Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności ×

300 zł na zakupy w Hebe w nowej promocji Citibanku

Fot.

Dzięki karcie kredytowej nie musisz obawiać się, że zaskoczy się nieplanowany wydatek. Szukasz darmowej karty kredytowej? Znajdziesz ją w Citibanku! A jeżeli dodatkowo lubisz o siebie zadbać, to właśnie pojawiła się świetna promocja dla Ciebie! W łatwy sposób możesz zyskać atrakcyjny bonus, bo aż 300 zł do wydania w drogeriach Hebe. Poznaj szczegóły.

Skorzystanie z darmowej karty kredytowej i 10 dowolnych płatności przez dwa miesiące. Tylko tyle dzieli Cię od otrzymania 300 zł do wydania w drogeriach Hebe! Nie sądziłeś, że to takie proste? A jednak! Przeczytaj moją analizę najnowszej promocji Citibanku i przekonaj się, że naprawdę warto z niej skorzystać.

 

Promocja Citibanku i Hebe – o co chodzi?

Citibank w bardzo atrakcyjny sposób postanowił promować jeden ze swoich najlepszych produktów. Mam na myśli oczywiście kartę kredytową Simplicity. Jeżeli z niej skorzystasz, otrzymasz od banku voucher na 300 zł do wykorzystania w popularnej sieci drogerii Hebe.

Jeżeli uważasz, że karta kredytowa jest zbędna i generuje dodatkowe koszty, to jesteś w dużym błędzie. Warto ją mieć, tym bardziej taką, która jest darmowa. Dlaczego? Powodów jest mnóstwo. To takie koło ratunkowe w Twoim portfelu. Przykładowo ułatwi Ci ona rezerwację noclegu podczas wakacji, czy przyda się, gdy zaskoczy Cię nagły wydatek, np. zepsuje się pralka. A jeżeli dodatkowo możesz zgarnąć całkiem sporą kwotę i zadbać o siebie, to nie warto się nawet zastanawiać. Czas skorzystać z promocji!

Sprawdź, jak działa karta kredytowa?

 

Trzy kroki do darmowej karty kredytowej i nagrody – szczegóły promocji

Aby skorzystać z promocji, dzięki której możesz otrzymać bon na 300 zł, wystarczy przejść przez trzy proste kroki.

1. Wejdź na dedykowaną stronę promocji. Wypełnij formularz i poczekaj na kontakt ze strony banku. Podczas rozmowy zawnioskuj o kartę kredytową. Polecam wybrać darmową kartę Simplicity. Na wykonanie tego kroku masz czas do 31.10.2018 roku.

2. Po podpisaniu umowy i otrzymaniu karty, zaloguj się do bankowości elektronicznej Citibanku nie później niż dwa miesiące od daty podpisania umowy.

3. Wykonaj 5 płatności kartą na dowolną kwotę w każdym z dwóch kolejnych miesięcy od podpisania umowy. Przykładowo, jeżeli zdecydujesz się na kartę jeszcze w lipcu to 5 płatności musisz wykonać w sierpniu oraz kolejne 5 we wrześniu.

Po przejściu przez te trzy kroki otrzymasz voucher. To naprawdę proste!

 

 

Voucher 300 zł do Hebe – jak można go wykorzystać?

Spełniając powyższe warunki promocji otrzymujesz bon o wartości 300 zł na zakupy w drogeriach Hebe. Odbierzesz go w wiadomości w systemie bankowości elektronicznej Citibanku. Tak naprawdę tylko od Ciebie zależy, na co zechcesz je wydać. Ale musisz przyznać, że to sporo na uzupełnienie swojej kosmetyczki. Bon będzie ważny 6 miesięcy od momentu jego otrzymania. Możesz użyć go wielokrotnie, aż do wykorzystania jego wartości. Oznacza to, że możesz zapłacić nim za każde, nawet najmniejsze zakupy kosmetyczne w Hebe.

 

Kto może skorzystać z promocji?

W Twoim portfelu znajdzie się więc miejsce na kartę kredytową? Upewnij się, że możesz spokojnie wnioskować o kredytówkę w Citibanku, czyli czy spełniasz poniższe kryteria:

  • Od 1 czerwca 2015 roku nie posiadałeś w Citibanku żadnej karty kredytowej.
  • Masz skończone 18 lat.
  • Twój miesięczny dochód wynosi min. 1 200 zł netto i jesteś zatrudniony w obecnej firmie min. 3 miesiące lub od min. 2 lat prowadzisz firmę, a Twój dochód wynosi min. 2 500 zł.

Pamiętaj jeszcze, że aby bank podpisał z Tobą umowę, musisz wykazać się dobrą zdolnością kredytową. Sprawdź ją i nie obawiaj się odmowy.

 

Darmowa karta Simplicity - czy warto?

W promocji Citibanku wybierz kartę kredytową Simplicity. To obecnie najlepszy produkt na rynku. Sam brak rocznej opłaty wyróżnia ją na tle ofert innych banków.

Pozostałe wybrane parametry i opłaty związane z kartą znajdziesz poniżej.

Karta Citi Simplicity - podstawowe parametry
okres bezodsetkowy 56 dni
oprocentowanie karty 10 %
RRSO 10,47 %
podstawowe warunki uzyskania karty

wiek – min. 18 lat

dochód netto – min. 1 200 zł

zatrudnienie – min. 3 miesiące w obecnej firmie

Karta kredytowa Citi Simplicity - wybrane opłaty związane z kartą
rodzaj czynnościopłata
opłata za wydanie karty 0 zł
opłata za użytkowanie karty 0 zł
opłata za transakcję bezgotówkową 0 zł
opłata za transakcję gotówkową oraz przelew z karty 8% wartości transakcji, nie mniej niż 10 zł
opłata za powiadomienie o braku spłaty 0 zł

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,47% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 12000 zł, całkowita kwota do zapłaty 12659,89 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 659,89 zł. (w tym opłata roczna za wydanie i możliwość użytkowania karty głównej 0 zł, odsetki 659,89 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1054,99 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 29.06.2018 na reprezentatywnym przykładzie.

 

Chcesz zapoznać się z pozostałymi szczegółami promocji i opłatami związanymi z kartą Simplicity? Znajdziesz je w:

Regulaminie oferty 300 zł na zakupy w drogeriach Hebe z kartą kredytową Citibank

Regulaminie kart kredytowych Citibank

Tabeli opłat i prowizji dla kart kredytowych Citibank