Konto, które napędza korzyści

  • 21 Wrz 2015
  • 3 min. czytania
  • Komentarze(0)
4% na koncie osobistym i darmowy debet.
Konto, które napędza korzyści

Kontoaktywator pozwala zmaksymalizować korzyści na koncie osobistym. Nawet 160 złotych możesz zarobić w ciągu roku, dzięki wysokiej stawce oprocentowania środków oraz skorzystać z darmowego limitu na koncie.

Po niedawno przeprowadzonej fuzji marketingowcy banku BGŻ BNP Paribas zdecydowanie postawili na pozyskiwanie nowych klientów poprzez korzystne warunki na rachunku osobistym. Ich sztandarowe hasło to konto aktywne, czyli nie będące rachunkiem oszczędnościowym, ale oferujące oprocentowanie kapitału. Po Aktywnej Pensji przyszła więc pora na Kontoaktywator, który jest promocyjną ofertą Konta Praktycznego.

Konto lepsze niż lokata

Trzeba przyznać, że 4 proc. odsetek na koncie osobistym jest niezwykle satysfakcjonująca to więcej niż zarobimy na większości lokat. Przez rok od otwarcia konta możemy korzystać z promocyjnego oprocentowania, które będzie liczone od największego w ciągu miesiąca wpływu na nasze konto (nie więcej jednak niż 5 tys. złotych). Warto podkreślić, że chodzi o jeden przelew, a nie o sumę wszystkich przelewów w miesiącu. Może to być jakikolwiek wpływ, byle by nie pochodził z naszego własnego konta w banku BGŻ BNP Paribas. Jeśli przez 12 miesięcy na nasz rachunek będzie wpływać kwota maksymalna, czyli 5 tys. złotych, to po odjęciu podatku Belki, w ciągu roku zarobimy ponad 160 złotych.

R E K L A M A
Konto, które napędza korzyści

Pożyczamy za darmo

Druga część promocji to nieoprocentowany limit na koncie przez rok. Kwotę, która jest nam potrzebna możemy wybrać sami, ale musi się ona mieścić w przedziale od 1 tys. złotych do wysokości naszego miesięcznego wpływu (nie więcej niż 5 tys. złotych). Darmowy limit możemy dostać, jeśli:

  • złożymy kompletny wniosek o jego przyznanie w ciągu trzech miesięcy od otwarcia konta,
  • będziemy mieli zdolność kredytową na wnioskowaną kwotę,
  • uruchomimy limit w ciągu kwartału od założenia rachunku.


Pamiętajmy jednak, że po roku limit zostanie odnowiony i będziemy musieli za niego zapłacić zgodnie z obowiązującą wtedy tabelą oprocentowania banku.

Kto może wziąć udział w promocji?

Kontoaktywator jest skierowany dla nowych klientów, czyli takich, którzy przez ostatnie pół roku nie posiadali konta w banku BGŻ BNP Paribas. Warunki promocji nie są skomplikowane. Aby korzystać z oprocentowania i darmowego limitu do 31 października 2015 trzeba:

  • złożyć wniosek o konto, kartę oraz bankowość telefoniczną i internetową,
  • zadeklarować przystąpienie do promocji.

Parametry konta

Konto będzie darmowe, jeśli zapewnimy na nie miesięczny wpływ w wysokości przynajmniej 1 tys. złotych. Co ważne, wpływ ten może zostać przekazany z naszego własnego konta, ale prowadzonego w innym banku niż BGŻ BNP Paribas. Ten warunek nie obowiązuje osób do 26 roku życia. Konto zawsze będą miały za darmo. Karta także będzie bezpłatna, jeśli wykonamy nią transakcje bezgotówkowe na przynajmniej 300 złotych, jeśli nie, to opłata wynosi 7 złotych. Już bez żadnych warunków możemy wypłacać pieniądze ze wszystkich bankomatów w kraju i na świecie. Nie zapłacimy także za realizację zleceń stałych czy poleceń zapłaty.

Reasumując, Kontoaktywator jest ofertą godną polecenia. Szczególnie warto zwrócić uwagę na naprawdę wysokie oprocentowanie, które wyprzedza większość lokat i kont oszczędnościowych. Można zarabiać i jednocześnie nie rezygnować ze swobody wypłaty środków. Wniosek możesz złożyć do 31 października 2015.
 

Dodano:
21 Wrz 2015

Zaktualizowano:
29 Wrz 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły