Certyfikat direct.money.pl

  • 14 Cze 2016
  • 1 min. czytania
  • Komentarze(0)
Direct.money.pl przyznaje certyfikaty dla najlepszych produktów finansowych. Sprawdź, kto może zdobyć wyróżnienie.
Certyfikat direct.money.pl

Direct.money.pl wprowadził swój Certyfikat. To nowy sposób oceniania produktów bankowych. Serwis nagradza nim tylko najlepsze oferty finansowe, które są bezpieczne dla użytkowników, przejrzyste i mają korzystne warunki. Sprawdź, dlaczego warto korzystać z produktów docenionych przez ekspertów direct.money.pl.

Certyfikat przyznawany produktom finansowym przez portal direct.money.pl to nowoczesne podejście do oceny rozwiązań oferowanych przez banki. To świadectwo wysokiej jakości wydane przez zespół ekspertów.

Certyfikat direct.money.plCertyfikację produktów poprzedza analiza proponowanego rozwiązania uwzględniająca od kilku do kilkudziesięciu parametrów każdego produktu.

Przyznanie atestu poprzedza weryfikacja podstawowych parametrów danego produktu, zarówno tych, które są oceniane w różnych rankingach, jak i tych, które choć się w nich nie pojawiają, to są bardzo ważne dla klientów i mogą mieć wpływ na atrakcyjność danej usługi. Eksperci sprawdzają regulaminy i warunki, jakie należy spełnić, aby w pełni korzystać z danej oferty, analizują zapisy umowy pobieżnie przedstawione w reklamach i weryfikują poszczególne etapy procesu zawarcia umowy o dany produkt. Dzięki tak szczegółowej analizie, uwzględniające tak wiele czynników certyfikowany produkt będzie oceniony obiektywniej niż w jakimkolwiek rankingu czy zestawieniu.

Certyfikat to obiektywne źródło informacji o produkcie. Każda atestowana propozycja zostaje zbadana pod wieloma kątami, dlatego doskonałe źródło informacji pomagające w podjęciu decyzji o tym, czy skorzystać z danego rozwiązania. Osoba decydująca się sięgnąć po certyfikowaną usługę finansową będzie miał świadomość, że korzysta ze sprawdzonego rozwiązania, które zdobyło uznanie ekspertów i może przynieść wymierne korzyści.
 

Zobacz przyznane Certyfikaty

Dodano:
14 Cze 2016

Zaktualizowano:
04 Sie 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły