300 zł do wzięcia z Kontem Otwartym na Ciebie w BNP Paribas

  • 18 Lis 2020
  • 4 min. czytania
  • Komentarze(0)
Dla tych, którzy nie skorzystali ze wcześniejszych promocji w BNP Paribas (a było ich naprawdę sporo) mamy bardzo dobre wiadomości. Właśnie ruszyła kolejna akcja specjalna, w której można zgarnąć 300 zł na dowolne wydatki. Trzeba tylko założyć Konto Otwarte na Ciebie i przez 3 miesiące po prostu z niego korzystać. Jak? Przedstawiamy szczegóły nowej promocji BNP Paribas.
300 zł do wzięcia z Kontem Otwartym na Ciebie w BNP Paribas

Najnowsza akcja Banku BNP Paribas „Premia na zapas” to dobra okazja do tego, aby za dobre konto osobiste otrzymać dodatkową gotówkę w wysokości nawet 300 zł. Przez trzy miesiące od otwarcia należy min. 3 razy zapłacić BLIK-iem, wykonać min. 1 przelew przez bankowość elektroniczną i zapewnić wpływ na łączną kwotę min. 500 zł. Nic trudnego, prawda?

Trzeba się jednak pospieszyć, bo promocja przeznaczona jest dla pierwszych 3000 nowych klientów, ale nie trwa dłużej niż do 29.11.2020 r.

Promocja dla nowych klientów, czyli tak naprawdę dla kogo?

Bankowe promocje najczęściej kierowane są do nowych klientów, ponieważ banki chcą w ten sposób przyciągnąć nowych klientów. Tak jest i tym razem, bo z oferty BNP Paribas mogą skorzystać osoby, które nie posiadały w nim rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w ciągu ostatnich 12 miesięcy przed dniem wzięcia udziału w promocji.

Oczywiście promocja dotyczy pełnoletnich obywateli Polski.

Co dokładnie trzeba zrobić, żeby odebrać 300 zł z Kontem Otwartym na Ciebie?

Aby skorzystać z nowej promocji BNP Paribas należy:

1. Do 29.11.2020 r. zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji. We wniosku trzeba podać imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu komórkowego oraz swój PESEL. Nie można zapomnieć o zaznaczeniu wymaganych zgód marketingowych, aby bank mógł się z Tobą kontaktować w sprawie spełnienia warunków i przyznania nagród. Koniecznie trzeba też zapoznać się z regulaminem.

2. Potwierdzić swoją rejestrację w promocji poprzez otrzymaną wiadomość e-mail na adres, który wskażesz w formularzu rejestracyjnym. Następnie złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie z wybraną kartą również do 29.11.2020 r.

3. Do 13.12.2020 r. podpisz z bankiem umowę o konto. Możesz to zrobić zdalnie przez wideoweryfikację lub za pośrednictwem kuriera. Weryfikacja odbywa się przez system Autenti, za pośrednictwem unikalnego kodu SMS. Nie zapomnij w tym samym terminie nadać PIN-u do karty.

4. W każdym z trzech kolejnych miesięcy (grudzień, styczeń, luty) musisz:

  • wykonać minimum 3 transakcje za pomocą BLIK,
  • zrealizować min. 1 przelew przez bankowość internetową lub mobilną,
  • zapewnić wpływy na konto o łącznej wartości min. 500 zł.

Za spełnienie tych warunków w każdym z trzech miesięcy otrzymasz po 100 zł, czyli łącznie 300 zł w gotówce.

5. Bank poinformuje Cię o spełnieniu warunków w grudniu za pośrednictwem wiadomości e-mail. Otrzymasz też link, za pomocą którego do 20.01.2021 r. musisz uzupełnić swój numer Konta Otwartego na Ciebie. Na ten rachunek BNP Paribas wypłaci Ci premię.

Otwórz Konto Otwarte na Ciebie w nowej promocji >>

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas – ile kosztuje ?

Kto miał szansę skorzystać z Konta Otwartego na Ciebie, zapewne jest zadowolony, ale tym samym nie może też wciąć udziału w tej promocji. Chyba że miało to miejsce znacznie wcześniej niż w ciągu ostatniego roku. To naprawdę jeden z ciekawszych rachunków na rynku. Można do niego dobrać jedną z trzech wariantów karty. W ten sposób łatwo uniknąć dodatkowych opłat i korzystać z konta w taki sposób, w jaki się chce.

Podstawowe opłaty związane z Kontem Otwartym na Ciebie znajdziesz w poniższej tabeli.

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

z Kartą Otwartą na Dzisiaj

z Kartą Otwartą na eŚwiat

z Kartą Otwartą na Świat

Miesięczna opłata za prowadzenie konta

0 zł

0 zł

0 zł

Miesięczna opłata za użytkowanie karty

0 zł / 3 zł 1

6 zł

10 zł

Prowizja za wypłaty z bankomatów w Polsce

0 zł / 5 zł 2

0 zł

0 zł

Opłata za przelew internetowy

0 zł

0 zł

0 zł

Komu dedykowane jest konto?

Dobre konto na co dzień

Dla aktywnych w sieci

Dla podróżujących

Dodatkowe korzyści

-

Ubezpieczenie „Cyber Pomoc”

Ubezpieczenie „Rezygnacja z podróży

Płatności mobilne

Apple Pay, Google Pay, BLIK

1) Możliwość uniknięcia opłaty za kartę. Wystarczy w danym miesiącu wykonać min. 1 transakcję kartą (lub Apple Pay, Google Pay). Konto jest też darmowe dla klientów, którzy nie ukończyli 26 lat.
2) Darmowe wypłaty z bankomatów Banku BNP Paribas i Planet Cash oraz jeśli klient nie ukończył 26 lat. W pozostałych przypadkach prowizja za wypłatę z bankomatu wynosi 5 zł.

Ważne dokumenty:

Regulamin promocji „Premia na zapas”
Tabela Opłat i Prowizji BNP Paribas

Dodano:
18 Lis 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły