Eksperci o potrójnej mocy w finansach

  • 10 Cze 2016
  • 3 min. czytania
  • Komentarze(0)
Poznaj Ekspertów w finansach.
Eksperci o potrójnej mocy w finansach

Ponad 1000 produktów finansowych i ubezpieczeniowych w aktualizowanych na bieżąco porównywarkach, personalizowane zestawienia, rankingi i raporty przygotowane przez zespół wiarygodnych ekspertów - takie możliwości oferują serwisy finansowe: direct.money.pl, TotalMoney.pl i Finansowysupermarket.pl. Te trzy serwisy zmieniają się dla Ciebie jednocząc siły pod hasłem Eksperci w finansach.

Trzy serwisy finansowe: direct.money.pl, TotalMoney.pl i Finansowysupermarket.pl zjednoczyły swoje siły. Dzięki temu możemy oddać w Twoje ręce coraz bardziej zaawansowane narzędzia dzięki którym łatwo i szybko znajdziesz interesujący Cię produkt finansowy lub usługę. Za pomocą stale aktualizowanych porównywarek, dostępnych na każdym z serwisów, możesz korzystać z bazy około 1 tys. produktów oferowanych przez 140 instytucji finansowych. Jeśli potrzebujesz informacji o nowościach, chcesz poznać aktualne rankingi najlepszych ofert lub szukasz porad o zarządzaniu domowym budżetem również spełnimy Twoje oczekiwania.

Porównujemy i wybieramy najlepsze oferty

W przygotowaniu rankingów produktów finansowych wyspecjalizował się zespół ekspertów serwisu TotalMoney.pl. To oni, co miesiąc opracowują aktualne raporty wybierając najlepsze oferty spośród setek dostępnych na rynku. Analizie zawsze poddawane są produkty kilkudziesięciu banków i instytucji finansowych. Oferty badane są pod kontem modelowego klienta, tak aby ocena była rzetelna i odzwierciedlała faktyczne zalety oraz wady produktu.

Co miesiąc dostaniesz aktualne informacje o najlepszych lokatach, kontach oszczędnościowych, kredytach gotówkowych, samochodowych hipotecznych i mieszkaniowych. Oprócz tego sprawdzamy m.in. które konta bankowe są najtańsze, z których kart kredytowych warto korzystać, a także analizujemy produkty dla firm.

Eksperci o potrójnej mocy w finansach

Zespół ekspertów reaguje na wszystkie zmiany na rynku przygotowując aktualne zestawienie, jak tylko oferty ulegną znaczącym zmianom. Raporty przygotowane przez TotalMoney.pl znajdziesz również m.in. na direct.money.pl, Money.pl i WP.pl.

Prześwietlamy produkty

Eksperci direct.money.pl już za kilka dni przyznają pierwszy certyfikat, który będzie świadectwem wysokiej jakości produktu finansowego. Przyznanie certyfikatu zostanie poprzedzone pogłębioną analizą produktu. Sprawdzimy regulaminy, warunki, jakie należy spełnić, aby w pełni korzystać z danej oferty, przeanalizujemy uwagi prezentowane w reklamach małym drukiem. Przyznając certyfikat zwrócimy również uwagę na parametry, które trudno ocenić w rankingach, a mogą mieć dla Ciebie ogromne znaczenie. Certyfikat będzie się też opierał na analizie większej liczby czynników niż ma to miejsce w jakichkolwiek rankingach lub zestawieniach.

Certyfikat będzie dla ciebie informacją, że korzystanie z produktu będzie bezpieczne i przyniesie Tobie i Twoim finansom wymierne korzyści.

Personalizujemy oferty

Analitycy serwisu Finansowysupermarket.pl dbają, by dane w porównywarkach podzielonych na aż 23 kategorie produktów były zawsze aktualne. Dzięki temu masz możliwość wygenerowania spersonalizowanego porównania. Otrzymane wyniki będą takie same, jakie zaproponuje Ci bank, a nie takie, które znajdziesz w reklamie.

Zmieniamy się dla ciebie

Zespół ekspertów w finansach ciągle się rozwija i dba o to byś zawsze otrzymywał najświeższe dane i tylko rzetelnie opracowane informacje. Poznaj nas lepiej. Wejdź na stronę: www.eksperciwfinansach.pl i zobacz, co jeszcze możemy Ci zaoferować.

Podobne artykuły