Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności ×

Bilety miejskie i parkingowe w aplikacji Banku Millennium

Fot.
Czy zdarzyło ci się kupić bilet parkingowy na godzinę, a wrócić już po 15 minutach? Teraz będziesz mógł płacić wyłącznie za czas postoju a dodatkowo kupować i kasować bilety komunikacji miejskiej przez telefon. Wszystko dzięki nowej funkcji, dostępnej w aplikacji mobilnej Banku Millennium.

Telefon nie musi ci służyć wyłącznie do kontaktów z bliskimi i przeglądania stron www. Jeśli jesteś klientem Banku Millennium i posiadasz aplikację mobilną banku, od teraz kupisz przez smartfona bilety autobusowe i tramwajowe, skasujesz je i pokażesz w trakcie kontroli. Co więcej, możesz korzystać z aplikacji, aby zapłacić za postój na parkingu bez konieczności dokonywania opłaty „z góry”. Oszczędzasz dzięki temu zarówno czas, jak i pieniądze.

Bilet w kilka chwil

Korzystanie z aplikacji mobilnej Banku Millennium jest bardzo proste. Wystarczy, że zalogujesz się do systemu i wybierzesz opcję „Bilety i parkomaty”. Następnie wskaż czynność, którą chcesz wykonać („Bilety komunikacji”) oraz wybierz rodzaj i szczegóły biletu. Na koniec potwierdź zakup i „skasuj” bilet. Podczas kontroli możesz pokazać ekran aplikacji lub wcześniej przygotowany widget. Nie musisz się martwić tłokiem w autobusie lub brakiem gotówki. Wykonanie wszystkich czynności nie zajmie ci więcej niż kilka minut.

Płać tylko za czas postoju

Kolejną operacją, jaką łatwo wykonasz za pomocą aplikacji mobilnej Banku Millennium, jest opłata za parking. W tym celu również wejdź w opcję „Bilety i parkomaty”, ale wybierz ikonkę „Bilety parkingowe”. Zostaniesz poproszony o podanie numeru rejestracyjnego pojazdu, miasta, strefy parkowania i szacowanego czasu postoju. Teraz pozostaje ci już tylko potwierdzić zakup. Pamiętaj, aby przed odejściem od pojazdu umieścić pod szybą winietę moBilet lub kartkę z napisem „Parkuję z moBilet”. Czas parkowania przedłużysz lub zakończysz w każdej chwili. Możesz również wybrać nielimitowany czas postoju i zakończyć go w dowolnym momencie. Bez względu na podjętą decyzję zapłacisz jedynie za faktyczny czas postoju, a pieniądze zostaną automatycznie pobrane z twojego konta w Banku Millennium.

Korzystaj z aplikacji gdziekolwiek jesteś

Możliwość kupna biletów komunikacji miejskiej oraz dokonania opłaty parkingowej za pomocą smartfona jest dostępna we wszystkich większych miastach Polski (szczegółową listę miast znajdziesz na stronie Banku Millennium). Aktualnie z aplikacji skorzystają jedynie posiadacze telefonów z systemem Android, jednak bank zapowiada, że już wkrótce pojawi się również wersja na system iOS.

Jeśli chcesz skorzystać z tego wygodnego rozwiązania, ale nie masz jeszcze konta w Banku Millennium, możesz je założyć, korzystając z formularza. Zarówno rachunek, jak i karta płatnicza będą darmowe, jeśli tylko co miesiąc na koncie zostanie zaksięgowana wpłata w wysokości 1 tys. złotych i wykonasz jedną płatność kartą lub BLIKiem. Dodatkowo możesz otrzymać premię w wysokości 360 złotych za aktywne korzystanie z rachunku. Dowiedz się więcej o koncie:

Tabela opłat i prowizji

Regulamin promocji moneyback

Podobne artykuły