Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności ×

Gwarantowane 250 zł do Biedronki i szansa na ćwierć miliona złotych!

Fot.

Wystartowała promocja jakiej jeszcze nie było! Każdy jej uczestnik za wyrobienie darmowej karty kredytowej Citi Simplicity dostanie gwarantowany voucher do Biedronki na 250 zł. Dodatkowo dla kreatywnych jest szansa na rekordową nagrodę (aż 250 000 zł) lub możliwość zgarnięcia Samsunga Galaxy A6. Chcesz zostać zwycięzcą? Poznaj szczegóły wielkiego konkursu Citibanku!

Citibank przygotował promocję, z której nie możesz nie skorzystać, jeżeli od dłuższego czasu myślisz o karcie kredytowej. Dlaczego? Bank proponuje nie tylko najlepszy produkt na rynku – darmową kartę kredytową Citi Simplicity, ale także nagrodę gwarantowaną w postaci bonu o wartości 250 zł do Biedronki oraz szansę na 250 000 zł lub Samsunga Galaxy A6 Dual 2018. Wystarczy spełnić warunki promocji i wykazać się kreatywnością.

 

Kto może wziąć udział w promocji?

W nowej promocji Citibanku możesz wziąć udział, jeżeli jesteś nowym klientem banku, czyli od 1 czerwca 2015 r. nie miałeś w nim karty kredytowej. Dodatkowo trzeba spełnić te warunki:

  • wiek: min. 18 lat,
  • dochód netto: min. 1 200 zł oraz zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 miesiące lub prowadzenie od min. 2 lat własnej działalności gospodarczej i osiąganie dochodu w wysokości min. 2 500 zł.

 

Jak wziąć udział w promocji „Zostań zwycięzcą z kartą kredytową Citi Simplicity”?

Do 1 października 2018 r. wejdź na dedykowaną stronę promocji. Wpisz swoje dane do prostego formularza, zaznacz wymagane zgody marketingowe i kliknij "wyślij".

Uwaga! Na tym etapie musisz także podać swoją propozycję hasła reklamowego dla karty Citi Simplicity. Formularz i swój pomysł możesz wysyłać tylko raz, dlatego warto się nad nim dobrze zastanowić. W końcu jest o co walczyć! Hasło nie powinno być dłuższe niż 160 znaków.

Następnie poczekaj na kontakt ze strony banku. Oddzwoni do Ciebie pracownik, który przedstawi szczegóły promocji i pomoże przejść przez dalszy proces ubiegania się o kartę kredytową.

Gdy już podpiszesz umowę i otrzymasz swoją Citi Simplicity to do 30 listopada 2018 r. powinieneś:

  • zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku,
  • wykonać nią transakcje o wartości min. 1 000 zł (np. płacić za swoje zakupy stacjonarnie lub w internecie).

I tyle. Nagroda gwarantowana jest twoja, a dodatkowo masz szanse na zostanie zwycięzcą wielkiego konkursu Citibanku.

 

Atrakcyjne nagrody

Po spełnieniu powyższych warunków promocji dostaniesz gwarantowany bon do Biedronki o wartości 250 zł. Będziesz mógł pobrać go ze swojej skrzynki pocztowej w bankowości elektronicznej Citibanku. To atrakcyjna kwota, biorąc pod uwagę fakt, że na zakupy spożywcze wydajemy sporo pieniędzy. Dodatkowym atutem jest to, że możesz z niego skorzystać wielokrotnie przez 6 miesięcy od momentu otrzymania.

Przysłowiową „wisienką na torcie” w tej promocji jest jednak możliwość wygrania aż 250 000 zł lub, dla wyróżnionych 200 osób, „nagrody pocieszenia” w postaci Samsunga Galaxy A6 Dual 2018.

Może to właśnie swoje hasło usłyszysz lub przeczytasz w reklamach Citibanku? Spróbuj i powalcz o ćwierć miliona złotych. Dokładnie tyle, ponieważ bank ufunduje też i przekaże do urzędu skarbowego podatek od wygranej.

Łączna pula nagród w najnowszej promocji Citibanku to ponad pół miliona złotych! Najlepsze hasło zostanie ogłoszone 17 grudnia 2018 r.


Karta Citi Simplicity – czy warto?

Karta Citi Simplicity to obecnie jedna z najlepszych kredytówek na rynku. Dlaczego? Jest bezwarunkowo darmowa, co oznacza, że bank nie pobierze od ciebie opłaty za jej wydanie. Nie zapłacisz też rocznej opłaty za jej użytkowanie. Dodatkowo Citibank gwarantuje bezpłatne alerty, przypominające o spłacie karty.

Podstawowe parametry karty kredytowej Citi Simplicity:

  • okres bezodsetkowy: 56 dni
  • oprocentowanie karty po zakończeniu okresu bezodsetkowego: 10% rocznie

Wszystkie opłaty i prowizje, którymi możesz być zainteresowany, znajdziesz w tabeli. Warto także rzucić okiem na regulamin kart kredytowych Citibanku.

Dla tak dobrego produktu nie powinieneś mieć problemu z wymyśleniem ciekawego hasła reklamowego. Chyba, że wolisz gwarantowane nagrody? Jeśli tak, to zachęcam do skorzystania z innej, aktualnej promocji Citibanku, w której możesz otrzymać bon na 300 zł do Hebe.

Daj znać w komentarzu co myślisz o konkursie i czy weźmiesz w nim udział. Mocno trzymam kciuki za każdego, kto nie rezygnuje z tej świetnej promocji!

>>Weź udział w promocji <<

 

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,47% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 12000 zł, całkowita kwota do zapłaty 12659,89 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 659,89 zł. (w tym opłata roczna za wydanie i możliwość użytkowania karty głównej 0 zł, odsetki 659,89 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1054,99 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 29/06/2018 na reprezentatywnym przykładzie.

Regulamin promocji "Zostań zwycięzcą z kartą kredytową Citi Simplicity".