Ile można zarobić na poleceniu banku?

  • 10 Lut 2020
  • 2 min. czytania
  • Komentarze(0)
Jeśli masz dużo znajomych i siłę przekonywania, możesz zarobić na skutecznym polecaniu banków. W niektórych przypadkach zapłata przewyższy wartość minimalnej krajowej pensji.
Ile można zarobić na poleceniu banku?

Pekao – do 2100 zł

Pekao wprowadziło niedawno pierwszy program poleceń, który promuje w ramach akcji „Polecam Przekorzystnie”. Na czym to polega? Dotychczasowy klient Pekao, może polecić bank znajomym, a za każdego przekonanego dostanie 100 zł. Maksymalnie można dostać 1500 zł. Więcej dostanie osoba, która dopiero zdecyduje się na założenie konta osobistego, a następnie nakłoni innych do tego samego. W takim wypadku Pekao wypłaci do 2100 zł.

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w promocji? Trzeba się zarejestrować na oficjalnej stronie banku przed końcem marca. Polecający musi podać kod drugiej osobie. Nowy klient powinien następnie uzyskać wpływ na konto na minimum 500 zł, zapłacić chociaż raz kartą debetową lub przez aplikację PeoPay, zalogować się do aplikacji oraz zaakceptować regulamin i zgody marketingowe. Osoba, której bank został polecony, po spełnieniu warunków może dostać 200 zł za otwarcie konta osobistego lub 600 zł za konto biznesowe.

Akcja „Polecam Przekorzystnie” dotyczy otwarcia czterech rodzajów rachunków: Konta Przekorzystnego, Konta Przekorzystnego dla młodych, Konta Świat Premium i Konta Przekorzystnego Biznes.

mBank do 300 zł za jedno polecenie

W mBanku za skuteczne polecenie można dostać od 50 do 300 zł. Najmniej – 50 zł – otrzyma się za nakłonienie znajomego do założenia konta dla młodych (13-17 lat). Warunkiem jest dokonanie przynajmniej pięciu transakcji (po pięć, jeśli konto jest współdzielone) w placówkach handlowych lub usługowych w ciągu 60 dni od otwarcia rachunku.

100 zł dostanie się za standardowe eKonto. Warunki są takie same jak powyżej. Za mKonto Intensive polecający otrzyma 200 zł, za za mKonto Biznes – 300 zł. W przypadku tego drugiego nie liczy się ilość transakcji tylko łączna wydana kwota – minimum 200 zł. Najkorzystniejszą opcją dla polecającego, który dostanie za to 300 zł, jest przekonanie kogoś do założenia mBiznes konta z usługą mKsięgowości. Warunki są takie same jak przy mKoncie Biznes. Akcja trwa do 1 marca.

Santander – po 50 zł dla obu stron

W Santanderze zarabia polecający i jego znajomy. Jak to działa? Polegający przystępuje do Programu Poleceń i dostaje unikalny kod, który następnie przekazuje drugiej osobie. Znajomy loguje się do serwisu transakcyjnego, płaci kartą debetową, mobilną debetową lub BLIK-iem na kwotę min. 300 zł. Po spełnieniu warunków regulaminów obie strony dostają po 50 zł. Polecający może zarobić maksymalnie 500 zł.

Promocja dotyczy kont Jakie Chcę i Konta Select z kartą i usługami elektronicznymi. Konieczna jest zgoda po obu stronach na przetwarzanie danych w celach marketingowych.

Dodano:
10 Lut 2020

Zaktualizowano:
26 Wrz 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły