Jesienne promocje w Credit Agricole – tańsze kredyty gotówkowe i konsolidacyjne

  • 11 Wrz 2020
  • 2 min. czytania
  • Komentarze(0)
Oferta kierowana jest do osób, które mają lub założą Konto dla Ciebie. Bank przewidział trzy promocje: dwie na kredyty gotówkowe i jedną na kredyt konsolidacyjny. Sprawdź, czy znajdziesz coś dla siebie.
Jesienne promocje w Credit Agricole – tańsze kredyty gotówkowe i konsolidacyjne

Finansowanie dla osoby bez historii kredytowej

Brak historii kredytowej jest zazwyczaj negatywnie postrzegany przez banki. W tym wypadku jest inaczej. Do końca września można ubiegać się o Kredyt dla Ciebie z prowizją 0%. Ubezpieczenie nie jest wymagane. Maksymalna dopuszczalna kwota to 10 tys. zł na okres do 60 miesięcy. Oprocentowanie wynosi 7,2%, a RRSO 7,45%. Taka oferta pozwoli zapełnić historię kredytową, co może przydać się w przyszłości np. przy ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

„Jesienna promocja kredytu” dla nowych klientów

Oferta przeznaczona jest dla osób, które w ciągu ostatnich miesięcy nie posiadały kredytu w Credit Agricole. Można z niej skorzystać do końca października. Dostępne są trzy warianty:

  • przy wniosku składanym w placówce – prowizja 0%, oprocentowanie 7,22%, obowiązkowe ubezpieczenie, RRSO 11,99%;
  • przy wniosku składanym przez Contact Center – prowizja 5,5%, oprocentowanie 7,22%, ubezpieczenie opcjonalne, RRSO 9,87%;
  • oferta dla seniorów – prowizja 5,5%, oprocentowanie opcjonalne, RRSO 9,87%.

„Połącz korzystnie z bankiem Credit Agricole”

Jest to oferta kredytu konsolidacyjnego, czyli połączenia kilku obecnie spłacanych rat w jedną. Dzięki takiemu rozwiązaniu kredytobiorca reguluje tylko jedną tego typu płatność w miesiącu, a okres spłaty wydłuża się. Pozwala to na uniknięcie spirali zadłużenia i większy komfort. W Credit Agricole w ramach promocji można wziąć do 100 tys. zł na okres do 120 miesięcy. Oprocentowanie wynosi  7,2%, prowizja 6%, RRSO 10,01% lub 13,36% z ubezpieczeniem – w tym wariancie wysokość prowizji spada do 3%.

Konto dla Ciebie – korzyści

Prowadzenie konta, posiadanie karty wielowalutowej i wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe pod dwoma warunkami:

  • należy co miesiąc zapewnić wpływy na kwotę min. 1 tys. zł,
  • wykonać co najmniej jedną płatność kartą w miesiącu (dopuszczalne też płatności przez Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay lub BLIK).

Dodano:
11 Wrz 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły