Certyfikat direct.money.pl przyznany pożyczce Providenta

 • 07 Sie 2019
 • 4 min. czytania
 • Komentarze(3)
Jeśli potrzebujesz pieniędzy i nie chcesz przegapić atrakcyjnej oferty, to koniecznie poznaj pożyczkę przez internet Providenta. Nie bez przyczyny nagrodziliśmy ją Certyfikatem.
Certyfikat direct.money.pl przyznany pożyczce Providenta

Polacy zarabiają miesięcznie średnio 3 560,97 zł na rękę, według danych GUS za I kw. 2019 r. Biorąc pod uwagę rosnące koszty życia, nic dziwnego, że większości z nas nie stać na remont pokoju dziecka czy nowy samochód. Na szczęście pieniądze można dzisiaj w łatwy sposób pożyczyć, robiąc to przez internet. I wcale nie trzeba za to słono płacić. Znaleźliśmy godną polecenia ofertę w Providencie!

Najczęściej, gdy potrzebujesz dodatkowej gotówki, to zastanawiasz się i analizujesz, gdzie najtaniej ją pożyczyć. W tym czasie banki i firmy pożyczkowe prześcigają się w coraz to nowszych pomysłach, żeby przyciągnąć właśnie Ciebie. Nie chcesz chyba przegapić najlepszej oferty? Dlatego na bieżąco śledzimy sytuację na rynku produktów finansowych i nagradzamy naszym Certyfikatem te, które możemy Ci polecić.

certyfikat


Certyfikat direct.money.pl to nasze cykliczne wyróżnienie dla produktów finansowych, które charakteryzują się przejrzystymi warunkami, niskimi kosztami oraz dodatkowymi korzyściami dla klienta. Analizujemy rynek, aby znaleźć ofertę, z której po prostu będziesz zadowolony. Kolejny raz wyróżniliśmy Pożyczkę na 48 miesięcy Providenta.

Zanim jednak o nią zawnioskujesz, przeczytaj, ile maksymalnie i na jak długo możesz pożyczyć oraz ile będziesz musiał zwrócić.

Czym wyróżnia się oferta Providenta?

Czy kredyt w banku to jedyna opcja bezpiecznej pożyczki na większą kwotę? Provident udowadnia, że nie. Właśnie ta firma pożyczkowa ma w swojej ofercie długoterminową pożyczkę online, a dokładniej z okresem spłaty przez 4 lata.

Reklamuje ją hasłem „Bankowo dobre warunki” i rzeczywiście musimy przyznać, że niczym nie ustępuje ona bankowym ofertom, a nawet w porównaniu do wielu z nich jest po prostu korzystniejsza. Dla kwoty 20 tys. zł RRSO jest naprawdę niskie i wynosi mniej niż 10 proc.

Oferta dostępna jest tylko dla nowych klientów, ale należy też pamiętać, że warunkiem otrzymania pożyczki jest pozytywna ocena zdolności i wiarygodności kredytowej.

Pożyczka na 48 miesięcy w Provident – podstawowe parametry

- Dostępna kwota pożyczki: od 5 000 zł do 20 000 zł
- Termin pożyczki: na 48 miesięcy
- Oferta dla nowych klientów
- Proces w pełni online
- RRSO – 9,87 proc.

Jak skorzystać z Pożyczki w Provident?

W zależności od tego, jakiej kwoty potrzebujesz, możesz łatwo sprawdzić koszty pożyczki za pomocą kalkulatora udostępnionego na stronie Providenta.

R E K L A M A

certyfikat direct money

A gdy zdecydujesz się o nią zawnioskować, to wystarczy, że:

1. Zaznaczysz kwotę i okres pożyczki, którą jesteś zainteresowany. Zwróć uwagę, że atrakcyjne warunki dedykowane są dla pożyczki na 48 miesięcy.
2. Wypełnisz wniosek online, czyli uzupełnisz:

 • imię i nazwisko
 • numer PESEL
 • numer dowodu osobistego
 • numer telefonu

3. Założysz swoje konto klienta, żeby w jednym miejscu mieć informacje o swojej pożyczce. W tym celu wpisz swój adres e-mail i wymyśl hasło.
4. Zaakceptujesz wymagane zgody marketingowe.
5. Podasz szczegółowe informacje o sobie dotyczące m.in.: adresu zamieszkania, Twojej sytuacji finansowej oraz źródła dochodów i kosztów utrzymania.

Na podstawie poprawnie wypełnionego formularza, otrzymasz ofertę pożyczki. Gdy zaakceptujesz zaproponowane warunki, zostaniesz jeszcze poproszony o wykonanie przelewu weryfikacyjnego. Ostatni krok to wypłata pieniędzy na Twoje konto. Dostaniesz je nawet w ciągu 15 minut.

Możliwość wnioskowania o pożyczkę całkowicie online jest dużym atutem oferty. Formularz można wypełnić w dowolnym momencie, a pożyczkę otrzymać bez zbędnych formalności. Jedynym minusem może być fakt, że promocyjne warunki dotyczą tylko jednego okresu zwrotu – 48 miesięcy. Z drugiej strony wydłużony okres spłaty pozwala uzyskać niską miesięczną ratę.

Naszym zdaniem oferta Providenta to świetna alternatywa dla kredytu w banku. Korzystając z niej zaoszczędzisz czas i pieniądze, bo warunki są naprawdę dobre. To właśnie te czynniki spowodowały, że Pożyczce na 48 miesięcy przyznaliśmy nasz Certyfikat.

Sprawdź warunki Pożyczki na 48 miesięcy w Provident >>

Przykład reprezentatywny:
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,87%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 10.000 zł, całkowita kwota do zapłaty 12.044,64 zł, oprocentowanie stałe 5%, całkowity koszt kredytu 2044,64 zł (w tym: prowizja 900,00 zł, odsetki 1.144,64 zł), 48 miesięcznych równych rat po 250,93 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 10.07.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki na 48 miesięcy.

Oferta produktowa „Pożyczka na 48 miesięcy” obowiązuje od 29.11.2018 r. i dotyczy pożyczki oferowanej przez Internet spłacanej w 48 miesięcznych ratach w kwotach od 5.000 zł do 20.000 zł. Z oferty „Pożyczka na 48 miesięcy” mogą skorzystać wyłącznie Nowi klienci. Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej konsumenta.

Zanim jednak o nią zawnioskujesz, przeczytaj, ile maksymalnie i na jak długo możesz pożyczyć oraz ile będziesz musiał zwrócić.

Dodano:
07 Sie 2019

Zaktualizowano:
30 Wrz 2020

3 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

 • Marzena Biernacka Ekspert 30 stycznia 2020
  Jako stały klient firm pozabankowy serdecznie polecam Szybką Gotówkę, oferta bardzo korzystna, a obsługa w 100% profesjonalna.
 • Dagmara Sudoł Ekspert 13 sierpnia 2019
  Cześć Jakub, rzeczywiście RRSO uzależnione jest od okresu pożyczki. Dodatkowo w tekście wyraźnie podkreśliłam, że promocyjne warunki dotyczą okresu na 48 miesięcy. Pozdrawiam
 • Jakub Skiba Ekspert 12 sierpnia 2019
  Ta sama kwota na rok daje juz rrso 163% cwaniaczki!

Podobne artykuły