Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności ×
Advertisement

Weź pożyczkę i wygraj samochód

Fot. materiały prasowe Ford

Konkurs, organizowany przez Net Credit daje nam szansę na wygranie Forda KA albo jednego z dwóch telewizorów LG. Wystarczy wziąć pożyczkę i przesłać samodzielnie wykonaną pracę artystyczną, która kojarzy nam się z marką Net Credit.

Net Credit to firma udzielająca krótkoterminowych pożyczek. Zaletą tych produktów jest naprawdę krótki czas otrzymania pieniędzy. Od złożenia wniosku do wpływu pieniędzy na nasze konto może upłynąć mniej niż 15 minut. Jeśli więc jesteśmy w pilnej potrzebie finansowej, Net Credit to dobry wybór.

Co można wygrać?

Główną nagrodą w konkursie jest samochód Ford KA o wartości 29,9. tys. złotych, a nagrodami pocieszenia są dwa telewizory LG 32LB561B o wartości 900 złotych każdy. Nie musimy się martwić koniecznością zapłaty podatku od nagród, bo Net Credit zrobi to za nas.

Co trzeba zrobić?

Do 31 grudnia 2015 musimy spełnić tylko dwa warunki:

- wziąć pożyczkę poprzez wniosek internetowy (można to zrobić tutaj)
- wykonać zadanie konkursowe. Polega ono na samodzielnym wykonaniu pracy artystycznej, która będzie związana z produktem lub logiem marki Net Credit. Pamiętajmy, że zgłaszając ją do konkursu, wyrażamy zgodę na jej upublicznienie. Trzeba ją przesłać mailem: konkurs@netcredit.pl lub pocztą na adres: Netcredit, ul. Żytnia 15, lok. 21B, 01-014 Warszawa, z dopiskiem „konkurs”.

Kto może wziąć udział?

W konkursie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, które korzystały już z usług Net Credit, jak i te, które sięgają po pożyczkę po raz pierwszy. Nowi klienci oprócz szansy na nagrodę dostają możliwość wzięcia pierwszej pożyczki do 1,5 tys. złotych całkowicie za darmo. Dotychczasowi usługobiorcy natomiast mogą zaoszczędzić na kosztach pożyczki, jeśli przystąpią do programu lojalnościowego.

A co, jeśli zwyciężę?

Zwycięzcą zostanie osoba, której pracę najlepiej oceni komisja konkursowa. W ciągu trzech dni od wyłonienia wygranego, Net Credit skontaktuje się z nim telefonicznie. Samochód trzeba będzie odebrać osobiście w salonie Forda w Warszawie, natomiast telewizor zostanie wysłany kurierem.

Wszystkie informacje dostępne są w regulaminie.

Podobne artykuły