Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności ×
Advertisement

Co robić w Sylwestra prawie za darmo? Porady last minute!

Fot.

Do Sylwestra zostało już tylko kilka dni, a ty nie masz jeszcze planów, jak go spędzić? Wypad w góry czy nad morze, to świetna propozycja, ale będzie cię to kosztowało od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych. Teraz pewnie wszystkie miejsca są już zarezerwowane, więc pozostaje ci zorganizować coś samemu. Twój portfel w nowym roku na pewno to odczuje.

Właściciele hoteli i restauracji doskonale wiedzą, że za sylwestrową zabawę jesteśmy w stanie zapłacić wiele. Dlatego podnoszą ceny i bez problemu znajdują klientów. Jeśli nie masz wystarczających funduszy, to nie pożyczaj tylko dlatego, że chcesz się przez kilka godzin dobrze bawić. Możesz zorganizować sobie czas równie ciekawie i nie wydać na to fortuny. Nie masz planów na Sylwestra? Skorzystaj z moich propozycji.

Wspólne gotowanie

Podstawą dobrej imprezy jest smaczne jedzenie, w dobrym towarzystwie. Po co masz się męczyć w kuchni, a znajomi tylko przyjdą na gotowe? Zorganizuj wspólne gotowanie. Zależnie od waszych gustów i umiejętności, możecie przygotować kilka przekąsek albo wystawną kolację.

Karaoke

Nic tak nie integruje towarzystwa jak wspólne śpiewanie! Niezawodnym sposobem, aby rozkręcić imprezę jest karaoke. Możesz kupić płytę z podkładami muzycznymi i tekstem, ale równie dobrze możesz skorzystać z tych dostępnych w internecie (np. na YouTube lub Ising). Na początku pewnie nie wszyscy będą chętni, aby zacząć śpiewać, ale gwarantuję ci, że po pierwszej piosence się włączą.

Wieczór z planszówkami

Ty lub twoi znajomi macie pewnie w domu gry planszowe. Możecie zabić nudę, grając w znane gry lub wypróbowując nowe propozycje. Jeśli jeszcze nie graliście w klasyki, takie jak Scrabble czy Monopoly, to koniecznie musicie to nadrobić. Jeżeli jesteście maniakami gier, to koniecznie wypróbujcie: Wsiąść do pociągu albo Prawo Dżungli. Pierwsza jest strategiczna, która potrafi wciągnąć na długie godziny. Druga jest bardziej dynamiczna, w na koniec której pewnie będziesz miał zadrapania na rękach

Seans filmowy

Na co dzień nie masz czasu na odrobienie zaległości filmowych? Możesz przeznaczyć na to sylwestrową noc. Żeby obejrzeć filmy za darmo, sięgnij po hity sprzed kilku lub nawet kilkudziesięciu lat. Bez problemu znajdziesz je w internecie. Możesz zorganizować maraton z filmami z jednego gatunku (np. komediami czy horrorami), obejrzeć wszystkie części z danej serii (np. Bridget Jones czy Hobbit) albo dobrać filmy zupełnie przypadkowo. Wszystko zależy od preferencji twoich i twoich gości.

Wieczór wspomnień

Wolisz spędzić Sylwestra z rodziną? Warto zorganizować sobie wieczór wspomnień. Możecie uporządkować stare zdjęcia i włożyć je do albumów albo wyświetlić slajdy za pomocą rzutnika. Przy okazji opowiedzcie dzieciom stare rodzinne historie – salwy śmiechu gwarantowane.

Korzystając z moich propozycji, możesz zorganizować fantastyczny wieczór w domu. Zamiast siedzieć na kanapie, zróbcie coś, co będziecie wspominać latami. A gdy wybije północ, zawsze możecie wybrać się na rynek w waszym mieście i pooglądać fajerwerki. Szczęśliwego Nowego Roku!

Podobne artykuły