Konto Przekorzystne z premią 150 zł i lokatą 3% to nowa odsłona promocji Banku Pekao SA

  • 22 Maj 2020
  • 6 min. czytania
  • Komentarze(0)
Lubisz nowoczesne rozwiązania? Chcesz mieć dobre konto osobiste i przy okazji zgarnąć premię? A może dodatkowo zaczniesz oszczędzać? Bank Pekao SA przygotował coś specjalnie dla Ciebie. Właśnie teraz możesz otworzyć Konto Przekorzystne przez selfie, zyskać 150 zł w gotówce lub założyć lokatę z oprocentowaniem 3% w skali roku. Taka kumulacja promocji nie zdarza się często. Sprawdź, jak z nich skorzystać.
Konto Przekorzystne z premią 150 zł i lokatą 3% to nowa odsłona promocji Banku Pekao SA

Bank Pekao SA jako jeden z pierwszych banków wprowadził możliwość założenia konta za pomocą selfie. Rozwiązanie to okazało się na tyle praktyczne, że aktualnie zaczęły wprowadzać je także inne banki. Teraz Pekao postanowiło wyznaczyć kolejny trend i klientom, którzy zdecydują się założyć Konto Przekorzystne, umożliwia wybór jednej z kilku promocji.

150 zł za założenie konta i spełnienie prostych warunków

W nowej odsłonie swojej promocji Bank Pekao SA proponuje nagrodę w postaci 100 zł za założenie konta przez selfie i aktywność na nim. Promocja trwa do 30 czerwca 2020 r. i mogą z niej skorzystać nowi klienci oraz powracający, czyli tacy, którzy od 1 stycznia 2019 r. do 20 maja 2020 r. nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku w Banku Pekao SA, ani nie mieli w tym czasie żadnych lokat.

Żeby otrzymać premię pieniężną należy:

1. Złożyć wniosek o konto wraz kartą, a także zaznaczyć wymagane zgody marketingowe. To ważne, aby bank mógł się z Tobą skontaktować np. w celu przyznania nagrody.

Możesz to zrobić na dwa sposoby:

  • online
  • lub mobilnie za pomocą aplikacji PeoPay

Krótki instruktaż zakładania konta przez aplikację znajdziesz w poniższym filmie.

Źródło: Materiał przygotowany przez Bank Pekao SA.

Pod ręką warto mieć dowód osobisty, bo przyda Ci się podczas otwierania konta. Potrzebne będą dane, które umożliwą potwierdzenie Twojej tożsamości.

Niestety może okazać się tak, że podczas wypełniania wniosku pojawi się błąd i proces zostanie przerwany. Może to być spowodowane np. chwilowym brakiem dostępu do internetu lub problemami technicznymi. Wtedy konieczne będzie dokończenie zakładania konta w oddziale. Ale nadal będziesz mógł skorzystać z promocji.

Jeśli z sukcesem przejdziesz proces otwierania rachunku, to za pomocą ustalonego loginu i hasła, będziesz mógł zalogować się do swojej nowej bankowości Banku Pekao SA.

2. Czy to wystarczy, aby zyskać 100 zł? Jesteś już blisko, ale od dodatkowej gotówki dzieli Cię jeszcze aktywność na koncie. Od momentu otwarcia Konta Przekorzystnego do końca miesiąca i przez kolejne trzy musisz spełniać każdy z następujących warunków:

- co miesiąc zapewniać wpływ min. 500 zł,
- chociaż raz w miesiącu zapłacić kartą do konta lub PeoPay, wartość transakcji nie ma znaczenia,
- chociaż raz w miesiącu zalogować się do swojej aplikacji mobilnej.

Teraz to wszystko. Do końca listopada otrzymasz pieniądze. A jeśli jeszcze zdecydujesz się zarejestrować w programie Mastercard Bezcenne Chwile, to na powitanie otrzymasz punkty, które będą równowartością 50 zł. Możesz je wymienić na bon na zakupy u partnera programu. Dzięki temu zyskujesz 150 zł i dobre konto bankowe.

Załóż Konto Przekorzystne w promocji i zyskaj premię >>

Lokata PeoPay z oprocentowaniem 3% na 3 miesiące

Do końca czerwca masz też szansę założyć lokatę z oprocentowaniem 3% w skali roku przez 3 miesiące do kwoty 10 000 zł.

Wystarczy zalogować się do aplikacji PeoPay (musi to być koniecznie nowa, zaktualizowana wersja aplikacji) i wybrać opcję założenia lokaty. Każdy klient może założyć tylko jedną lokatę. Ile możesz na niej zarobić? Wpłacając 10 000 zł przez 3 miesiące zarobisz około 60 zł. Biorąc pod uwagę obniżenie stóp procentowych i drastyczny spadek oprocentowania oszczędności w bankach, jest to naprawdę atrakcyjna oferta.

A może zechcesz polecić Konto Przekorzystne znajomym? Warto, bo czeka na Ciebie aż 1500 zł

To nie koniec korzyści. Jeśli masz już swoje Konto Przekorzystne, to możesz je polecić rodzinie lub znajomym. Musisz tylko zapisać się do programu poleceń Banku Pekao SA, dzięki czemu będziesz mógł wygenerować kod, który przekażesz osobie, która założy konto z Twojego polecenia.

Za każde skuteczne polecenie bank nagrodzi Cię gotówką w wysokości 100 zł. W zależności od liczby poleceń możesz zarobić nawet 1500 zł.

Konto Przekorzystne – czy rzeczywiście się opłaca?

Konto Przekorzystne to flagowy rachunek Banku Pekao SA. Dostępne jest także w wariancie dla klientów, którzy nie ukończyli 26 lat. Dla młodych będzie całkowicie bezpłatne.

W standardowym wariancie Konto Przekorzystne też może być darmowe, ale przy spełnieniu pewnych warunków. Jeśli ma to być Twoje konto osobiste na co dzień, to nie musisz martwić się prowizją za prowadzenie czy kartę. Wystarczy wpływ wynagrodzenie i opłacanie codziennych zakupów kartą.

Podstawowe koszty związane z rachunkiem znajdziesz w poniższej tabeli.

Konto Przekorzystne w Banku Pekao SA
Miesięczna opłata za prowadzenie konta

0 zł / 6 zł

Opłata nie jest pobierana przy zapewnieniu miesięcznego wpływu min. 500 zł oraz przy wykonaniu min. 1 płatności kartą (lub Apple Pay, PeoPay) w miesiącu.

Miesięczna opłata za użytkowanie karty

0 zł / 3 zł

Opłata nie jest pobierana przy zapewnieniu miesięcznego wpływu min. 500 zł oraz przy wykonaniu min. 1 płatności kartą (lub Apple Pay, PeoPay) w miesiącu.

Karta wielowalutowa TAK
Prowizja za wypłaty z bankomatów w Polsce
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju, jeśli nie masz skończonych 26 lat lub
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów Banku Pekao S.A. oraz za 2 pierwsze wypłaty w miesiącu z bankomatów obcych przy spełnieniu warunku (wpływ min. 500 zł i min. 1 transakcja kartą w miesiącu)
  • 2,3% min. 5 zł w pozostałych przypadkach
Opłata za przelew internetowy 0 zł
Płatności mobilne BLIK, Apple Pay, HCE, Fitbit Pay, Garmin Pay

Warto zauważyć też, że konto to jest dobrym wyborem dla osób, które lubią podróżować. To za sprawą karty wielowalutowej. Dzięki jednej karcie zyskasz jednocześniej dostęp do swoich rachunków walutowych i tego prowadzonego w polskich złotych. Bank nie pobierze też żadnej opłaty za przewalutowanie transakcji wykonanych za granicą.

Jeśli chcesz zmienić swoje dotychczasowe konto bankowe albo założyć nowe, to warto rozważyć właśnie Konto Przekorzystne. Jest tanie, a może być za 0 zł przy spełnieniu łatwych warunków i dodatkowo możesz skorzystać z promocji.

Zanim otworzysz konto w promocji, zapoznaj się z tymi dokumentami:

Regulamin promocji ”Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z Kartą i aplikacją mobilną PeoPay i otrzymaj nagrodę 100 zł” – edycja I

Warunki promocji „Lokata PeoPay 3%”

Regulamin rachunków bankowych Banku Pekao S.A. dla osób fizycznych.

Taryfa Prowizji i Opłat bankowych dla Klientów detalicznych. 

Dodano:
22 Maj 2020

0 Komentarze

Wpisz komentarz (od 5 do 5000 znaków)

Dziękujemy!

Twój komentarz został dodany. Po akceptacji, zostanie wyświetlony na stronie.

Podobne artykuły