100 zł za 3 transakcje kartą! Ruszyła kolejna Money Mania!

 • 13 Wrz 2018
 • 5 min. czytania
 • Komentarze(2)
Ruszyła nowa edycja akcji promocyjnej Money Mania. Otwórz EnveloKonto i zgarnij łatwe 100 zł. Poznaj szczegóły!
100 zł za 3 transakcje kartą! Ruszyła kolejna Money Mania!

Banalne do spełnienia warunki i 100 zł premii – właśnie tym charakteryzuje się najnowsza edycja Money Manii, którą Totalmoney.pl sp.z.o.o. organizuje już po raz szesnasty. Do tej pory wypłaciliśmy uczestnikom ponad milion złotych premii! Tym razem do współpracy zaprosiliśmy EnveloBank, który kusi darmowym kontem i bonusem do 350 zł. Zobacz, co krok po kroku trzeba zrobić, aby zdobyć te pieniądze. Spiesz się, bo nagrodzimy tylko pierwsze 2,5 tys. osób!

Money Mania to akcja, w której za założenie konta w konkretnym banku i spełnienie warunków promocji otrzymujesz premię. W tej edycji, aby otrzymać 100 zł, musisz zalogować się w serwisie moneymania.pl, założyć EnveloKonto wraz z kartą i tylko min. 3 razy zapłacić kartą na łączną kwotę przynajmniej 100 zł.

100 zł za 3 transakcje kartą! Ruszyła kolejna Money Mania!

Wystarczy więc, że 3 razy zapłacisz EnveloKartą za zakupy spożywcze albo za cokolwiek innego, a 100 zł wpłynie na twoje konto. Proste, prawda? To przejdźmy do szczegółów.

Money Mania – jak zdobyć 100 zł?

Cały proces jest bardzo prosty, a ty musisz zadbać o wykonanie tylko 6 kroków:

1. Do 30.09.2018 r. załóż konto w serwisie moneymania.pl. To jest bezpłatne, zajmuje ok. 5 minut, a system przeprowadzi cię przez wszystkie kroki. Jeśli brałeś już udział we wcześniejszej edycji akcji, to wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto.

2. Na swój adres mailowy, który podałeś w pierwszym kroku, otrzymasz link aktywacyjny. Kliknij w niego – w ten sposób zakończysz rejestrację. Pamiętaj, aby wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz zgody marketingowe – tylko w ten sposób będziemy mogli się dowiedzieć, że masz otrzymać premię. Na swoim profilu znajdziesz również dedykowany dla ciebie link do założenia EnveloKonta.

3. Kiedy klikniesz w link, zostaniesz przekierowany do wniosku o konto. Wypełnij go wymaganymi informacjami. Masz na to czas do 30.09.2018 r.

Jak poprawnie wypełnić wniosek o EnveloKonto? Wskazówki
- Przygotuj dowód osobisty (będzie potrzebny do uzupełnienia pól).
- Zaznacz, że zamawiasz konto z kartą (karta przyda ci się do spełnienia warunku 3 transakcji).
- Jeśli wypełnisz wniosek bezpośrednio na stronie banku, a nie z linku dostępnego na Twoim profilu na moneymania.pl, to nie możesz otrzymać premii.
- Nie możesz wziąć udziału w promocji, jeśli posiadasz już konto w EnveloBanku albo w Banku Pocztowym.
- Niezależnie od tego, ile wniosków o konto złożysz, premia przysługuje ci tylko raz.

4. Do 19.10.2018 r. podpisz umowę o EnveloKonto. Masz trzy sposoby do wyboru:

100 zł za 3 transakcje kartą! Ruszyła kolejna Money Mania!

Źródło: envelobank.pl

5. Do 12.11.2018 r. min. 3 razy zapłać kartą do konta w EnveloBanku na w sumie przynajmniej 100 zł. Możesz zapłacić trzy razy po 40 zł, pięć razy po 20 zł albo różne kwoty – nie ma to znaczenia. Ważne jest, aby transakcje były trzy, a gdy zsumujesz swoje zakupy, musi wyjść minimalnie 100 zł.

6. Kiedy zalogujesz się na swój profil na moneymania.pl, znajdziesz tam pole do uzupełnienia aktywnego numeru rachunku. Logujesz się więc do bankowości elektronicznej EnveloBanku, kopiujesz numer swojego nowo otwartego konta do wskazanego pola. Na tej podstawie będziemy mogli wypłacić ci premię. Pamiętaj, aby to zrobić do 14.11.2018 r., a my maksymalnie do 30.11.2018 r. wypłacimy ci premię. Będzie to przelew na twoje konto w EnveloBanku.

100 zł za 3 transakcje kartą! Ruszyła kolejna Money Mania!

Źródło: moneymania.pl

Darmowe konto osobiste – EnveloBank

W ramach EnveloKonta za 0 zł otrzymasz:

 • prowadzenie rachunku,
 • przelewy internetowe i przez aplikację,
 • wypłaty ze wszystkich bankomatach w Polsce,
 • wpłaty gotówki we wpłatomatach Euronet oraz na Poczcie i placówkach banku,
 • kartę debetową do konta (dla osób do 26 lat).

Jeśli skończyłeś już 26 lat, to aby korzystać z darmowej karty, wystarczy raz z miesiącu nią zapłacić oraz zapewnić wpływy z innych banków na łączną kwotę 1 tys. zł. Nie musi to być twoje wynagrodzenie, więc równie dobrze możesz wykonać jeden lub kilka przelewów z własnego rachunku, tylko w innym niż EnveloBanku.

Uwaga!
Dobry interes na tej promocji zrobią osoby, które nie skończyły jeszcze 26 lat. Bez konieczności spełniania żadnych warunków otrzymają zupełnie bezpłatne konto i kartę.
Jeśli wydasz EnveloKartą 100 zł (w min. 3 transakcjach), to dostaniesz od nas 100 zł premii, więc twoje zakupy będą zupełnie darmowe!

200 zł zwrotu za przesyłki

Robisz zakupy przez internet? Właśnie takim osobom jest dedykowany Program EnveloBonus. Za każdą przesyłkę, którą zamówisz przez internet i wybierzesz dostawę Pocztą Polską, otrzymasz zwrot. 2 zł za każdą przesyłkę oraz 10 zł za co dziesiątą. W ten sposób możesz zgarnąć aż 200 zł moneybacku rocznie.

Nawet 1 000 zł na bilety lotnicze

Jeśli urlop dopiero przed tobą, to zwróć uwagę na promocję „Podróżuj z nami korzystnie”. Jeśli do 30.09.2018 r. zrobisz zakupy kartą EnveloBanku produktów lub usług, związanych z podróżami (np. bilety lotnicze, noclegi w hotelach, wypożyczenie samochodu), to otrzymasz bon o wartości 50 zł na zakupy w Empik.com. Jak otrzymać bon?

1. Zarejestruj się w programie „Podróżuj z nami korzystnie” . Nie zapomnij zaakceptować regulaminu, zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz zgód marketingowych.

2. Do 30.09.2018 r. zrób zakupy produktów lub usług podróżniczych na łączną kwotę min. 2 500 zł. Zobacz pełny wykaz miejsc, które biorą udział w promocji.

3. Po spełnieniu warunku, otrzymasz informację o wypłacie bonu w swojej bankowości elektronicznej EnveloBanku do 15.11.2018 r. Bon otrzymasz w formie przesyłki kurierskiej.

Dla pięciu osób, które wydadzą najwięcej bank przewidział nagrody główne - vouchery na loty linii lotniczych LOT o wartości 1 000 zł.

W EnveloBanku warto łączyć korzyści. Jeśli założysz EnveloKonto i zrobisz zakupy na min. 100 zł, to otrzymasz od nas 100 zł premii, więc będą one zupełnie darmowe. Oprócz tego możesz w prosty sposób zyskiwać na zakupach przez internet oraz na podróżach. Żal nie skorzystać, skoro to tak banalne, prawda? Zarejestruj się w Money Manii już teraz. Liczba miejsc ograniczona!

To warto przeczytać:
Regulamin Money Manii znajdziesz na stronie w górnym menu "Regulamin"
Opłaty związane z kontem i kartą w EnveloBanku
 

Dodano:
13 Wrz 2018

Zaktualizowano:
05 Sie 2020

2 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

 • Anna Malek Ekspert 06 września 2018
  Cześć Agnes,jak najbardziej - można ;)
 • agnes Ekspert 05 września 2018
  a mozna połączyć z tą pomocją? https://www.envelobank.pl/wynagrodzenia/ ?wtedy doszłoby dodatkowe 120 zł :)

Podobne artykuły