Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności ×
Advertisement

400 zł na kosmetyki od Citibanku

Fot.

Do Bożego Narodzenia zostało jeszcze trochę czasu, ale już teraz warto pomyśleć o prezentach dla najbliższych. Jedną z najlepszych opcji jest voucher na zakupy. A jeżeli za prezent dla bliskiej osoby zapłaci bank? Jeszcze do końca .... listopada możesz zgarnąć 400 zł od Banku Citi Handlowego za założenie darmowej karty kredytowej. Prześwietlam tę promocję.

Bank Citi Handlowy to bank, który zawsze daje fajne prezenty do karty kredytowej. Tym razem nagroda spodoba się pewnie głównie paniom, choć i panowie, którzy szukają prezentu dla swojej żony, mamy czy córki będą bardzo zadowoleni. Do zgarnięcia jest aż 400 zł na kosmetyki w perfumerii Douglas.

Jak otrzymać 400 zł od banku?

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci, czyli według regulaminu osoby, które od stycznia 2014 roku nie posiadały karty kredytowej w Banku Citi Handlowym. Jeśli spełniasz ten warunek, to jak najszybciej wypełnij ten formularz. Skontaktuje się z tobą konsultant, którego zadaniem będzie sprawdzić twoją zdolność kredytową. Zada ci kilka pytań, a potem umówi termin wizyty kuriera, który dostarczy ci umowę. Podpisz ją i przekaż kurierowi dokumenty potwierdzające twoje dochody (informację o tym, co będzie potrzebne, znajdziesz na ostatniej stronie regulaminu).

Abyś mógł dostać kartę, powinieneś mieć:

  • min. 21 lat, min. 1 200 zł dochodu netto oraz przynajmniej 3 miesiące stażu pracy w obecnej firmie lub,
  • min. 21 lat i przynajmniej 2 lat prowadzenia działalności gospodarczej, jeżeli jesteś przedsiębiorcą.

Aktywuj kartę do 31 stycznia 2017 roku. W następnym miesiącu musisz zalogować się przynajmniej raz do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej. I na tym koniec warunków, które musisz spełnić. Proste, prawda?

400 zł do wykorzystania w perfumerii Douglas dostaniesz w postaci vouchera, który znajdziesz w wiadomościach w swojej bankowości internetowej. Jest on ważny do 30 czerwca 2017 roku. Ogromnym atutem tej promocji jest to, że nie musisz utrzymywać tej karty, jeśli nie będziesz z niej zadowolony.

Darmowa Simplicity kontra World Mastercard z rabatami

Karta CitiBank Simplicity jest darmowa, więc możesz zupełnie bezpłatnie ją testować. Może akurat przypadnie ci do gustu ta forma płatności? Masz jednak do wyboru również drugą kartę - CitiBank World Mastercard. Sprawdź którą warto wybrać?

Zdecyduj się na CitiBank Simplicity, jeżeli sporadycznie będziesz dokonywał transakcji kartą i nie chcesz ponosić kosztów związanych z jej posiadaniem (nie ma opłaty rocznej za kartę, za przypomnienia o jej spłacie, za powiadomienia SMS-em).

Wybierz CitiBank World Mastercard, jeśli chcesz korzystać na robieniu zakupów. Za każdą płatność kartą otrzymujesz punkty, które możesz wymienić na nagrody z katalogu . Jeśli bywasz. w H&M, merlin.pl, restauracji Sphinx, Multikinie, Intersport czy Play, to możesz także korzystać ze stałych rabatów. Posiadanie tej karty kosztuje 18 zł miesięcznie.

Tabela opłat i prowizji kart kredytowych

Regulamin promocji

Jak widzisz, nie trzeba wiele, aby dostać aż 400 zł. Weź udział w promocji już teraz, aby zdążyć z zakupami przed świąteczną gorączką!

Wnioskuj o kartę >>


Podobne artykuły