Kawa gratis i do 250 zł na konto – nowa promocja BNP Paribas

 • 07 Lip 2020
 • 3 min. czytania
 • Komentarze(0)
W ramach promocji nowy klient może dostać voucher w wysokości 20 zł do wykorzystania w sieci Costa Coffee oraz 250 zł na konto za spełnienie kilku warunków. Oferta trwa do osiągnięcia 3 tys. rejestracji konta osobistego z kartą z podanego linka, najpóźniej do 24 lipca.
Kawa gratis i do 250 zł na konto – nowa promocja BNP Paribas

Promocja „Kawa z bankiem”

Aby wziąć udział w promocji, należy wejść na stronę promocji Następnie korzystając z otrzymanego linku, złóż wniosek o otwarcie konta osobistego z kartą debetową Karta Otwarta na Dzisiaj, Karta Otwarta na Świat albo Karta Otwarta na eŚwiat i dostępem do bankowości elektronicznej. Powinieneś zawrzeć umowę do 14 sierpnia. Karta musi być aktywna i mieć przypisany PIN. Za spełnienie tych warunków otrzymasz SMS-a z voucherem do Costa Coffee.

Oprócz tego dostaniesz 100 zł na konto, jeśli w sierpniu wykonasz transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł i zapewnisz wpływ na łączną kwotę min. 1000 zł. Dodatkowe 150 zł wpłynie za spełnienie tego warunku we wrześniu i w październiku. W sumie wartość nagród jest równa 270 zł. Oferta jest ograniczona.

Osoby, które kwalifikują się do otrzymania vouchera oraz przelewu na 100 zł otrzymają wiadomość mailową do 22 września wraz z odpowiednią instrukcją.

Kto może wziąć udział w promocji „Kawa z bankiem”?

W promocji może wziąć udział pełnoletnia osoba fizyczna, będąca obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej i posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych. Nie powinna być posiadaczem ani współposiadaczem konta osobistego w BNP Paribas w ciągu ostatniego roku.

Jak otworzyć rachunek?

Po rejestracji w wyżej wymienionym formularzu należy złożyć wniosek za pośrednictwem linka, otrzymanego od banku. Są do tego potrzebne dane z dowodu osobistego. Tożsamość potwierdza się za pomocą unikalnego kodu SMS w systemie Autenti. Login do bankowości internetowej znajduje się w umowie o konto osobiste oraz w mailu po aktywacji rachunku. Drugim sposobem jest odczekanie na wizytę kuriera, który sprawdzi dowód i wyda kartę do konta.

Weź udział w promocji „Kawa z bankiem” i odbierz 270 zł >>

Karty do konta osobistego

Karta Otwarta na Dzisiaj – wariant ekonomiczny:

 • 3 zł za korzystanie lub 0 zł przy jednej transakcji bezgotówkowej miesięcznie;
 • 0 zł za korzystanie z karty i wypłaty we wszystkich bankomatach w Polsce dla osób poniżej 26. roku życia;
 • 0 zł za wypłaty gotówki kartą z bankomatów w oddziałach BNP Paribas Bank Polska S.A. oraz z bankomatów Planet Cash w Polsce.

Karta Otwarta na eŚwiat – dla aktywnych w sieci, którzy cenią bezpieczeństwo:

 • bezpłatne ubezpieczenie „Cyber pomoc (m.in. na wypadek kradzieży środków z konta, kradzieży tożsamości w internecie i utraty danych z dysku);
 • 0 zł za wypłaty gotówki kartą z bankomatów w Polsce i zagranicą (dotyczy wybranych bankomatów z grupy BNP Paribas i Global Alliance; brak opłaty odnosi się do banku, właściciel bankomatu wciąż może pobrać opłatę);
 • 6 zł za użytkowanie karty debetowej.

Karta Otwarta na Świat – dla podróżników:

 • płatności kartą za granicą w prawie 160 walutach bez dodatkowych kosztów przewalutowania (kurs Mastercard);
 • bezpłatne ubezpieczenie „Rezygnacja z podróży” – chroni posiadacza i cztery dodatkowe osoby przed ponoszeniem kosztów związanych z rezygnacją z wyjazdów opłaconych z użyciem instrumentów płatniczych wydanych przez bank lub z rachunku w banku;
 • 10 zł miesięcznie za użytkowanie karty debetowej;
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce.

Umów się na wizytę w banku przez Booksy >>

Dodano:
07 Lip 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły