Certyfikat direct.money.pl dla kredytu gotówkowego Banku Pocztowego

 • 03 Wrz 2018
 • 5 min. czytania
 • Komentarze(0)
Sprawdź dlaczego, kredyt gotówkowy Banku Pocztowego zasłużył na nasze wyróżnienie.
Certyfikat direct.money.pl dla kredytu gotówkowego Banku Pocztowego

Myślisz o remoncie mieszkania? A może marzy ci się zmiana auta? Gdy na przeszkodzie stoi napięty domowy budżet, naprzeciw Twoim finansowym planom wychodzi kredyt gotówkowy bez prowizji Banku Pocztowego. Sprawdź, co sprawiło, że produkt ten zasłużył na nasze uznanie.

Certyfikat direct.money.pl dla kredytu gotówkowego Banku Pocztowego

Certyfikat direct.money.pl to wyróżnienie cyklicznie przyznawane przez nas produktom finansowym, które charakteryzują się przejrzystymi warunkami, niskimi kosztami oraz dodatkowymi korzyściami dla klienta. Analizujemy rynek, aby znaleźć ofertę, z której po prostu będziesz zadowolony. Dlatego jeżeli zastanawiasz się nad kredytem gotówkowym, to poznaj szczegóły obecnie jednej z najlepszych ofert na rynku – kredytu gotówkowego bez prowizji Banku Pocztowego.

Kredyt gotówkowy Banku Pocztowego - parametry produktu

Zanim wskażemy czynniki, które sprawiły, że wyróżniliśmy ten produkt, sprawdź jego podstawowe parametry:

 • Cel kredytowania: dowolny.
 • Kredyt bez prowizji.
 • Kwota kredytu: nawet do 100 tys. zł.
 • Okres kredytowania: nawet do 10 lat.
 • Oprocentowanie: zmienne 8,99 proc. w skali roku.
 • Wysokość raty dopasowana do Twoich potrzeb i możliwości finansowych.
 • Szybki proces i minimum formalności.

Promocyjne warunki kredytu obowiązują do 31 grudnia 2018 r.

Atrakcyjna oferta gotówkowa na małe i duże wydatki

Nowy rok szkolny, od dłuższego czasu odkładany remont mieszkania, a może chęć przedłużenia lata i spontaniczny wyjazd last minute lub zmiana auta? Tylko skąd wziąć na to pieniądze? Zastanów się nad skorzystaniem z kredytu gotówkowego. Bank Pocztowy udzieli ci go, nie pytając o cel i zapewniając minimum formalności.

Kredyt, który nie ogranicza

Kredyt bez prowizji przygotowany został z myślą o nowych klientach, czyli wnioskujących o pierwszy kredyt gotówkowy w Banku Pocztowym oraz klientach nieposiadających kredytu gotówkowego w Banku Pocztowym w ostatnich 5 latach.

Dodatkowo warto podkreślić fakt, że Bank Pocztowy to bezpieczny, polski bank z rozbudowaną siecią placówek. Dzięki temu możesz załatwić wszystko w jednej z placówek Banku Pocztowego i Poczty Polskiej w całej Polsce (łącznie ok. 4700 placówek). Istnieje także możliwość, by bankowy doradca przyjechał do Ciebie do domu i pomógł Ci w załatwieniu wszystkich formalności.

Weź mądrze kredyt i nie płać prowizji

Kredyt gotówkowy, który nagrodziliśmy Certyfikatem to jedna z nielicznych ofert na rynku, w przypadku której bank nie pobierze prowizji. Oznacza to, że rezygnuje on z opłaty za udzielenie kredytu, dzięki czemu koszt kredytu jest po prostu dla Ciebie niższy.

Rata kredytu dopasowana do Twoich potrzeb

By nie obciążać zanadto domowego budżetu, warto dopasować wysokość raty do swoich możliwości. Można to zrobić, bo w zależności od preferowanej kwoty i okresu spłaty miesięczne raty mogą być bardzo niskie. Przykładowo, zaciągając zobowiązanie w Banku Pocztowym w kwocie 10 tys. zł na 5 lat, co miesiąc będziesz musiał spłacać jedynie około 209 zł.

Przykładowa wysokość miesięcznej raty kredytu gotówkowego w Banku Pocztowym
w wybranym wariancie kwoty i okresie spłaty
Kwota 2 lata 5 lat 10 lat
5 000 zł 230 zł 104 zł 64 zł
10 000 zł 459 zł 209 zł 127 zł
50 000 zł 2295 zł 1043 zł 636 zł
* Wszystkie kwoty rat podane zostały w zaokrągleniu do pełnych złotych.

Jak otrzymać kredyt gotówkowy w Banku Pocztowym?

Przedstawiliśmy już argumenty, które sprawiają, że z tej oferty po prostu warto skorzystać. Pozostaje jeszcze wyjaśnić, jak to zrobić. I uprzedzamy – zrobimy to równie szybko, jak szybki jest proces w Banku Pocztowym.

 1. Wypełnij formularz kontaktowy.
 2. Pracownik Banku Pocztowego oddzwoni do ciebie w ciągu 15 minut i przedstawi szczegóły oferty.
 3. Po twojej wstępnej akceptacji, zostaniesz przekierowany do doradcy kredytowego, z którym uzgodnisz ostateczne warunki kredytu.
 4. Podpisujesz umowę i cieszysz się gotówką nawet tego samego dnia.

Zainteresowany? Nie zwlekaj dłużej z realizacją planów i weź kredyt gotówkowy. Naszym zdaniem produkt Banku Pocztowego zasłużył na wyróżnienie ze względu m.in. na dostępną wysoką kwotę kredytu i dopasowany okres kredytowania, brak prowizji, a także szybką decyzję i wypłatę pieniędzy.

Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 § 1 K.c. Decyzja i warunki kredytowania zależą od indywidualnej oceny zdolności kredytowej. Zmiana oprocentowania kredytu wpływa na koszt obsługi kredytu. Promocja nie łączy się z innymi preferencyjnymi ofertami kredytu gotówkowego. Kredyt udzielany od 300 zł do 100 000 zł, na dowolny cel konsumpcyjny. Promocja skierowana jest do nowych klientów; do klientów wnioskujących o pierwszy kredyt gotówkowy w Banku Pocztowym S.A. oraz do klientów, którzy od co najmniej 5 lat nie korzystali z kredytu gotówkowego w Banku Pocztowym S.A. Promocja obowiązuje od 1 sierpnia do 31 grudnia 2018 r.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla reprezentatywnego przykładu wynosi 9,36% przy założeniach: kredyt udzielony w dniu 6 lipca 2018 r. na okres 39 miesięcy, bez ubezpieczenia, całkowita kwota kredytu 10 900,00 zł (bez kredytowanych kosztów kredytu), spłacany do 6. dnia każdego miesiąca w równych ratach w kwocie 323,35 zł, ostatnia rata wyrównująca 322,95 zł, oprocentowanie zmienne 8,99% w stosunku rocznym, całkowity koszt kredytu 1710,25 zł (w tym: odsetki 1710,25 zł, prowizja 0,00 zł), całkowita kwota do zapłaty 12 610,25 zł.

Poczta Polska S.A. jest pośrednikiem kredytowym Banku Pocztowego S.A. w zakresie czynności faktycznych prawnych związanych z przygotowaniem, oferowaniem lub zawarciem umów kredytu konsumenckiego. Poczta Polska S.A. nie współpracuje z innymi kredytodawcami niż Bank Pocztowy S.A.

Dodano:
03 Wrz 2018

Zaktualizowano:
30 Wrz 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły