Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności ×
Advertisement

Kredyt hipoteczny z 0% marży

Fot.

Brak prowizji za udzielenie kredytu i marża 0% w pierwszym roku kredytowania to najnowsza propozycja Credit Agricole Bank Polska dla poszukujących środków na zakup własnego domu lub mieszkania. Już od 2 kwietnia klienci, którzy zdecydują się na zaciągnięcie kredytu mieszkaniowego lub kredytu mieszkaniowego z dopłatami "Rodzina na Swoim" mogą skorzystać z nowej oferty promocyjnej. Zgodnie z jej warunkami marża banku w ciągu pierwszych 12 miesięcy od momentu uruchomienia kredytu wyniesie 0 proc. Po tym okresie klienci uzyskają marżę uzależnioną od posiadanego wkładu własnego. Dodatkowo osoby, które złożą wniosek bezpośrednio w placówce nie zapłacą również prowizji za udzielenie kredytu. Promocja obejmuje finansowanie nieruchomości zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego.

Warunkiem skorzystania z oferty promocyjnej jest założenie w Credit Agricole Bank Polska konta osobistego z comiesięcznym wpływem wynagrodzenia oraz zakup ubezpieczenia na życie do kredytu mieszkaniowego. Do czasu ustanowienia hipoteki kredytobiorca zobowiązany jest także do skorzystania z ubezpieczenia pomostowego.

Przykładowo zatem klienci dysponujący 20 proc. wkładem własnym, którzy zdecydują się na zaciągnięcie zobowiązania finansowego w kwocie 170 000 zł na okres 30 lat z promocyjną marżą obniżoną do 0 proc. mogą oszczędzić w pierwszym roku kredytowania ponad 1600 zł w stosunku do oferty standardowej. Wysokość raty w pierwszym roku będzie wynosić bowiem około 1076* zł do czasu ustanowienia hipoteki i około 957 zł po jej ustanowieniu. Odpowiednio dla oferty poza promocją, z marżą 1,30 proc. w całym okresie kredytowania, raty w pierwszym roku będą wynosić około 1214* zł do czasu ustanowienia hipoteki i około 1096 zł w kolejnych miesiącach.

Jeśli klient zdecyduje się na wcześniejszą spłatę kredytu w okresie pierwszych czterech lat prowizja wyniesie 3 proc.


* do wyliczenia przyjęto założenia, że ustanowienie hipoteki będzie trwało 6 miesięcy oraz stopa WIBOR3M wynosi 4,97%

Podobne artykuły