db Kredyt Gotówkowy wyróżniony Certyfikatem direct.money.pl

 • 13 Wrz 2018
 • 4 min. czytania
 • Komentarze(0)
Certyfikat direct.money.pl ponownie przyznany. Tym razem nasze uznanie zyskał db Kredyt Gotówkowy. Sprawdź, dlaczego jest to produkt godny polecenia.
db Kredyt Gotówkowy wyróżniony Certyfikatem direct.money.pl


Po raz kolejny prześwietliliśmy oferty na rynku kredytów gotówkowych, by znaleźć kredyt, który możemy ci polecić. Tym razem szukaliśmy najlepszej oferty dla osób, które chcą pożyczyć dużo większą kwotę. Na nasze wyróżnienie zasłużył db Kredyt Gotówkowy Deutsche Bank. Sprawdź, co spowodowało, że zwróciliśmy uwagę właśnie na ten produkt.
 

db Kredyt Gotówkowy wyróżniony Certyfikatem direct.money.pl


Masz plany, ale do ich realizacji potrzebujesz większej gotówki? Koniecznie poznaj ofertę Deutsche Bank, którą nagrodziliśmy Certyfikatem direct.money.pl. Jest to forma naszego uznania dla produktów finansowych, z których po prostu będziesz zadowolony. Zwracamy szczególną uwagę na przejrzyste warunki, niskie koszty i wygodny proces. Poznaj zatem zalety db Kredytu Gotówkowego i przekonaj się, że nasza nagroda nie trafiła do niego bez przyczyny.
Do głównych korzyści oferty należą przede wszystkim:

 • maksymalna kwota kredytu nawet do 200 tys. zł,
 • możliwość rozłożenia spłaty zobowiązania nawet na 10 lat,
 • prosty proces udzielania kredytu i bez zbędnych formalności,
 • wstępna decyzja kredytowa nawet w 10 minut,
 • RRSO 9,40%.


Dlaczego postanowiliśmy wyróżnić db Kredyt Gotówkowy?

Db Kredyt Gotówkowy to dobry wybór dla osób, którym zależy na wysokiej kwocie kredytu, niskiej racie oraz znanej marce kredytodawcy. Dlaczego ta oferta zasłużyła na nasze wyróżnienie?

Po pierwsze, Deutsche Bank proponuje kredyt gotówkowy, który charakteryzuje się wysoką dostępną kwotą. Możesz pożyczyć nawet 200 tys. zł. Dodatkowo sumę tę otrzymasz bez zbędnych formalności.

Po drugie, tę ofertę wyróżnia długi okres kredytowania. Korzystając z tego kredytu gotówkowego, jego spłatę możesz rozłożyć nawet na 10 lat. Dłuższy czas spłaty powoduje, że zobowiązanie nie będzie mocno obciążało twojego domowego budżetu, czyli rata będzie niższa.

Po trzecie, jest to produkt, który może być także idealnym rozwiązaniem dla osób, które spłacają kilka zobowiązań finansowych. W przypadku, gdy musisz regulować raty za samochód, remont mieszkania i dodatkowo zadłużenie na karcie kredytowej, to możesz je skonsolidować. Rata będzie jedna, a do tego niższa.

R E K L A M A

db Kredyt Gotówkowy wyróżniony Certyfikatem direct.money.pl

db Kredyt Gotówkowy – warunki oferty

Kredyt Gotówkowy w Deutsche Bank otrzymasz na dowolny cel. Możesz także skorzystać z ubezpieczenia na życie i od utraty pracy. W ten sposób, zarówno ty, jak i twoi bliscy możecie czuć się bezpieczniej w obliczu nieprzewidzianych okoliczności.

Przeanalizowałam oferty kredytów dostępne w naszej porównywarce. Ich średnie RRSO wynosi 11,34%. W przypadku db Kredytu Gotówkowego RRSO to 9,40%, więc w porównaniu z innymi kredytami, jest to bardzo korzystna oferta.

Co jeszcze cechuje ten produkt? Fakt, że wstępną decyzję kredytową otrzymasz w ciągu 10 minut podczas jednej rozmowy telefonicznej z pracownikiem Deutsche Bank. Pokazuje to, że bank profesjonalnie podchodzi do obsługi klienta i szanuje twój czas.
 

Jak otrzymać db Kredyt Gotówkowy?

Aby otrzymać kredyt w Deutsche Bank, wystarczy wykonać kilka prostych czynności.

 1. Wypełnij formularz kontaktowy.
 2. W ciągu maksymalnie 10 minut oddzwoni do ciebie pracownik banku, przedstawi szczegóły oferty i zweryfikuje wstępnie twoją zdolność kredytową.
 3. Po wstępnej ocenie twojej zdolności następuje przekazanie wniosku do ostatecznej analizy przez doradcę kredytowego.
 4. Gdy twój wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony, bank przygotuje dokumenty i przekaże ci je za pośrednictwem mobilnego doradcy, który odpowie na twoje ewentualne pytania.
 5. Po podpisaniu przez ciebie umowy otrzymasz pieniądze w ciągu jednego dnia.

Nietrudno zauważyć, że proces ubiegania się o kredyt nie jest skomplikowany. Dlatego, jeżeli szukasz większego wsparcia finansowego i oferty godnej polecenia, wybierz db Kredyt gotówkowy w Deutsche Bank.
 

Weź db Kredyt Gotówkowy >>


Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,40%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 60 000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 74 577,05 zł, oprocentowanie zmienne 6,85%, całkowity koszt kredytu 14 577,05 zł (w tym: prowizja 1 596,40 zł, opłata przygotowawcza 1 400,00 zł, odsetki 11 580,65 zł), 60 miesięcznych rat równych w wysokości 1 242,95 zł. Powyższa kalkulacja została dokonana na dzień 26.10.2017 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Zaciągnięcie kredytu oprocentowanego stopą zmienną wiąże się z ryzykiem wzrostu stopy procentowej, a tym samym możliwością ponoszenia w czasie zwiększonych kosztów miesięcznych kredytu. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Ma ona charakter wyłącznie informacyjny. Bank uzależnia przyznanie kredytu od zdolności kredytowej klienta. Deutsche Bank Polska S.A., ul. Lecha Kaczyńskiego 26, 00-609 Warszawa

Advertisement

Dodano:
13 Wrz 2018

Zaktualizowano:
04 Sie 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły