od ciebie żadnych poświęceń. Pamiętaj, że tylko 1100 pierwszych osób, które się zarejestruje może starać się o premię. Chyba nie chcesz przegapić takiej okazji?

Żeby nie wyleciało ci to z głowy, zarejestruj się w Edycji Specjalnej Money Manii już teraz!

Podobne artykuły