Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności ×
Advertisement

Karta z tabletem od Banku Citi Handlowy

Fot. TommL/iStockphoto

Jeśli ktoś jeszcze nie dostał od banku tabletu, teraz ponownie ma taką okazję. Ty razem urządzenia rozdaje Bank Citi Handlowy. Warunek, to wykonywanie operacji bezgotówkowych nową kartą kredytową.

Biorąc udział w promocji dostać można tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite SM-T110, czyli urządzenie, które często stanowi nagrodę w organizowanych przez banki konkursach. Od Banku Citi Handlowy dostanie je 3 tysiące osób, które jako pierwsze dokonają transakcji nową kartą kredytową na kwotę minimum 1 tysiąc złotych w okresie 30 dni od zawarcia umowy. W tym czasie muszą, przynajmniej jeden raz, zalogować się do serwisu transakcyjnego lub aplikacji mobilnej. Nie można również zrezygnować z karty przed przyznaniem nagrody.

Aby zamówić kartę należy wypełnić dedykowany do promocji formularz i czekać na kontakt z banku. Należy to zrobić najpóźniej 31 marca 2015 roku. Doradca banku, który do nas oddzwoni, uzupełni nasze pozostałe dane i przeprowadzi nas przez cały proces. Poprosi nas również o przedstawienie dokumentu potwierdzającego deklarowane we wniosku dochody. Rodzaj zaświadczenia zależy od naszej formy zatrudnienia, a szczegółowy wykaz dokumentów znajdziemy w regulaminie promocji. Bank może również wymagać od nas przedstawienia innego dokumentu, który będzie potwierdzał naszą zdolność kredytową.

R E K L A M A

Z promocji mogą skorzystać jedynie nowi klienci banku, czyli osoby, które po 01 stycznia 2012 roku nie posiadały żadnej karty kredytowej w Banku Citi Handlowym lub jedynie używały karty dodatkowej. Przyznana może zostać jedna z kart: Citibank Visa Silver, Citibank MasterCard Silver, Citibank Visa Gold, Citibank MasterCard Gold, Citibank Visa Platinum, Citibank MasterCard Platinum. Szczegóły promocji przedstawione są w regulaminie.

Podobne artykuły