Grupa deweloperska ROBYG podpisała umowę z mBanku. Będą korzyści dla klientów

  • 13 Sie 2020
  • 2 min. czytania
  • Komentarze(0)
Osoby, które korzystają z usług ROBYG będą traktowani w mBanku priorytetowo. Analiza wniosku o kredyt hipoteczny będzie więc znacząco przyśpieszona. Oprócz tego zmniejszą się koszty około kredytowe. Umowa dotyczy inwestycji ROBYG w Warszawie, Trójmieście i Wrocławiu.
Grupa deweloperska ROBYG podpisała umowę z mBanku. Będą korzyści dla klientów

Umowa z mBankiem

Po odmrożeniu gospodarki i drastycznym obniżeniu stóp procentowych wraca popyt na mieszkania i kredyty hipoteczne. Analiza wniosków i podejmowanie decyzji jest więc odpowiednio dłuższe. Nie dotyczy to jednak klientów, którzy kupują lokal od ROBYG SA, firmy deweloperskiej, która ma już na swoim koncie nowoczesne osiedla w Warszawie, Gdańsku czy Wrocławiu. Dzięki właśnie sfinalizowanej umowie ich wnioski otrzymają status priorytetu zarówno na etapie weryfikacji i badania zdolności kredytowej, jak i przy decyzji. Jednocześnie klienci ROBYG, którzy ubiegają się o kredyt hipoteczny w mBanku, zapłacą mniej, bo odejdzie koszt wyceny nieruchomości.

Justyna Marcińska, koordynator ds. kredytów hipotecznych w Grupie ROBYG, zwraca uwagę na to, szukając oferty dla siebie, klienci często wybierają mBank ze względu na finansowanie do 90 proc. wartości nieruchomości. Jest to obecnie rzadkość, bo wiele banków zdecydowała się na podniesienie wymaganych wkładów własnych – niektóre nawet do 30 proc. (ING Bank Śląski). 

Eksperci finansowi współpracujący z ROBYG pomogą w:

  • ocenie zdolności kredytowej,
  • doborze optymalnego rozwiązania kredytowego,
  • przygotowaniu oferty dopasowanej do klienta,
  • negocjacjach warunków kredytowych,
  • kompletowaniu dokumentacji do wniosku.

Skorzystaj z kalkulatora zdolności kredytowej >> 

Klient uzyskuje też dostęp do ubezpieczeń: nieruchomości – do 200 zł z opłaconą roczną składką i na życie – do 3 tys. zł z opłaconą roczną składką, a także może uzyskać zwrot 1 proc. do 1 tys. zł za kredyt gotówkowy, 0,5 proc. do 2 tys. zł za zrefinansowanie kredytu hipotecznego i zwrot za ubezpieczenie na życie do 20 proc. (przy opłaconej składce rocznej).

O grupie ROBYG

Grupa ROBYG zajmuje się obecnie budową ponad 5 tys. mieszkań, a realizacja pomimo pandemii nie jest opóźniona. Działalność prowadzi głównie w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu, choć ma także tereny inwestycyjne w Poznaniu. Inwestorem strategicznym spółki jest Grupa Goldman Sachs. Celem dewelopera jest zapewnienie mieszkańcom osiedli innowacyjnych rozwiązań technologicznych z uwzględnieniem wsparcia ekologii i zmniejszenia kosztów eksploatacji. Budynki wykorzystują światło słoneczne do generowania energii – wszystkie osiedla ROBYG wyposażone są w instalację fotowoltaiczną, a także w nowoczesną technologię Smart House firmy Keemple, która pozwala na na zdalne sterowanie domową elektroniką, ogrzewaniem czy systemem bezpieczeństwa.

Przeczytaj o: Kredycie gotówkowym na wkład własny >>

Dodano:
13 Sie 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły