FlexKapitał Finiata nagrodzony Certyfikatem direct.money.pl

  • 15 Maj 2019
  • 6 min. czytania
  • Komentarze(2)
Prowadzisz firmę i chcesz zadbać o jej płynność finansową? Sprawdź FlexKapitał Finiata, czyli pożyczkę online dla przedsiębiorców.
FlexKapitał Finiata nagrodzony Certyfikatem direct.money.pl

Prowadzisz firmę i obawiasz się o jej płynność finansową? Potrzebujesz pieniędzy, a twoi kontrahenci spóźniają się z opłaceniem zaległych faktur? Jest na to szybkie i wygodne rozwiązanie. To pożyczka online FlexKapitał, którą wyróżniliśmy Certyfikatem Jakości direct.money.pl. Dowiedz się, jak wiele dzięki niej może zyskać twój biznes.

FlexKapitał Finiata nagrodzony Certyfikatem direct.money.pl


Certyfikat Jakości direct.money.pl to nasze cykliczne wyróżnienie dla produktów finansowych, które charakteryzują się przejrzystymi warunkami, niskimi kosztami oraz dodatkowymi korzyściami dla klienta.

Tym razem szczególną uwagę zwróciliśmy na produkt stworzony z myślą o przedsiębiorcach, czyli pożyczkę online w formie odnawialnej linii finansowania FlexKapitał Finiata. Sprawdź, na czym polega, jak z niej skorzystać i czy się opłaca.

Czym jest FlexKapitał Finiata?

Prowadzenie własnej firmy to ogromne wyzwanie, szczególnie jeżeli chodzi o jej finanse. Wystarczy, że jeden z kontrahentów zwleka kilkanaście dni z zapłatą za fakturę i stres gwarantowany. Sam przecież też masz swoje zobowiązania, więc oczekiwanie na płatność może mieć wpływ na dalszy rozwój twojego biznesu. Co więc możesz zrobić, gdy potrzebujesz pieniędzy na bieżącą działalność? Skorzystać z rozwiązania dla przedsiębiorców, jakim jest FlexKapitał Finiata.

Jest to pożyczka, którą otrzymasz całkowicie online. Ma formę otwartej linii pożyczkowej, więc z pieniędzy korzystasz wtedy, gdy naprawdę tego potrzebujesz. Możesz oddać je już następnego dnia, dzięki czemu koszt pożyczki będzie niższy. Albo zapewnić swojej firmie finansowe bezpieczeństwo na dłużej – nawet na 6 miesięcy.

Ze środków w ramach przyznanego limitu możesz korzystać wielokrotnie, a pożyczone pieniądze spłacać jednorazowo lub w ratach, jak wolisz.

FlexKapitał Finiata - podstawowe informacje o produkcie

- Pożyczka online dla firm w formie odnawialnej linii pożyczkowej.
- Pieniądze w kilkanaście minut na twoim koncie.
- Kwota limitu FlexKapitału wynosi od 1 000 zł do nawet 50 000 zł.
- Maksymalny okres, na jaki przyznawany jest limit wynosi 6 miesięcy (z możliwością przedłużenia).
- Możliwość zwrotu pożyczki już po 1 dniu.
- Finiata nie pobiera prowizji za udzielenie finansowania.
- Oprocentowanie uzależnione od wykorzystanego limitu od 0,096% za dzień do maksymalnie 2,9% za miesiąc.
- Koszt abonamentowy w wysokości 0.333%+VAT od kwoty dostępnego limitu.

FlexKapitał Finiata – zalety pożyczki online dla firm

Zastanawiasz się, czy warto wybrać taką opcję pozyskania dodatkowego kapitału? Czy jest to bezpieczne i tańsze niż kredyt w rachunku bieżącym dla firm w banku? Żeby rozwiać twoje wątpliwości, wyjaśniam, co wpłynęło na to, że nagrodziliśmy ten produkt naszym Certyfikatem Jakości direct.money.pl.

Jedną z największych zalet produktu jest sam proces udzielania pożyczki. W przeciwieństwie do bankowych procedur w przypadku FlexKapitału nie musisz obawiać się skomplikowanego i co najważniejsze, długotrwałego starania się o środki. Wystarczy, że masz dostęp do internetu w smartfonie czy laptopie i w przerwie pomiędzy umówionymi spotkaniami możesz zdobyć dodatkowe źródło finansowania dla swojej firmy. Bez zbędnych formalności jeszcze tego samego dnia otrzymasz ofertę, a także pieniądze.

Wcześniej na specjalnie przygotowanym kalkulatorze na stronie produktu, możesz oszacować, czy ci się to opłaca. Przykładowo, jeżeli potrzebujesz 10 tys. zł na pół roku, to według szacunkowych obliczeń, oddasz łącznie około 10 800 zł. Warto jednak zaznaczyć, że opłaty są elastyczne. Im szybsza spłata, tym mniej zapłacisz za pożyczkę. Warunki, jakie otrzymasz, zależą oczywiście od kondycji finansowej twojej firmy. Pamiętaj jednak, że nic nie tracisz. Gdy znalazłeś się w sytuacji, że potrzebujesz pieniędzy, możesz po prostu za darmo zapytać o ofertę.

FlexKapitał Finiata nagrodzony Certyfikatem direct.money.pl


Jak skorzystać z pożyczki FlexKapitał Finiata?

Z pożyczki FlexKapitał możesz skorzystać, jeżeli prowadzisz firmę minimum 3 miesiące, niezależnie od jej formy prawnej. Jeżeli więc potrzebujesz wsparcia finansowego dla swojej jednoosobowej działalności gospodarczej czy też spółki z o.o., akcyjnej, komandytowej, jawnej, a nawet fundacji (pod warunkiem, że jest zarejestrowana w KRS/CEIDG) to możesz na takie liczyć.

Zobacz, jak sprawnie otrzymać pieniądze dla swojej firmy.

1. Wejdź na stronę FlexKapitał Finiata i kliknij „Zarejestruj się”. Wystarczy podać swój adres e-mail i utworzyć hasło. Następnie musisz potwierdzić rejestrację, klikając w link aktywacyjny, który otrzymasz na wskazany adres e-mail.

2. Zaloguj się na swój profil, który utworzyłeś na stronie Finiaty. Konieczne będzie wypełnienie podstawowych informacji o firmie i osobie, która ją reprezentuje. Zostaniesz poproszony o podanie numeru NIP. Warto wiedzieć, że nawet jeżeli pomylisz się w jego przepisywaniu, to system tozweryfikuje. To spore ułatwienie i gwarancja, że nie popełnisz błędu.

3. W kolejnym kroku wpisz stanowisko, imię i nazwisko oraz numer telefonu osoby upoważnionej do ubiegania się o pożyczkę dla firmy. Żeby być na bieżąco z ofertą Finiaty, możesz też wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji o promocjach czy nowościach. Ale nie musisz tego robić.

4. Następny etap to zweryfikowanie osoby, która reprezentuje firmę. W tym celu należy uzupełnić obywatelstwo, numer PESEL, rodzaj dokumentu tożsamości, jego serię oraz numer. Zostaniesz także poproszony o wgranie skanu lub zdjęcia dowodu osobistego lub paszportu.

5. W celu wypłaty środków należy dodać konto bankowe. Można to zrobić automatycznie, czyli wybrać z listy, w którym banku prowadzony jest rachunek firmowy i wyrazić zgodę na uzyskanie przez Finiatę informacji o wpływach i wydatkach. Można też zrobić to samodzielnie poprzez wpisanie danych konta, dodanie wyciągów za ostatnie 3 miesiące i wykonanie przelewu weryfikacyjnego na 1 grosz.

6. Żeby potwierdzić aktywność firmy w końcowym etapie wymagane będzie wgranie skanu faktury.

7. Ostatni krok do uzyskania dodatkowego kapitału to zgoda na sprawdzenie firmy w BIK. Na tej podstawie Finiata będzie mogła przydzielić indywidualny limit.

8. Po przejściu przez powyższe punkty otrzymasz informację o akceptacji wniosku i kwocie udzielonego finansowania. Gdy zaakceptujesz warunki, będziesz mógł cieszyć się dodatkową gotówką w razie potrzeby. Natomiast podpięcie firmowej karty kredytowe zabezpieczy spłatę wykorzystanego limitu.

Nie jest to skomplikowane i na każdym etapie składania wniosku o FlexKapitał otrzymasz wskazówki i podpowiedzi. Rejestracja jest naprawdę łatwa, a sama usługa bardzo intuicyjna. Jeżeli potrzebujesz, możesz sprawdzić, jak wygląda proces online krok po kroku na poniższym video.
 

Źródło: Film przygotowany i udostępniony przez Finiata Sp. z o.o. w serwisie www.youtube.com
 

Naszym zdaniem FlexKapitał to nowoczesne i wygodne rozwiązanie dla firm. Szczególnie że wiemy, ile czasu i stresu kosztuje staranie się o kredyt firmowy w banku. A często pieniądze potrzebne są natychmiast. Dlatego warto skorzystać z alternatywny, jaką jest FlexKapitał. Jedno kliknięcie niezależnie od tego, gdzie jesteś, spowoduje, że w ciągu kilku minut pieniądze znajdą się na firmowym koncie.

Dodano:
15 Maj 2019

Zaktualizowano:
05 Sie 2020

2 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

  • Dagmara Sudoł Ekspert 22 maja 2019
    Cześć Tomek, myślę, że dla wielu przedsiębiorców takie wsparcie to jednak ogromna pomoc :) Pozdrawiam
  • Tomasz Kowaleski Ekspert 21 maja 2019
    Co to 50k ? Tyle s tydzień zarabiam

Podobne artykuły