Czy naprawdę można zarobić miliony nie wychodząc z domu?

Fot.

Prowadzisz własną stronę internetową lub bloga? A może dopiero planujesz to zrobić? To świetny pomysł! Dodatkowo warto abyś pamiętał, że możesz dzięki temu zarobić. Internet daje ci wiele możliwości, sprawdź jakie działania musisz podjąć i ile możesz zarobić.

Jeśli chcesz zarabiać nie wychodząc z domu, masz taką szansę. Wystarczy, że dobrze pokierujesz stroną internetową. Nawet jeśli jeszcze jej nie masz, to utworzenie jej nie sprawi ci wielu trudności. Sprawdź jak działają programy afiliacyjne, ponieważ dzięki nim możesz zarobić nawet do kilkudziesięciu tysięcy. Wystarczy, że prawidłowo określisz swojego odbiorcę, który zainteresuje się treściami na twojej stronie. Sprawdź jak zacząć i zarabiaj, uwierz w swoje możliwości, na programie afiliacyjnym może zarabiać każdy.

Co to jest program afiliacyjny?

Program afiliacyjny, to współpraca między reklamodawcą (np. bankiem, sklepem internetowym) a Tobą. Pierwszym krokiem do rozpoczęcia relacji jest stworzenie strony internetowej, na której będą widoczne reklamy. Jeśli nie masz własnej witryny albo bloga, to program partnerski może udostępnić ci niezbędne narzędzia dzięki którym je stworzysz. Później wrzucasz tam linki, grafiki lub formularze kontaktowe, które przekierowują użytkownika twojej strony do reklamodawcy. Jeśli klient skorzysta z danego produktu za pomocą linka z twojej strony, to ty na tym zarabiasz.

 

Do kogo są skierowane programy afiliacyjne?

Programy afiliacyjne są skierowane do każdego, kto chce zarabiać bez wychodzenia z domu. Nie musisz posiadać specjalistycznej wiedzy, nie ma konieczności posiadania nawet własnej strony internetowej. Witrynę możesz otrzymać od programu partnerskiego (np. Money2Money), a twoim zadaniem będzie zachęcanie do korzystania z reklam na niej umieszczonych. Możesz ją promować zarówno wśród znajomych, jak i w internecie (np. poprzez pozycjonowanie, czy marketing szeptany).

Trzy strony afiliacji

 • Reklamodawca – udostępnia ci unikalne linki i grafiki, które publikujesz na swojej stronie internetowej. Płaci ci prowizję za pożądane przez niego działania klientów (zakup, wypełnienie formularza itp.),
 • Partner, czyli ty – udostępniasz na swojej stronie linki, reklamy i grafiki, które daje ci reklamodawca
 • Klient – osoba, która za pomocą przekierowania z twojej witryny skorzysta z produktu reklamodawcy.

Jak zacząć zarabiać w internecie?

Jak zarabiać w programie partnerskim?

W programach afiliacyjnych wyróżnia się kilka modeli płatności, najpopularniejsze to:

 • Cost per sale (CPS) – właściciel witryny zapłaci ci za każdy sprzedany towar lub usługę na jego stronie, którą klient zakupi po przekierowaniu z twojego linka umieszczonego na twojej stronie.
 • Cost per lead (CPL) – firma płaci ci za osoby, które za pomocą twojej strony wyrażą chęć wzięcia udziału w akcji organizowanej przez danego reklamodawcę, podadzą swoje dane lub wypełnią formularzekontaktowe.
 • Cost per click (CPC) – reklamodawca zapłaci ci za każde kliknięcie i przejście użytkownika na jego stronę z twojej witryny,. Teoretycznie użytkownicy nie muszą niczego kupić na stronie, jednak niestety coraz mniej firm płaci za takie działania.

Niektóre programy afiliacyjne korzystają z dwupoziomowego modelu płatności, który polega na pozyskiwaniu kolejnych partnerów dla reklamodawcy, oznacza to, że zarabiasz także dzięki osobom, które przystąpią do programu z twojego polecenia. Daj szansę zarobić także swoim znajomym i zaproś ich do udziału w programie!

 • Dlaczego warto dołączyć do programu afiliacyjnego?

 • Możesz zarabiać bez wychodzenia z domu.
 • Od ciebie zależy to, ile pieniędzy dostaniesz.
 • To nic nie kosztuje.
 • Nie trzeba mieć własnej strony internetowej.
 • Ty decydujesz, co chcesz promować.
 • Masz wiele ofert w jednym miejscu.
 • W każdej chwili możesz zrezygnować.

Jedno jest pewne, przekonanie, że na programach afiliacyjnych nie da się zarobić to mit. Wiele osób, które prowadzą swoje strony internetowe i blogi, potwierdzają, że wystarczy znaleźć odpowiedniego reklamodawcę i wypromować stronę, aby nie ruszając się z domu zarabiać naprawdę duże pieniądze. Dużą zaletą z pewnością jest prosta koncepcja, programu partnerskiego. Masz stronę, zacznij na niej zarabiać to proste!