200 zł za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole lub specjalna premia dla graczy. A Ty co wybierzesz?

  • 08 Wrz 2020
  • 4 min. czytania
  • Komentarze(0)
Kolejna edycja promocji Konta dla Ciebie w Credit Agricole trwa do końca listopada 2020 r. Jeśli chcesz założyć dobre konto osobiste, a przy tym zarobić 200 zł, to nie trać czasu. Możesz zgarnąć dodatkową gotówkę za przeniesienie konta, płatności mobilne lub oszczędzanie w CAsaver. Tym razem bank przygotował też coś dla graczy.
200 zł za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole lub specjalna premia dla graczy. A Ty co wybierzesz?

Ale zanim przejdziemy do szczegółów promocji, warto poświęcić chwilę na poznanie oferty Konta dla Ciebie.

Konto dla Ciebie w Credit Agricole

Konto osobiste w Credit Agricole odpowiada na potrzeby różnych grup klientów, ponieważ można je otworzyć w jednym z następujących wariantów:

  • Konto dla Ciebie Go dla nastolatków w wieku od 13 do 18 lat
  • Konto dla Ciebie MOVE dla młodzieży w wieku od 18 do 27 lat
  • Konta dla Ciebie VIP dla zamożnych klientów
  • Konto dla Ciebie dla każdego powyżej 18. roku życia

Opłaty za podstawowe operacje bankowe uzależnione są od rodzaju konta, ale w standardowej wersji Konto dla Ciebie jest naprawdę korzystnym rachunkiem. Wystarczy, że w danym miesiącu zapewnisz wpływ min. 1 000 zł i wykonasz chociaż jedną płatność kartą (lub Google Pay, Apple Pay czy BLIKiem), a bank nie pobierze żadnej miesięcznej prowizji za prowadzenie konta, użytkowanie karty czy wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Z kontem w Credit Agricole zyskujesz też dostęp do nowoczesnej bankowości elektronicznej oraz możliwość korzystania z nowoczesnych płatności telefonem. Do tego bank proponuje ciekawe możliwości oszczędzania, kartę wielowalutową, a także dołączenie do Klubu Rabatowego, dzięki czemu możesz robić zakupy w blisko 10 000 miejsc ze zniżkami do 50%.

Bank może zadbać również o Pomoc dla Ciebie w niecodziennych sytuacjach dzięki pakietowi ubezpieczeń.

Jak odebrać premię 200 zł z kontem osobistym w Credit Agricole?

Oferta specjalna przeznaczona jest dla nowych klientów banku, czyli osób, które nie korzystały wcześniej z premii za przeniesienie konta z innego banku lub nie były posiadaczami rachunku w Credit Agricole po 1 kwietnia 2018 r.

Aby wziąć udział w promocji wystarczy złożyć wniosek o konto online lub w placówce banku do 30 listopada 2020 r. i do tego czasu podpisać umowę z bankiem. Następnie należy wybrać jeden z trzech wariantów premii, z którego chcesz skorzystać.

Wariant I – premia 200 zł za przeniesienie konta

Jeśli zdecydujesz się przenieść swoje obecne konto w innym banku do Credit Agricole, to w zamian bank wypłaci Ci nagrodę 200 zł. W tym celu należy:

  • złożyć upoważnienie dla banku oraz wniosek o przeniesienie konta oraz
  • przez min. 3 kolejne miesiące zapewniać wpływ min. 3 000 zł, jeśli chcesz zdobyć 200 zł lub min. 1  000 zł, jeśli wystarczy Ci premia w wysokości 100 zł.

Wariant II – premia 200 zł za płatności mobilne oraz płatności kartą

Możesz też w inny sposób aktywnie korzystać ze swojego nowego konta w Credit Agricole. Musisz zapewniać co miesiąc wpływ min. 1 000 zł oraz wykonywać co najmniej 3 płatności telefonem, zegarkiem lub  kartą, a bank zwróci Ci nawet 16,67 zł premii w każdym miesiącu. Łącznie w ciągu roku możesz zyskać nawet 200 zł.

Wariant III – premia 200 zł z CAsaver

Trzecia możliwość zdobycia premii to dołączenie do programu CAsaver, w ramach którego bank dołoży 50% do zebranej przez Ciebie sumy zaokrągleń z Twoich płatności. Płacąc np. 8 zł za kawę, z Twojego konta zostanie pobrane 10 zł, z czego 2 zł trafi na konto oszczędnościowe CAsaver. Bank dorzuci Ci 50% tej kwoty, czyli 1 zł. W ten sposób przez cały rok możesz otrzymać do 200 zł dodatkowych środków. W tym przypadku musisz też pamiętać o minimalnym miesięcznym wpływie na konto w wysokości 1 000 zł. Dla przypomnienia jest to też warunek, aby konto było darmowe.

Specjalna premia 150 zł dla graczy

Z Kontem dla Ciebie w Credit Agricole możesz wybrać swój ulubiony wizerunek karty. Bank przygotował też specjalne grafiki dla graczy. Jest to jednak dodatek, bo główną nagrodą w promocji „Włącz się do gry o 150 zł” jest 150 zł premii. Co trzeba zrobić, żeby otrzymać taki bonus?

Oczywiście otworzyć konto i aktywnie z niego korzystać. W ten sposób można zyskać dostęp do G2A LUS o wartości 50 zł oraz 100 zł premii za zakupy w EMPIKu, jeśli przez kolejne 3 miesiące zapłacisz swoją kartą do konta min. 5 razy w miesiącu i min. raz zalogujesz się do CA24 Mobile lub C24 eBank.

Atrakcyjna oferta oszczędnościowa dla posiadaczy Konta dla Ciebie

Niezależnie od wybranego wariantu uzyskania premii za otwarcie konta w Credit Agricole, możesz skorzystać z oferty „Na start”, czyli wysoko oprocentowanego Rachunku Oszczędzam. Oprocentowanie Twoich oszczędności wyniesie 3% w skali roku dla środków do 20 000 zł przez 3 miesiące od otwarcia konta. Po tym czasie obowiązywało będzie oprocentowanie standardowe.

Szczegóły w Tabeli Oprocentowania Kont dla osób fizycznych >>


Spodobały Ci się te promocje? Zapoznaj się jeszcze z tymi dokumentami:

Regulamin akcji specjalnej „Korzyści dla Ciebie – jesień 2020”

Regulamin promocji „Włącz się do gry o 150 zł”

Tabela Opłat i Prowizji Kont dla osób fizycznych w Credit Agricole

Dodano:
08 Wrz 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły