Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności ×

Darmowe tankowanie na stacjach BP

Fot.

Chcesz zatankować do pełna, a tu licznik na stacji pokazuje kilka stówek do zapłaty? Nic dziwnego - średnia cena paliwa wynosi ponad 5 zł za litr! A może by tak jeździć za darmo? To możliwe. W nowej promocji BGŻ BNP Paribas za wyrobienie karty kredytowej możesz przejechać nawet z Koszalina do Kołobrzegu i nic nie zapłacić! Zainteresowany? Poznaj szczegóły!

Ruszyła nowa promocja karty kredytowej BGŻ BNP Paribas. Tym razem szczególnie zainteresowani mogą nią być kierowcy, a to dlatego, że do zgarnięcia jest 200 zł w formie karty paliwowej BP. Warto się jednak pospieszyć. Darmowe tankowanie z kartą kredytową BGŻ BNP Paribas zapewni sobie pierwsze 2 000 osób.

 

Darmowe tankowanie – promocja BGŻ BNP Paribas

Nagrodą w promocji BGŻ BNP Paribas jest karta paliwowa o wartości 200 zł, którą będziesz mógł wykorzystać na stacjach BP, w ciągu 24 miesięcy od jej aktywowania, czyli zapłaty za pierwsze tankowanie. Oczywiście karta nie podlega wymianie na gotówkę. Co więc trzeba zrobić, żeby otrzymać bon? Poniżej wskazówki, jak w łatwy sposób weźmiesz udział w promocji BGŻ BNP Paribas.

 

Karta kredytowa w BGŻ BNP Paribas - jak skorzystać z promocji krok po kroku

1. Wejdź na dedykowaną stronę promocji i wypełnij formularz. Wpisz swoje imię, nazwisko, numer telefonu i adres e-mail, aby mógł się z tobą skontaktować pracownik banku. W tym celu także nie zapomnij o zaznaczeniu wymaganych zgód marketingowych. Masz na to czas do 31.08.2018 roku lub do wyczerpania puli nagród (2 000 osób).

2. Podczas rozmowy telefonicznej zawnioskuj o kartę kredytową.

Ważne
Pamiętaj jednak, że aby bank podpisał z tobą umowę o kartę, musisz być osobą pełnoletnią i wykazać się odpowiednią zdolnością kredytową. Nie martw się, gdy twoja zdolność kredytowa nie jest najlepsza. Są sposoby na to, żeby ją poprawić.

3. Po otrzymaniu karty, zarejestruj się na stronie www.mambonus.pl. Nie jest to obowiązkowy warunek promocji, ale tutaj przeczytasz o tym, dlaczego warto.

4. Warunkiem otrzymania nagrody, czyli bonu na darmowe tankowanie jest wykonanie transakcji na łączną kwotę min. 2 000 zł w ciągu dwóch pierwszych miesięcy od podpisania umowy o kartę kredytową.

5. To wszystko! Jak już spełnisz warunki promocji, to otrzymasz kartę paliwową o wartości 200 zł do wykorzystania na stacjach BP. Nie poniesiesz żadnych kosztów związanych z jej dostarczeniem, a bank zgodnie z regulaminem wyśle ją do ciebie pocztą do 30 listopada 2018 roku. Nie muszę chyba dodawać, że już w grudniu jeździsz swoim autem za darmo?

 

Promocja nawet dla obecnych klientów BGŻ BNP Paribas

Oferta skierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych klientów banku, którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie mieli zawartej z bankiem umowy o kartę kredytową. Zatem, jeżeli posiadasz darmowe konto osobiste w BGŻ BNP Paribas to śmiało możesz skorzystać z promocji.

 

5 000 punktów na start w programie mamBONUS

Możesz skorzystać dodatkowo z innej oferty i otrzymać 5 000 punktów na start w programie mamBONUS. Chcąc otrzymać kartę o wartości 200 zł na paliwo musisz dokonać transakcji na kwotę 2 000 zł. Dlatego bez problemu otrzymasz na start także punkty. W tym przypadku musisz do końca drugiego miesiąca od momentu zawarcia umowy o kartę wykonać cztery transakcje kartą na kwotę min. 50 zł. Punkty zostaną naliczone do końca kolejnego miesiąca po wykonaniu czwartej transakcji.

O programie mamBONUS
Jest to program lojalnościowy banku BGŻ BNP Paribas, który polega na zbieraniu punktów w zamian, za które otrzymasz zniżki w wybranych sklepach (listę sklepów uczestniczących w programie oraz szczegóły dotyczące samego programu poznasz wchodząc na stronę www.mambonus.pl). Każde wydane 1 zł to 2 punkty. Przykładowo spełniając warunki promocji i wykonując płatności na 2 000 zł, otrzymasz 4 000 punktów.

Spełniając warunki opisywanej promocji i rejestrując się w programie mamBONUS otrzymasz na początek aż 9 000 punktów. Sprawdź, w katalogu nagród na co możesz je wymienić. Przykładowo za darmo możesz odebrać piłkę dla swojego dziecka lub akcesoria do kuchni takie jak tortownica czy patelnia. Wybór jest duży, więc każdy bez problemu znajdzie coś dla siebie.

 

Karta kredytowa w BGŻ BNP Paribas

Karta kredytowa wbrew pozorom nie musi generować dużych kosztów, a nawet może być całkowicie darmowa, tak jak produkt BGŻ BNP Paribas. Opłata roczna za kartę wynosi co prawda 72 zł rocznie, ale nie zapłacisz za nią nic w pierwszym roku, jeśli spełnisz warunki powyższej promocji. W kolejnym roku nie uda się już uniknąć opłaty, ale nie ma żadnych przeszkód, żeby z niej zrezygnować zaraz po odebraniu nagrody.

Podstawowe opłaty związane z kartą kredytową Mastercard:

  • wydanie karty – 0 zł
  • opłata roczna – 0 zł w pierwszym roku pod warunkiem wykonania płatności na łączną kwotę min. 1 500 zł, w przeciwnym wypadku 72 zł
  • wypłata kartą z bankomatów – 4%, min. 10 zł
  • okres bezodsetkowy - 56 dni

Pozostałe opłaty związane z korzystaniem z karty kredytowej Mastercard znajdziesz w tabeli opłat i prowizji.

Zainteresowany? Nie zapomnij jeszcze zapoznać się z tymi dokumentami:

Regulamin promocji Karta kredytowa Mastercard z kartą paliwową BP
Regulamin programu lojalnościowego mamBONUS
Regulamin promocji 5000 punktów na start

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla Karty Kredytowej Mastercard Standard wynosi 14,75%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3 500 zł, całkowita kwota do zapłaty 3 766,98 zł, oprocentowanie zmienne 10%, całkowity koszt kredytu 266,98 zł (w tym: odsetki 194,98 zł, opłata roczna za korzystanie z karty 72 zł), 11 miesięcznych rat w wysokości 313,98 zł, 12 rata w wysokości 313,20 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 17.01.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.