Jakie jest nowe konto osobiste w Citi Handlowym? Moja opinia!

  • 08 Wrz 2020
  • 3 min. czytania
  • Komentarze(0)
Nie da się ukryć, że do niedawna Citibank był w czołówce naszych rankingów z kontem premium – rachunkiem niedostępnym dla większości klientów. Jednak kilka dni temu bank Citi Handlowy zmienił swoją ofertę i teraz oferuje uniwersalne konto osobiste, na które warto zwrócić uwagę. Prześwietl je razem ze mną!
Jakie jest nowe konto osobiste w Citi Handlowym? Moja opinia!

Trudne do spełnienia dla przeciętnego klienta warunki uniknięcia opłaty za konto, brak bezpłatnych bankomatów czy kiepska oferta walutowa to już przeszłość!

Teraz Bank Citi Handlowy zmienił  swoją ofertę i dostosował ją do oczekiwań klienta także takiego, który nie ma milionów na koncie. Jakie jest więc nowe konto osobiste w Citi Banku? Bank mówi, że rewolucyjne. A ja mówię – sprawdzam.

Nowe konto Citi Bank

Zmieniając ofertę bank nie zdecydował się na zmianę nazwy – to wciąż Citi Konto. To jednak jedyna rzecz, która się nie zmieniła. Na plus oceniam to, że Citi Konto wreszcie dorównało najlepszym ofertom konkurencji, bo dostajemy:

  • prowadzenie konta za 0 zł,
  • kartę z usługą wielowalutową za 0 zł,
  • wypłatę gotówki z bankomatów Citibanku i 4 pierwsze wypłaty w miesiącu z innych sieci za 0 zł,
  • przelewy internetowe i przez aplikację mobilną za 0 zł,
  • 3 pierwsze przelewy natychmiastowe za 0 zł.

Jednak najważniejszą zaletą tej oferty jest to, że nie trzeba spełniać żadnych warunków, aby to wszystko otrzymać. A  jest to teraz na rynku rzadkością. W większości banków trzeba zapewniać wpływy na rachunek albo wykonywać transakcje kartą, natomiast przy koncie w Citi Handlowym nie ma takiego obowiązku.

Jedyne do czego mogę się przyczepić przy tej ofercie, to fakt, że wypłaty nie ze wszystkich bankomatów są darmowe. Jeśli jednak tak jak ja nie wypłacasz gotówki zbyt często, to nie jest to wielki mankament.

Konto osobiste Citi Bank – bonusy

Co oprócz tych podstawowych usług oferuje jeszcze bank na Citi Koncie? Otrzymasz darmową kartę wielowalutową, do której możesz podłączyć konta walutowe: we frankach szwajcarskich, w dolarach amerykańskich, w euro i funtach brytyjskich. Dzięki temu kartą możesz płacić bez konieczności płatnego przewalutowania.

Nie wiem, czy wiesz, że Citi Handlowy ostatnio wystartował ze swoim własnym kantorem internetowym, gdzie oferta kursów walut jest naprawdę atrakcyjna. Warto sprawdzić!

Jeśli brak opłat i oferta walutowa nie zachęcają Cię do tego, aby to konto przetestować, to wiedz, że aktualnie za otwarcie Citi Konta otrzymasz 150 zł.

Citi Konto – warunki promocji

1. Załóż konto do 20 listopada 2020 r. Oferta jest przeznaczona dla klientów, którzy po 1 stycznia 2020 r. nie mieli konta osobistego lub oszczędnościowego w Citibanku.

2. Wpłać min. 100 zł na swoje nowe konto bankowe  i zaloguj się min. 1 raz do aplikacji mobilnej banku do końca miesiąca, który nastąpił po tym, w którym otworzyłeś konto. Przykładowo, rachunek otwierasz we wrześniu, to warunek musisz spełnić do 31 października 2020 r. – za to dostaniesz 50 zł.

3. Zapłać za zakupy w kwocie min. 100 zł za pomocą Apple Pay lub Google Pay do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po miesiącu otwarcia konta. Przykładowo, rachunek otwierasz we wrześniu, transakcje musisz wykonać do 30 listopada 2020 r. – za to otrzymasz 50 zł.

4. Przelej swoje wynagrodzenie z innego banku min. 1 raz w kwocie min. 2 tys. zł do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego po miesiącu otwarcia konta. Na przykład, konto otwierasz we wrześniu, czas na przelanie pensji masz do 31 grudnia 2020 r. – za to otrzymasz 50 zł.

Nagrody będą wypłacane na Twoje nowe Citi Konto do końca następnego miesiąca po spełnieniu danego warunku. Oznacza to, że maksymalnie do końca listopada otrzymasz 50 zł za wpłatę i logowanie do bankowości, do końca grudnia 50 zł za transakcję Apple Pay lub Google Pay i do końca stycznia 50 zł za przelew wynagrodzenia.

Weź udział w promocji konta w Citi Banku i odbierz 150 zł >>

Jak oceniam ofertę Banku Citi Handlowy? Konta do tej pory nie były jego najmocniejszą stroną. Jednak teraz wreszcie oferta Citi Konta dorównała, a może nawet i przegoniła konkurencję. Jej zaletą jest to, że aby uniknąć opłat nie trzeba spełniać żadnych warunków. A tych, którzy zdecydują się na aktywność, bank nagrodzi premią 150 zł. To moim zdaniem uczciwe rozwiązanie, a samo konto warto przetestować.

Dodano:
08 Wrz 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły