200 zł za otwarcie konta z kartą w BNP Paribas

  • 11 Maj 2020
  • 2 min. czytania
  • Komentarze(0)
BNP Paribas zachęca do skorzystania z promocji „Majowa premia”, która kierowana jest do nowych klientów. Sprawdź, jakie warunki musisz spełnić, by dostać 200 zł.
200 zł za otwarcie konta z kartą w BNP Paribas

Warunki promocji „Majowa premia”

Aby wziąć udział w promocji, skorzystaj z dedykowanego linka, przygotowanego przez bank.

Weź udział w Majowej premii i zgarnij 200 zł >>

Następnie wypełnij wniosek o otwarcie konta osobistego z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Musisz zdążyć do 17 maja 2020 r., ale promocja może skończyć się wcześniej, jeśli zainteresowanych osób będzie zbyt dużo. Warto więc to zrobić jak najszybciej! Potem zaakceptuj umowę mailowo i aktywuj kartę do 5 czerwca. Wszystko można zrobić bez wychodzenia z domu!

Po otwarciu konta osobistego powinieneś spełnić jeszcze dwa warunki.  Zapłać min. 4 razy kartą i zapewnij wpływy na konto na łączną kwotę min. 1 000 zł. Jest na to cały czerwiec, a w lipcu dostaniesz 100 zł.

Jeśli dodatkowo w lipcu wykonasz min. cztery transakcje za pomocą kodu BLIK i zapewnisz wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł, to w sierpniu otrzymasz następne 100 zł.

W promocji może wziąć udział posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych osoba fizyczna, pełnoletni obywatel Polski. Jeśli w ciągu ostatnich 12 miesięcy posiadałeś lub byłeś współposiadaczem konta osobistego w BNP Paribas Polska S.A., to „Majowa premia” Cię nie dotyczy. Jedna osoba może wziąć udział w promocji tylko raz, a w banku można mieć jedno indywidualne konto osobiste.

Promocja skończy się wcześniej, jeśli liczba rejestracji przed 17 maja przekroczy 3000.

Pamiętaj, że 15 maja BNP Parbias wprowadza nowy system Pl@net! >>

Karty do konta

Do konta możesz wybrać kartę, która najbardziej pasuje do Twoich potrzeb. Karta Otwarta na dzisiaj to najprostsza opcja. Nie będziesz musiał za nią płacić, jeśli dokonasz przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej miesięcznie. W przeciwnym wypadku z konta zostanie pobrane 3 zł. Wypłaty z bankomatów w oddziałach BNP Paribas i z bankomatów Planet Cash są darmowe. Jeśli nie skończyłeś 26 lat, to dotyczy to wszystkich bankomatów w Polsce.

Karta Otwarta na e-Świat jest skierowana jest do osób, które często robią zakupy w sieci. Zawiera ona bezpłatne ubezpieczenie „Cyber pomoc”, które chroni od skutków kradzieży środków z konta, kradzieży tożsamości w sieci oraz utraty danych z dysku. Miesięczna opłata za kartę to 6 zł. Wypłata z bankomatów w Polsce i za granicą jest darmowa (lista bankomatów znajduje się na stronie BNP Paribas).

Karta Otwarta na Świat to oferta dla podróżujących. Umożliwia płatności w niemal 160 walutach bez dodatkowych kosztów przewalutowania. Oprócz tego zawiera bezpłatne ubezpieczenie „Rezygnacja z podróży”, które chroni Ciebie i cztery wybrane osoby przed poniesieniem kosztów związanych z rezygnacją z wyjazdu. Wypłaty z bankomatów w Polsce są darmowe. Opłata za kartę to 10 zł miesięcznie.

Weź udział w Majowej premii i zgarnij 200 zł >>

Dodano:
11 Maj 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły