Jesienne promocje w kredytach hipotecznych w BNP Paribas

  • 07 Paź 2020
  • 2 min. czytania
  • Komentarze(0)
Nowe propozycje banku to przede wszystkim obniżka marży przy finansowaniu energooszczędnych nieruchomości oraz uruchomienie nowego, prostego w obsłudze portalu, gdzie można sprawdzić swoją zdolność kredytową.
Jesienne promocje w kredytach hipotecznych w BNP Paribas

Promocyjna marża dla kredytów hipotecznych

Od września BNP Paribas realizuje strategię Positive Banking, która polega m.in. na udostępnieniu Zielonej Hipoteki. W ofercie znajdują się kredyty hipoteczne finansujące energooszczędne nieruchomości. Klienci mogą uzyskać obniżenie marży o 0,1%, jeśli:

  • posiadają lub będą w posiadaniu certyfikatu ekologicznego (np. BREEAM / Zielony Dom),
  • posiadają lub będą w posiadaniu świadectwa charakterystyki energetycznej potwierdzające wartość wskaźnika rocznego zapotrzebowania na nieodnawialną energię pierwotną EP nie wyższą niż 50 kWh/(m2*rok).

Oferta jest zachętą do inwestowania w nieruchomości, które nie będą dużym obciążeniem dla środowiska naturalnego.

Sprawdź swoją zdolność kredytową

Osoby, które zastanawiają się nad kredytem hipotecznym mogą wykonać automatyczną symulację, która na podstawie wprowadzonych danych pokaże górną granicę kwotową, wysokość potencjalnej raty czy całkowitą sumę do spłaty. Wystarczy wejść na stronę https://www.bnpparibas.pl/hipoteka-online/ i wpisać uzupełnić informacje o łącznych uzyskiwanych dochodach, kosztach utrzymania siebie i rodziny, innych kredytach czy ratach itp. Wykonanie takiej symulacji nie jest zobowiązujące i nie odbywa się przy udziale analityka bankowego. Oprócz tego na portalu Hipoteka Online znajdują się podstawowe informacje o ofercie, definicje pojęć, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania czy lista wymaganych dokumentów. Zainteresowani mogą także wysłać prośbę o kontakt ze strony pracownika BNP Paribas.

Sprawdź swoją zdolność kredytową: Kalkulator zdolności kredytowej >>

Sprawdzanie zdolności kredytowej odbywa się na dwa sposoby. Pierwszy to wpisanie pożądanej kwoty kredytu – symulacja wykaże, czy klienta stać na taki kredyt, a jeśli tak, to jaka byłaby rata. Druga metoda to podanie wybranej miesięcznej opłaty – użytkownik dowie się, jaka jest maksymalna kwota, o jaką mógłby się starać przy takich parametrach. Najlepiej skorzystać z obu, by znaleźć optymalne rozwiązanie. Wyniki symulacji oraz dokumentację można wysłać na swoją skrzynkę mailową. Według Marcina Grabiszewskiego, dyrektora Biura Rozwoju Bankowości Hipotecznej w BNP Paribas, portal Hipoteka Online wyróżnia przyjazny język komunikacji, przystępna forma i intuicyjność. Warto pamiętać, że symulacja nie gwarantuje, że klient uzyska taką właśnie kwotę. Przy kredycie hipotecznym analitycy biorą pod uwagę więcej danych niż sugeruje to formularz. Istotna jest np. historia kredytowa, która pozwala określić, czy wnioskujący miał w przeszłości jakieś zobowiązania finansowe (pusta historia to czynnik negatywny) i czy spłacał je rzetelnie (opóźnienia w spłacie czy doprowadzenie do zadłużenia to częsty powód odmowy).

Otwarta bankowość w BNP Paribas >>

Dodano:
07 Paź 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły