BNP Paribas wystartował z promocją z okazji Cyber Monday. Do zgarnięcia nawet 400 zł premii

  • 04 Lis 2020
  • 4 min. czytania
  • Komentarze(0)
Bank BNP Paribas znowu o krok przed konkurencją i to nie tylko tą bankową. Już teraz postanowił ruszyć z promocją z okazji nadchodzącego Cyber Monday, czyli święta internetowych zakupów. Za założenie konta osobistego i spełnienie kilku łatwych warunków można otrzymać od banku premię w wysokości nawet 400 zł. Ale trzeba się pospieszyć, bo promocja trwa tylko do 10 listopada 2020 r.
BNP Paribas wystartował z promocją z okazji Cyber Monday. Do zgarnięcia nawet 400 zł premii

BNP Paribas naprawdę daje klientom wybór. Oprócz tego, że Konto Otwarte na Ciebie można dopasować do swoich potrzeb przez wybór jednej z trzech wariantów karty, to jeszcze można wybrać promocję, z której chcemy skorzystać. Dopiero opisywaliśmy jesienny konkurs banku, w którym do wygrania nawet 5 000 zł, a już dowiedzieliśmy się o kolejnej ofercie specjalnej. W dodatku takiej, której naszym zdaniem nie można przegapić. Poznaj jej szczegóły!

Ważne!

Czas promocji jest ograniczony do 10.11.2020 r., ale akcja może zakończyć się szybciej, bo przeznaczona jest dla pierwszych 3 000 osób.

Kto może liczyć na premię w promocji „Cyber Monday z Bankiem”?

Jak w przypadku wszystkich promocji konta osobistego BNP Paribas nie ma niespodzianki, że oferta dedykowana jest nowym klientom, którzy ukończyli 18 lat. Bank zaznacza w regulaminie, że nowy klient to osoba, która w ciągu ostatnich 12 miesięcy, licząc do dnia zawarcia umowy, nie posiadała rachunku w BNP Paribas.

Załóż Konto Otwarte na Ciebie, korzystaj z niego i odbierz 400 zł

Promocja trwa krótko, więc i ze spełnieniem warunków trzeba się pospieszyć. Wyjaśniamy, co dokładnie trzeba zrobić.

1. Do 10.11.2020 r. zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji. Uzupełnij obowiązkowe pola, podając swoje imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu komórkowego oraz swój PESEL. Nie zapomnij o zaznaczeniu wymaganych zgód marketingowych, aby bank mógł się z Tobą kontaktować w sprawie spełnienia warunków i przyznania nagród. Koniecznie przeczytaj też regulamin promocji, zanim go zaakceptujesz.

2. Potwierdź rejestrację w promocji poprzez otrzymaną wiadomość e-mail na adres wskazany w formularzu, a następnie złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie z wybraną kartą. Masz na to czas również do 10.11.2020 r.

3. Do 24.11.2020 r. podpisz z bankiem umowę o konto. Zrobisz to zdalnie przez wideoweryfikację lub za pośrednictwem kuriera. Niezależnie od wybranej formy konieczne będzie podanie unikalnego kodu SMS. Pamiętaj również o nadaniu numeru PIN do swojej karty.

4. Następnie w okresie od 25.11 do 2.12.2020 r. wykonaj min. 1 dowolny przelew za pośrednictwem aplikacji mobilnej GOmobile lub bankowości elektronicznej GOonline. Za tę czynności otrzymasz bon o wartości 50 zł do wykorzystania na Allegro.

5. Drugi warunek promocji to płatności kartą. Również w okresie d 25.11. do 2.12.2020 r. wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą o wartości:

  • od min. 500 zł do 999,99 zł, wtedy otrzymasz 250 zł premii,
  • powyżej 1 000 zł, wtedy zagarniesz nawet 350 zł premii od banku.

Łącznie masz szansę na bonusy o wartości 400 zł. Premia zostanie wypłacona przez BNP Paribas maksymalnie do 20 stycznia 2021 r.

6. Do 26 stycznie 2021 r. musisz jeszcze zalogować się na stronie, którą otrzymasz w wiadomości od organizatora promocji, aby uzupełnić numer swojego nowego Konta Otwartego na Ciebie.

Otwórz Konto Otwarte na Ciebie w promocji Cyber Monday z Bankiem >>

Konto Otwarte na Ciebie – ile kosztuje?

Konto Otwarte na Ciebie to bardzo dobre konto, które wielokrotnie znajduje się w czołówce naszych rankingów. Jest to spowodowane tym, że rachunek można łatwo dostosować do tego, jak chcemy z niego korzystać i za co płacić. Bank oferuje Konto Otwarte na Ciebie w trzech wariantach – każdy z inną kartą. Poniżej prezentujemy najważniejsze opłaty związane z flagowym rachunkiem BNP Paribas.

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

z Kartą Otwartą na Dzisiaj

z Kartą Otwartą na eŚwiat

z Kartą Otwartą na Świat

Miesięczna opłata za prowadzenie konta

0 zł

0 zł

0 zł

Miesięczna opłata za użytkowanie karty

0 zł / 3 zł 1

6 zł

10 zł

Prowizja za wypłaty z bankomatów w Polsce

0 zł / 5 zł 2

0 zł

0 zł

Opłata za przelew internetowy

0 zł

0 zł

0 zł

Komu dedykowane jest konto?

Dobre konto na co dzień

Dla aktywnych w sieci

Dla podróżujących

Dodatkowe korzyści

-

Ubezpieczenie „Cyber Pomoc”

Ubezpieczenie „Rezygnacja z podróży

Płatności mobilne

Apple Pay, Google Pay, BLIK

1) Możliwość uniknięcia opłaty za kartę. Wystarczy w danym miesiącu wykonać min. 1 transakcję kartą (lub Apple Pay, Google Pay). Konto jest też darmowe dla klientów, którzy nie ukończyli 26 lat.
2) Darmowe wypłaty z bankomatów Banku BNP Paribas i Planet Cash oraz jeśli klient nie ukończył 26 lat. W pozostałych przypadkach prowizja za wypłatę z bankomatu wynosi 5 zł.

Interesuje Cię ta promocja? Zapoznaj się z tymi dokumentami:

Regulamin promocji „Cyber Monday z bankiem”
Tabela Opłat i Prowizji BNP Paribas

Dodano:
04 Lis 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły