Konta VIP w Credit Agricole dla pracowników służb medycznych i mundurowych

  • 17 Lis 2020
  • 2 min. czytania
  • Komentarze(0)
Bank postanowił wyrazić wdzięczność wobec pracy, jaką wykonują w związku z pandemią. Opłata za najdroższe konto zostanie dla nich zniesiona.
Konta VIP w Credit Agricole dla pracowników służb medycznych i mundurowych

Na czym polega oferta Credit Agricole?

Lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni, diagności, farmaceuci, policjanci, strażacy, strażnicy miejscy, funkcjonariusze straży granicznej i służby więziennej mogą skorzystać z konta osobistego Konta dla Ciebie VIP. To rachunek osobisty, który na ogół wiąże się z opłatą 40 zł za prowadzenie, ale nie w tym przypadku. Posiadacze Kont VIP mają bezpłatny dostęp do kart do konta, rachunków walutowych, wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą oraz do przelewów natychmiastowych.

Sprawdź jak założyć konto osobiste mieszkając za granicą >>

Oprócz tego osoby pełniące wymienione zawody mogą liczyć na specjalną ofertę kredytu gotówkowego lub konsolidacyjnego z prowizją 0% i oprocentowaniem 7,2% (wymagane jest posiadanie konta oraz wykupienie ubezpieczenia). Drogą telefoniczną dostępny jest też kredyt gotówkowy z prowizją 6% i oprocentowaniem 7,2% (wymagane posiadanie konta). Oferta trwa do 31 grudnia i jest kierowana zarówno do dotychczasowych, jak i nowych klientów. Konto założyć można w placówce oraz w kanałach zdalnych, w tym w aplikacji CA24 Otwórz Konto.

Standardowe warunki dla Konta VIP

Osoby niepracujące w służbach medycznych czy mundurowych mogą być zwolnione z opłaty za prowadzenie konta VIP, jeśli zapewnią miesięczne wpływy w wysokości min. 10 tys. zł lub średnie saldo na rachunkach w PLN w kwocie 150 tys. zł. Darmowa jest karta wielowalutowa do konta, przelewy ekspresowe przez Internet i aplikację mobilną i wypłaty. Poza tym posiadacz konta ma dostęp do CAsaver, usługi pozwalającej na wygodne oszczędzanie. Mając Konto VIP, można otrzymać 50% do sumy zaokrągleń miesięcznie przez rok. Credit Agricole przyzna z tego tytułu do 200 zł. Warunkiem jest posiadanie wpływów na min. 1 tys. zł miesięcznie oraz płacenie kartą za zakupy na min. 200 zł miesięcznie.

Kolejną zaletą Konta VIP jest dostęp do Rachunku Oszczędzam, gdzie oprocentowanie na start wynosi 3%. Kapitalizacja odsetek ma miejsce co kwartał. Maksymalna kwota depozytu dla tych warunków to 20 tys. zł. Po trzech miesiącach oprocentowanie ulegnie zmianie. Warunkiem możliwości skorzystania z tej oferty jest wyrażenie zgód marketingowych. Propozycja nie dotyczy dotychczasowych klientów, którzy posiadali konto dla osób fizycznych po 1 kwietnia 2018 r.

Jaki to bank – wpisz numer konta i sprawdź jaki to bank >>

Poza tym Konto VIP pozwala na uzyskanie rabatów w ok. 10 tys. sklepów w ramach Klubu Rabatowego. Jeszcze więcej korzyści będzie dostępnych dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny. Dodatkową zachętą jest premia za przeniesienie konta do Credit Agricole. Nowy klient otrzyma 200 zł za złożenie upoważnienia dla banku i wniosku o przeniesienie konta w placówce bankowej oraz za zapewnienie przez min. trzy miesiące wpływów na konto na min. 3 tys. zł (premia 200 zł) lub min. 1 tys. zł (premia 100 zł).

Dodano:
17 Lis 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły