Gdzie i jak ubezpieczyć swoje dziecko?

 • 27 Wrz 2018
 • 4 min. czytania
 • Komentarze(0)
Ubezpiecz swoje dziecko online. Przekonaj się, że w ten sposób zrobisz to szybko, łatwo i skutecznie.
Gdzie i jak ubezpieczyć swoje dziecko?

Jak wśród wielu ofert znaleźć ubezpieczenie szkolne dla dziecka, gdy zupełnie nie masz do tego głowy, a zależy ci na jego bezpieczeństwie? Zrób to online! Pomogę ci w tym. Wiem, gdzie i jak ubezpieczysz swoje dziecko łatwo, wygodnie i skutecznie.

Według danych Ministerstwa Edukacji Narodowej tylko w roku szkolnym 2015/2016 doszło do ponad 65 tys. wypadków dzieci i młodzieży. Kwoty świadczeń uzyskiwanych w ramach odszkodowania, nie pokrywają nawet części kosztów związanych z powrotem dzieci do zdrowia, jak twierdzą rodzice na wielu forach internetowych. Dlaczego?

Głównym powodem jest szkolne ubezpieczenie grupowe! Do tej pory dla rodziców to było wygodne rozwiązanie. Nie musieli nigdzie jeździć, wybierać i podpisywać. Jednorazowa składka w wysokości kilkudziesięciu złotych rocznie rozwiązywała problem. Zadowolenie kończyło się jednak w momencie, gdy dochodziło do wypadku. Wtedy często byli oni rozczarowani wysokością odszkodowania. Wynikało to bezpośrednio z braku znajomości warunków ubezpieczenia, z którego skorzystali. Wielu nie było świadomych, co obejmuje ubezpieczenie szkolne ucznia.

Do tego wszystkiego dochodziło błędne myślenie rodziców, że ubezpieczenie szkolne jest obowiązkowe. A nie jest. Chociaż jak pokazują statystyki, nie warto z niego rezygnować.

R E K L A M A

Ubezpiecz swoje dziecko online

Ubezpieczenie szkolne – jak wybrać?

Tylko ty znasz potrzeby swojego dziecka, dlatego nie powinieneś korzystać z ubezpieczeń grupowych. W większości wypadków nie będą w stanie spełnić wszystkich twoich oczekiwań. Znalezienie dobrego ubezpieczenia nie zajmie ci dużo czasu, więc zrób to samemu, nawet gdy jesteś zabieganym rodzicem. Bez względu na okoliczności musisz mieć na uwadze dobro swojego dziecka.

Dobrze dopasowana do potrzeb ucznia polisa gwarantuje korzystniejsze odszkodowanie w przypadku, gdy dziecko złamie rękę czy dozna innych obrażeń w wyniku nieszczęśliwego wypadku.

Wybierając ubezpieczenie NNW, porównaj oferty. W ten sposób dowiesz się, ile wyniesie składka i jaki jest zakres ubezpieczenia. Pamiętaj, że nie musisz wybierać podstawowej oferty, a nawet nie powinieneś tego robić. Zastanów się, czego potrzebuje twoje dziecko, czy szczególnie rozpiera je energia i warto w jego przypadku pomyśleć o wyższej sumie ubezpieczenia.

A może trenuje sztuki walki lub inną dziedzinę sportu, gdzie narażone jest na kontuzje i wypadki? Możesz wtedy liczyć na specjalną ofertę ubezpieczenia.

Odpowiedź na pytanie: „Jak wybrać ubezpieczenie szkolnej dla dziecka?” jest jedna. Musisz to zrobić świadomie.
 

Ubezpieczenie szkolne dla dziecka warto kupić online

Co roku korzystałeś z możliwości ubezpieczenia dziecka w szkole i wydawało ci się to najlepszym rozwiązaniem? Przekonam cię, że byłeś w błędzie. Możesz sam ubezpieczyć swoje dziecko i zrobić to całkowicie online, gwarantując mu przy tym skuteczniejszą ochronę. Sprawdź, jakie są największe zalety tego rozwiązania.

Zalety ubezpieczenia online:
 • Wygoda – cały proces przebiega całkowicie online, bez wychodzenia z domu.
 • Oszczędność czasu - 2 minuty wystarczą, żeby ubezpieczyć swoje dziecko. Dodatkowo możesz wybrać ofertę w dowolnym momencie, przez 24h na dobę.
 • Świadomy zakup – możliwość porównania ofert i warunków ubezpieczenia. Nikt nie narzuca ci oferty ubezpieczenia.
 • Szczegółowy dostęp do informacji - możliwość zapoznania się z ofertą i warunkami ubezpieczenia, które otrzymujesz na maila.
 • Indywidualna oferta – dopasowujesz składkę i zakres ubezpieczenia do potrzeb swojego dziecka.
 • Nadzór organizacyjny nad wszystkimi dziećmi w jednym miejscu – w ramach jednej umowy możesz ubezpieczyć wszystkie swoje dzieci.
 • Możliwość skorzystania z 10% rabatu.
 • Możliwość uzyskania pomocy ze strony wyznaczonego dla ciebie opiekuna w każdej sytuacji.
 • Uproszczona procedura ubiegania się o odszkodowanie.

Sam widzisz, że wybierając indywidualnie ubezpieczenie szkolne dla dziecka, zyskujesz zdecydowanie więcej korzyści niż tylko wygodę, gdy ktoś zrobi to za ciebie. A będąc rodzicem, twoim obowiązkiem jest poświęcanie czasu nie tylko na wychowanie swoich pociech, ale także na zapewnienie im bezpieczeństwa.

Gdzie wykupić szkolne ubezpieczenie online?

Wiesz już, że ubezpieczenie dziecka online daje ci wiele możliwości. Zastanawiasz się jeszcze, gdzie warto szukać polisy? Przede wszystkim dobrze jest skorzystać z oferty ubezpieczenia w sprawdzonych i wiarygodnych źródłach. Możesz to zrobić za pośrednictwem platformy bezpieczni.pl, z której skorzystało już wielu rodziców.

Jeżeli i ty do nich dołączysz i wybierzesz ubezpieczenie dziecka przez internet, możesz liczyć na:

 1. Szeroką ofertę różnych pakietów i samodzielny wybór właściwego wariantu ubezpieczenia.
 2. Szybkie wypełnienie formularza zakupu polisy online.
 3. Otrzymanie szczegółowych warunków na wskazany przez ciebie adres e-mail.
 4. Gwarantowane 10% zniżki.
 5. Pomoc ze strony doświadczonego opiekuna klienta.

Pierwszy miesiąc nauki w nowym roku szkolnym za nami. Rodzicu, czy ubezpieczyłeś już swoje dziecko? Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś, to nie zwlekaj. W końcu nigdy nie wiadomo, kiedy i co może się zdarzyć. A środki z odszkodowania mogą okazać się wtedy dużym finansowym wsparciem. Osobiście zachęcam do skorzystania z ubezpieczenia online.
 

Dodano:
27 Wrz 2018

Zaktualizowano:
13 Lip 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły