Bank Pekao świętuje otwarcie milionowego Konta Przekorzystnego i oferuje promocję na kontach oszczędnościowych

  • 06 Lip 2020
  • 2 min. czytania
  • Komentarze(0)
Rekord został osiągnięty w czerwcu, a tylko w ubiegłym roku założono 455 000 kont osobistych w Pekao. W związku z tym bank przygotował promocję, która trwa od 1 lipca i polega na przyznaniu do 250 zł premii oraz 2% od kapitału na koncie oszczędnościowym. Oferta kierowana jest do nowych klientów.
Bank Pekao świętuje otwarcie milionowego Konta Przekorzystnego i oferuje promocję na kontach oszczędnościowych

Sukces Kont Przekorzystnych

Konto Przekorzystne jest flagowym produktem Banku Pekao. Zostało wprowadzone do oferty na początku 2018 r. Jak powiedział Remigiusz Hołdys, dyrektor Departamentu Zarządzania Ofertą i Segmentami Klientów w Banku Pekao S.A., ten rodzaj rachunku poprzedzony był wielomiesięcznymi analizami rynku i badaniami potrzeb klientów. Wydaje się, że wysiłek się opłacił, bo milion kont osobistych założono w zaledwie dwa lata. Istotne zalety Konta Przekorzystnego to bezpłatna (pod pewnymi warunkami) obsługa karty, darmowe wypłaty z bankomatów – także za granicą (po spełnieniu określonych warunków) czy brak opłaty za przewalutowanie przy płatnościach kartą za granicą. Konto można otworzyć zdalnie np. przez weryfikację tożsamości z pomocą selfie w aplikacji PeoPay.

Promocja w Pekao od 1 lipca do 30 września

Promocja polega na tym, że nowi klienci otrzymają po 100 zł za całkowicie zdalne założenie Konta Przekorzystnego lub Konta Świat Premium z wykorzystaniem selfie. Następne 100 zł otrzymają za skuteczne polecenie jednego z tych rachunków drugiej osobie w ramach programu Polecam Przekorzystnie. Jeśli nowym klientem jest rodzic dziecka w wieku od 6 do 12 lat, to może on uzyskać bonus w wysokości 50 zł. Wystarczy, że założy potomkowi pakiet PeoPay KIDS z Kontem Przkorzystnym dla młodych, rachunkiem oszczędnościowym Mój Skarb i aplikacją mobilną. Kwota wpłynie na nowe konto dziecka. W aplikacji pociecha uczy się finansów z pomocą wirtualnego trenera: Żubra, Lisa lub Złotówki. Dzieci mogą zakładać własne skarbonki, służące do oszczędzania na wybrane cele, dokonywać przelewów i płacić kartą. Wszystko pod okiem rodziców.

Oprócz tego Pekao proponuje Konto Oszczędnościowe, gdzie przez pierwsze cztery miesiące będzie obowiązywało 2% w skali roku przy kwotach do 20 000 zł pod warunkiem posiadania lub założenia Konta Przekorzystnego lub Konta Świat Premium. Dla Konta Oszczędnościowego Premium oprocentowanie to 1,5% w skali roku przy kwotach do 100 000 zł przez cztery miesiące. Z kolei na rachunku Mój Skarb będzie można zyskać 2% w skali roku przy kwotach do 3 000 zł przez cztery miesiące. Z oferty mogą skorzystać także istniejący, ale nieaktywni klienci.

Dodano:
06 Lip 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły