200 zł na zakupy w Empiku za założenie PKO Konta dla Młodych

  • 24 Wrz 2020
  • 3 min. czytania
  • Komentarze(0)
PKO BP wystartowało z dwiema promocjami dla młodszego grona klientów. Osoby w wieku 18-26 lat mogą otworzyć Konto dla Młodych i otrzymać 200 zł do wydania w sklepach Empik. Z kolei za założenie PKO Konta Dziecka lub PKO Konta Pierwszego dzieci otrzymają e-kartę podarunkową do zrealizowania w Empiku lub Smyku.
200 zł na zakupy w Empiku za założenie PKO Konta dla Młodych

PKO Konto dla Młodych – promocja

W ramach promocji młodzież w wieku 18-26 lat może otworzyć PKO Konto dla Młodych i wykonać min. trzy płatności kartą oraz min. trzy płatności BLIK-iem, by dostać 200 zł na zakupy w Empik.com. Pula zawiera 900 nagród. Z promocji nie mogą skorzystać osoby, które nie posiadały konta w PKO BP między 1 stycznia 2019 r. a 17 września 2020 r.

Rejestracja i uruchomienie konta młodzieżowego powinno nastąpić do 30 września, a pozostałe warunki być spełnione do 23 października. Otwarcie konta możliwe jest bez wychodzenia z domu – wystarczy wypełnić formularz w aplikacji IKO, załączenie skanu dowodu osobistego oraz selfie. System zweryfikuje rysy ze zdjęcia z dokumentu z właśnie wykonanym portretem. Należy pamiętać o wyrażeniu zgody marketingowej.

PKO Konto dla Młodych nie wiąże się z opłatami za prowadzenie konta i wypłacanie z bankomatów w Polsce i na świecie (w wypadku walut obcych właściciel bankomatu może pobrać opłatę). Bezpłatne jest także:

  • standardowe polecenie przelewu przez serwis iPKO i aplikację IKO,
  • obsługa karty debetowej przy 4 transakcjach bezgotówkowych (z wyjątkiem przelewów) kartą do konta lub BLIK miesięcznie (w innym wypadku 5 zł),
  • korzystanie z funkcji wielowalutowej – bez prowizji za przewalutowanie,
  • pakiet 5 SMS-ów w ramach powiadomień,
  • krajowe standardowe przelewy przez Internet i aplikację mobilną IKO.

Ponadto właściciel konta może skorzystać z debetu na koncie w wysokości do 500 zł przez 30 dni.

Weź udział w tej promocji >>

Promocje w kontach dla dzieci i młodzieży

W ramach promocji „Z dziećmi warto się liczyć” w PKO BP za założenie PKO Konta Dziecka (dla dzieci w wieku do 13 lat) i zamówienie karty debetowej PKO Junior lub PKO Konta Pierwszego (dla młodzieży w wieku 13-17 lat) z kartą debetową PKO Ekspres pozwala na otrzymanie 100 zł na zakupy w Empiku lub Smyku – dotyczy zarówno sklepów stacjonarnych, jak i platformy internetowej. Pula składa się z 2 tys. e-kart prezentowych – po tysiąc na markę. Czas na rejestrację w promocji i uruchomienie konta kończy się z dniem 18 października. Dwie transakcje bezgotówkowe kartą należy wykonać do 31 października. Dodatkowym warunkiem jest posiadanie konta w PKO BP przez rodzica oraz wyrażenie zgód marketingowych. Nie można usuwać konta przed końcem promocji.

PKO BP jako pierwszy wyszedł z ofertą bankową dla dzieci. Najmłodsi mogą korzystać z dedykowanego im serwisu transakcyjnego i aplikacji mobilnej. Serwis PKO Junior działa już od lipca 2013 r., a aplikacja od maja 2016 r. Narzędzia te przygotowane zostały z myślą o nauce finansów w praktyce – są nowoczesnym zamiennikiem świnki-skarbonki. Pozwalają też na kontrolę rodzicielską – opiekunowie mogą sprawdzać historię operacji, zmieniać limity na karcie, wyznaczać zadania, za które przyznają nagrody i nie tylko. Zlecenia przelewu wysyłane z konta dziecka są autoryzowane przez rodzica. Młodzież, która nie ukończyła 13 lat, może płacić kartą zbliżeniowo do 30 zł bez PIN-u, płacić w sieci, wypłacać gotówkę bez prowizji czy doładowywać telefon w bankomatach PKO BP. Prowadzenie konta nie wiąże się z opłatą. Gdy dziecko skończy 13 lat, jego konto automatycznie przekształci się w PKO Konto Pierwsze, które posiada więcej funkcji i jest zbliżone do tego dla dorosłych. Właściciel takiego rachunku może korzystać z karty debetowej z funkcją wielowalutową.

Sprawdź nasz przegląd kont dla dzieci i młodzieży >>

Dodano:
24 Wrz 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły