Konto 360 z premią 220 zł od Banku Millennium

  • 07 Lip 2020
  • 3 min. czytania
  • Komentarze(0)
Banki nie zrobiły sobie wakacji. Okazuje się, że aktualnie w ofertach kont bankowych promocja goni promocję. Bank Millennium nie pozostaje w tyle i także wystartował z promowaniem swojego flagowego rachunku, jakim jest Konto 360o. Tym razem łączna suma nagród wynosi 220 zł. Poznaj szczegóły!
Konto 360 z premią 220 zł od Banku Millennium

Jeśli szukasz dobrego konta bankowego i przy okazji chcesz zarobić, to w Banku Millennium właśnie teraz masz taką okazję. Za założenie Konta 360o (dotyczy też Konta 360o Student) i spełnienie łatwych warunków promocji „Poczuj swobodę i zyskaj” możesz zyskać 200 zł w gotówce i 20 zł zwrotu na goodie.pl. Akcja promocyjna trwa do 31.08.2020 r. lub wyczerpania limitu promocyjnych wniosków.

Konto 360o w Banku Millennium z weryfikacją przez selfie

Konto 360o będzie dobrym wyborem dla osób, które co miesiąc zapewnią wpływ min. 1 000 zł i wykonają min. jedną transakcję kartą lub BLIK-iem. Po spełnieniu tych dwóch prostych warunków bank gwarantuje darmowe prowadzenie konta, kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą. W przypadku np. braku wpływu łączny miesięczny koszt konta i karty może wynieść 15 zł.

Ciekawym dodatkiem do rachunku jest Pakiet Bardzo Pomocny, który jest darmowy aż przez rok od momentu jego aktywowania. Dzięki niemu możesz w każdej chwili liczyć na pomoc fachowca w domu, pomoc medyczną czy pomoc IT. Po darmowych dwunastu miesiącach możesz ten pakiet wyłączyć lub płacić miesięczną składkę w wysokości 4,98 zł.

Bank Millennium ma też bardzo interesujący program poleceń „Lubię to polecam”. W zamian za skuteczne polecenie konta zarówno Ty, jak i osoba, której polecisz Konto 360o możecie wybrać nagrodę. Wśród nich są:

  • 4 bilety do kin Multikino (2D) albo Helios (2D/3D),
  • e-karta do wykorzystania w sklepie internetowym www.empik.com o wartości 80 zł,
  • karta upominkowa do Zalando o wartości 80 zł,
  • e-Karta podarunkowa goodie o wartości 80 zł do odbioru w aplikacji goodie,
  • lokata 2,5% w skali roku na 3 miesiące na kwotę od 500 do 15 000 zł,

Konto można oczywiście założyć całkowicie zdalnie, a potwierdzenie tożsamości odbywa się za pomocą selfie.

Szczegółowe warunki opłat i prowizji znajdziesz w:

Tabela Opłat i Prowizji w Banku Millennium

Warunki oferty promocyjnej

Skoro wiesz już, czy warto założyć Konto 360o w Banku Millennium, to czas najwyższy przyjrzeć się bliżej warunkom promocji.

Oferta promocyjna „Poczuj swobodę i zyskaj” skierowana jest do nowych klientów, czyli takich, którzy do dnia 2 lipca 2020 r. nie posiadali żadnego produktu w Banku Millennium i wcześniej nie korzystali z tego typu akcji promocyjnych.

Warunki promocji są standardowe, czyli trzeba otworzyć konto z kartą i aplikacją mobilną, korzystać z niego oraz zaznaczyć zgody marketingowe, żeby odebrać premię 200 zł. Natomiast za samo założenie rachunku otrzymujesz 20 zł na goodie.pl.

Jak łatwo odebrać 220 zł premii?

Regulamin promocji określa następujące kroki i terminy, które pozwolą Ci na uzyskanie premii.

Krok 1. Do 31.08.2020 r. złóż wniosek o Konto 360o z kartą przez dedykowaną stronę promocji. Uzupełnij swoje dane i pamiętaj o zaznaczeniu zgód marketingowych. Następnie podpisz umowę z bankiem. Do końca sierpnia pobierz również i aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium.

Krok 2. Do 30.09.2020 r. otrzymasz kod SMS, dzięki któremu odbierzesz 20 zł na zakupy w goodie.pl.

Krok 3. W trzech kolejnych miesiącach, czyli wrześniu, październiku i listopadzie zapewnij wpływ min. 1 000 zł i chociaż raz zapłać kartą lub BLIK-iem na dowolną kwotę w każdym z tych miesięcy. Są to też warunki uniknięcia opłaty za konto.

Krok 4. Do 31 grudnia 2020 r. Bank Millennium wypłaci Ci 200 zł premii. Pamiętaj, że środki wpłyną na Twoje nowe Konto 360o, więc nie zamykaj rachunku wcześniej, jeśli otworzyłeś go tylko dlatego, żeby skorzystać z promocji.

To wszystko. Nie ma żadnych ukrytych haczyków, a jeśli się ich obawiasz, to przeczytaj jeszcze:

Regulamin promocji „Poczuj swobodę i zyskaj”

Dodano:
07 Lip 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły