Do końca grudnia otwórz Konto Przekorzystne w Banku Pekao i zyskaj nawet 150 zł

  • 16 Lis 2020
  • 5 min. czytania
  • Komentarze(0)
Bank Pekao kontynuuje promowanie swojego flagowego produktu, jakim jest Konto Przekorzystne. W kolejnej odsłonie promocji do zdobycia 100 zł premii i dodatkowe 50 zł za zarejestrowanie karty w programie Bezcenne Chwile. To wciąż nie jest koniec korzyści, bo można też wziąć udział w loterii i zawalczyć o BMW i3. Promocja trwa do końca grudnia, więc poznaj jej szczegóły i nie przegap takiej okazji.
Do końca grudnia otwórz Konto Przekorzystne w Banku Pekao i zyskaj nawet 150 zł

Konto osobiste w Banku Pekao można założyć wygodnie przez selfie. To oznacza, że skorzystanie z promocji jest jeszcze łatwiejsze, bo nie trzeba nawet wychodzić z domu. Sprawdź, co dokładnie trzeba zrobić, żeby otworzyć Konto Przekorzystne i zyskać premię gotówkową.  

100 zł za założenie konta i spełnienie prostych warunków

W kolejnej odsłonie swojej promocji Bank Pekao proponuje nagrodę w postaci 100 zł za założenie konta i aktywność na nim. Promocja trwa do 31 grudnia 2020 r. i mogą z niej skorzystać nowi klienci oraz powracający, czyli tacy, którzy od 1 stycznia 2019 r. do 31 października 2020 r. nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku w Banku Pekao SA, ani nie mieli w tym czasie żadnych lokat.

Żeby otrzymać premię pieniężną należy:

1. Do 31.12.2020 r. złożyć wniosek o konto wraz kartą i podpisać umowę, a także zaznaczyć wymagane zgody marketingowe. To ważne, aby bank mógł się z Tobą skontaktować np. w celu przyznania nagrody.

Możesz to zrobić na dwa sposoby:

  • online
  • lub mobilnie za pomocą aplikacji PeoPay

Krótki instruktaż zakładania konta przez aplikację znajdziesz w poniższym filmie.

Źródło: Materiał przygotowany przez Bank Pekao SA.

2. Jeśli masz już otwarte konto i dostęp do bankowości elektronicznej Banku Pekao, jesteś już blisko, ale od dodatkowej gotówki dzieli Cię jeszcze aktywność na koncie. Od momentu otwarcia Konta Przekorzystnego do końca miesiąca i przez kolejne trzy musisz spełniać każdy z następujących warunków:

- co miesiąc zapewniać wpływ min. 500 zł,
- chociaż raz w miesiącu zapłacić kartą do konta lub PeoPay (wartość transakcji nie ma znaczenia),
- chociaż raz w miesiącu zalogować się do swojej aplikacji mobilnej.

Teraz to wszystko. W zależności od tego, czy rachunek założysz w listopadzie, czy grudniu nagrodę otrzymasz w kwietniu lub maju 2021 r.

Jeśli jeszcze zdecydujesz się zarejestrować w programie Mastercard Bezcenne Chwile, to na powitanie otrzymasz punkty, które będą równowartością 50 zł. Możesz je wymienić na bon na zakupy u partnera programu. Dzięki temu zyskujesz 150 zł i dobre konto bankowe.

Załóż Konto Przekorzystne w promocji i zyskaj premię >>

Weź udział w loterii i wygraj BMW i3

Jako klient Banku Pekao możesz zarejestrować się w świetnej loterii. Jak to działa? Za płatności kartami Mastercard lub Maestro Banku Pekao S.A. lub aplikacją PeoPay zbierasz losy w:

  • każda płatność kartą debetową Mastercard/PeoPay/Maestro lub aplikacją PeoPay to 2 losy,
  • każda płatność kartą kredytową/kartą z odroczonym terminem płatności to 4 losy.

W losowaniu biorą udział transakcje bezgotówkowe wykonane w okresie miedzy 2.10.2020 r., a 1.01.2021 r. Za rejestrację w programie Bezcenne Chwile otrzymujesz dodatkowych 100 losów. Główną nagrodą jest elektryczne BMW i3, a także codziennie aż 35 osób zgarnia e-karty podarunkowe Allegro.

Więcej szczegółów znajdziesz w:

Regulamin loterii promocyjnej

Zarabiaj w programie poleceń Banku Pekao

To nie koniec korzyści. Jeśli masz już swoje Konto Przekorzystne, to możesz je polecić rodzinie lub znajomym. Musisz tylko zapisać się do programu poleceń Banku Pekao SA, dzięki czemu będziesz mógł wygenerować kod, który przekażesz osobie, która założy konto z Twojego polecenia.

Za każde skuteczne polecenie bank nagrodzi Cię gotówką w wysokości 100 zł. W zależności od liczby poleceń możesz zarobić nawet 1500 zł.

Konto Przekorzystne – czy opłaca się je założyć?

Konto Przekorzystne to flagowy rachunek, który można założyć w Banku Pekao. Dostępne jest także w wariancie dla młodych do 26 lat. Dla takich klientów będzie całkowicie darmowe.

W standardowym wariancie Konto Przekorzystne też może być za 0 zł, ale przy spełnieniu pewnych warunków. Jeśli ma to być Twoje konto osobiste na co dzień, to nie musisz martwić się prowizją za jego prowadzenie czy kartę. Wystarczy wpływ wynagrodzenia i opłacanie codziennych zakupów kartą.

Podstawowe koszty związane z rachunkiem znajdziesz w poniższej tabeli.

Konto Przekorzystne w Banku Pekao SA

Miesięczna opłata za prowadzenie konta

0 zł / 6 zł

Opłata nie jest pobierana przy zapewnieniu miesięcznego wpływu min. 500 zł oraz przy wykonaniu min. 1 płatności kartą (lub Apple Pay, PeoPay) w miesiącu.

Miesięczna opłata za użytkowanie karty

0 zł / 3 zł

Opłata nie jest pobierana przy zapewnieniu miesięcznego wpływu min. 500 zł oraz przy wykonaniu min. 1 płatności kartą (lub Apple Pay, PeoPay) w miesiącu.

Karta wielowalutowa

TAK

Prowizja za wypłaty z bankomatów w Polsce

  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju, jeśli nie masz skończonych 26 lat lub
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów Banku Pekao S.A. oraz za 2 pierwsze wypłaty w miesiącu z bankomatów obcych przy spełnieniu warunku (wpływ min. 500 zł i min. 1 transakcja kartą w miesiącu)
  • 2,3% min. 5 zł w pozostałych przypadkach

Opłata za przelew internetowy

0 zł

Płatności mobilne

BLIK, Apple Pay, HCE, Fitbit Pay, Garmin Pay

Warto zauważyć też, że konto to jest dobrym wyborem dla osób, które lubią podróżować. To za sprawą karty wielowalutowej. Dzięki jednej karcie zyskasz jednocześnie dostęp do swoich rachunków walutowych i tego prowadzonego w polskich złotych. Bank nie pobierze też żadnej opłaty za przewalutowanie transakcji wykonanych za granicą.

Jeśli chcesz zmienić swoje dotychczasowe konto bankowe albo założyć nowe, to warto rozważyć właśnie Konto Przekorzystne. Jest tanie, a może być darmowe przy spełnieniu łatwych warunków i dodatkowo właśnie teraz możesz skorzystać z promocji.

Zanim otworzysz konto w promocji, zapoznaj się jeszcze z tymi dokumentami:

Regulamin promocji "Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z Kartą i aplikacją mobilną PeoPay i otrzymaj nagrodę 100 zł" – edycja IV

Taryfa Prowizji i Opłat bankowych

Dodano:
16 Lis 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły