Kolejne 350 zł na jesienne wydatki od BNP Paribas z Kontem Otwartym na Ciebie

  • 08 Paź 2020
  • 3 min. czytania
  • Komentarze(0)
Bank BNP Paribas ogłosił swój nowy pomysł na jesienną promocję Konta Otwartego na Ciebie. Dla nowych klientów bank przewidział aż 350 zł premii, w tym 300 zł w gotówce oraz 50 zł w bonie do sklepów sieci Biedronka. Sprawdź, jak zdobyć nagrody!
Kolejne 350 zł na jesienne wydatki od BNP Paribas z Kontem Otwartym na Ciebie

BNP Paribas nieustannie promuje swoje Konto Otwarte na Ciebie. Tym razem wystartowała promocja „Jesienny bukiet korzyści”. Jak zwykle wystarczy otworzyć konto osobiste i aktywnie z niego korzystać. Promocja trwa do 25.10.2020 r., ale może zakończyć się wcześniej, ponieważ bank zaakceptuje jedynie 2 000 wniosków.

Kto może wziąć udział w promocji?

Z nowej, jesiennej promocji mogą skorzystać nowi klienci banku, czyli tacy, którzy w ciągu ostatnich 15 miesięcy przed datą złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku osobistego w BNP Paribas. Należy mieć też skończone 18 lat.

Jak wziąć udział w promocji?

Żeby cieszyć się dodatkową gotówką w wysokości 300 zł, którą można wykorzystać na dowolne zakupy oraz dodatkowym bonem o wartości 50 zł do Biedronki, wystarczy:

1. Do 25.10.2020 r. zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji. Pamiętaj, że liczba klientów, którzy mogą wziąć udział w promocji jest ograniczona (2000 wniosków). Podczas rejestracji trzeba podać imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu komórkowego oraz swój PESEL. Zaznacz też wymagane zgody marketingowe, aby bank mógł się z Tobą kontaktować. Koniecznie zapoznaj się jeszcze z regulaminem promocji. Znajdziesz go na końcu artykułu.

2. Potwierdzić swoją rejestrację w promocji poprzez otrzymaną wiadomość e-mail na adres wskazany w formularzu. Następnie złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie z wybraną kartą. Jest na to czas także do 25.10.2020 r.

3. Podpisać umowę o konto zdalnie lub za pośrednictwem kuriera. Weryfikacja odbywa się przez system Autenti, za pośrednictwem unikalnego kodu SMS. Najpóźniej do 6.11.2020 r. należy nadać PIN do karty.

4. W listopadzie trzeba:

  • wykonać transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości min. 300 zł,
  • zlecić min. jeden przelew przez bankowość internetową lub mobilną.

Za wykonie tych czynności otrzymasz pierwszą część nagrody, czyli 150 zł w gotówce.

5. W grudniu można otrzymać kolejne 150 zł za:

  • min. jednorazowe zalogowanie się do bankowości elektronicznej (internetowej lub mobilnej),
  • wykonanie min. 4 transakcji BLIK w dowolnej kwocie,
  • zapewnienie wpływów na konto o łącznej wartości min. 1000 zł.

6. O przyznaniu nagród bank informuje za pośrednictwem wiadomości e-mail. Dlatego warto na bieżąco sprawdzać pocztę. Konieczne będzie też uzupełnienie numeru swojego nowego Konta Otwartego na Ciebie, aby bank mógł wypłacić premię. Pierwsze 150 zł otrzymasz do końca grudnia 2020 r., a kolejną gotówkę w styczniu 2021 r. Oczywiście pod warunkiem, ze spełnisz wszystkie wymagania promocji.

7. Jeśli konto nie zostanie zamknięte do końca kwietnia 2021 r., to dodatkowo można zgarnąć bon do Biedronki o wartości 50 zł.

Musisz jeszcze wiedzieć, że warunkiem skorzystania z kolejnych bonusów jest spełnienie warunków otrzymania wcześniejszych nagród.

Otwórz Konto Otwarte na Ciebie w nowej promocji >>

Konto Otwarte na Ciebie - opłaty

Konto Otwarte na Ciebie jest ofertą, którą można spersonalizować. To za sprawą możliwości wyboru karty do konta. Dzięki takiemu rozwiązaniu klient sam decyduje, na czym najbardziej mu zależy i za co chce płacić.

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

z Kartą Otwartą na Dzisiaj

z Kartą Otwartą na eŚwiat

z Kartą Otwartą na Świat

Miesięczna opłata za prowadzenie konta

0 zł

0 zł

0 zł

Miesięczna opłata za użytkowanie karty

0 zł / 3 zł 1

6 zł

10 zł

Prowizja za wypłaty z bankomatów w Polsce

0 zł / 5 zł 2

0 zł

0 zł

Opłata za przelew internetowy

0 zł

0 zł

0 zł

Komu dedykowane jest konto?

Dobre konto na co dzień

Dla aktywnych w sieci

Dla podróżujących

Dodatkowe korzyści

-

Ubezpieczenie „Cyber Pomoc”

Ubezpieczenie „Rezygnacja z podróży

Płatności mobilne

Apple Pay, Google Pay, BLIK

1) Możliwość uniknięcia opłaty za kartę. Wystarczy w danym miesiącu wykonać min. 1 transakcję kartą (lub Apple Pay, Google Pay). Konto jest też darmowe dla klientów, którzy nie ukończyli 26 lat.
2) Darmowe wypłaty z bankomatów Banku BNP Paribas i Planet Cash oraz jeśli klient nie ukończył 26 lat. W pozostałych przypadkach prowizja za wypłatę z bankomatu wynosi 5 zł.

Przeczytaj:

Regulamin promocji „Jesienny bukiet korzyści”
Tabela Opłat i Prowizji BNP Paribas

Dodano:
08 Paź 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły