Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności ×
Advertisement

Korzystaj z pieniędzy już teraz, spłać za 3 miesiące

Fot. fotolia.com

Artykuł sponsorowany

Santander Consumer Bank wprowadził nową propozycję do dobrze znanego Mistrzowskiego Kredytu Gotówkowego. Jeśli złożysz wniosek o ten produkt do końca grudnia, to o spłatę pierwszej raty nie będziesz musiał dbać zaraz po Nowym Roku, ale dopiero w kwietniu . Sprawdź szczegóły!

Koniec roku to trudny czas dla domowego budżetu. Musisz zorganizować przyjęcie świąteczne dla bliskich, kupić niezapomniane prezenty, chcesz spędzić szampańskiego sylwestra, a do tego zasłużyłeś sobie na zimowy relaks w górach. Aby podreperować swoje finanse, możesz skorzystać z kredytu gotówkowego, a spłacać raty zaczniesz dopiero po trzech miesiącach. Dodatkowo, możesz sam wybrać dzień spłaty rat, tak, aby było ci wygodnie.

Do 25 tys. zł bez wychodzenia z domu

Jeśli chcesz oszczędzać czas i wolisz cały proces kredytu załatwić bez wychodzenia z domu, to musisz wiedzieć, że w ten sposób możesz pożyczyć nawet 25 tys. zł, jeśli jesteś już klientem banku. Nowym klientom Santander Consumer Bank przyznaje kredyt całkowicie on-line w kwocie maks. 15 tys. zł. Pożyczone środki możesz otrzymać nawet w ciągu 24 godzin od momentu złożenia wniosku.

Potrzebujesz większej kwoty? Jeśli dokończysz wnioskowanie o kredyt w oddziale, to bank zaoferuje ci kredyt do nawet 50 tys. zł, jeśli wcześniej korzystałeś już z jego produktów lub 35 tys. zł, jeżeli nie miałeś jeszcze takiej okazji.

Niezmienne raty

Atutem Mistrzowskiego Kredytu Gotówkowego jest niezmienne oprocentowanie, które zaczyna się od stawki 3,99 proc. w skali roku dla nowych klientów. Dla stałych Klientów oprocentowanie wynosi 4,99 proc.. Masz więc gwarancję, że nawet, gdy spłatę kredytów rozłożysz na kilka lat, to twoja rata nie wzrośnie. Okres spłaty kredytu możesz dostosować do swoich potrzeb i wybrać liczbę rat – od 3 miesięcy do 5 lat.

Warto także przypomnieć, że z kredytu możesz korzystać przez trzy miesiące bez rat. Jeśli złożysz wniosek w grudniu, to termin spłaty pierwszej raty przypadnie dopiero w marcu.

Chcesz otrzymać pieniądze na sfinansowanie świąteczno – noworocznych wydatków? Wyślij bezpłatny formularz kontaktowy. Skontaktuje się z tobą doradca z banku i pomoże przejść przez wszystkie formalności.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 11,61%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) – 10 000 zł, całkowita kwota do zapłaty – 11 791,18 zł, oprocentowanie stałe – 3,99%, całkowity koszt kredytu – 1 791,18 zł (w tym prowizja 1 087,35 zł, odsetki 695,73 zł), czas obowiązywania umowy 36 miesięcy, 1–35 miesięcznych rat po 332,23 zł, ostatnia, 36. rata 332,33 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 25.09.2017 r. na reprezentatywnym przykładzie dla propozycji kredytu gotówkowego z oprocentowaniem 3,99% z oferty Mistrzowski Kredyt Gotówkowy.. Decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta, zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A. Szczegóły sprawdź na www.santanderconsumer.pl.